Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cenniki telefonów w Orange dla indywidualnych

Cenniki telefonów w Orange dla indywidualnych

sirmark 18 Września 2005 02:30

0 0
Przedstawiamy cennik telefonów w ofercie Orange : Twój Plan oraz Twój Mix obowiązujące od 19.09.2005r.

cennik telefonów w ofercie Twój Plan przy umowie na 12 miesiące
orange twoj plan 12mc cennik telefonow od 19 09 2005

cennik telefonów w ofercie Twój Plan przy umowie na 24 miesiące
orange twoj plan 24mc cennik telefonow od 19 09 2005

cennik telefonów w ofercie Twój Mix przy umowie na 12 miesiące
orange twoj mix 12mc cennik telefonow od 19 09 2005

cennik telefonów w ofercie Twój Mix przy umowie na 24 miesiące
orange twoj mix 24mc cennik telefonow od 19 09 2005



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 0

    44. ~yagi  2005-09-19 10:23:09  host: afh58.internetdsl.tpnet.pl

    Do HotSpot: kto zagwarantuje ze te informacje o ofertach sa na 100% pewne??? Dopoki ich nie dostane z salonu ORANGE lub ze strony nie chce nic brac na pewniaka.
    Z tych wykazow podoba mi sie cena SE K600i poza promocja - 1299 zl. Oby to sie okazalo prawda ;)

  • 0

    45. ~  2005-09-19 11:39:08  host: dmn107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Odpowiedź innej sieci GSM na Orange:
    http://www.gsmonline.pl/download/files/dom_plus_ulotka.pdf
    (redachtóry - nie spać!) ;-)

  • 0

    46. ~Maciek  2005-09-19 12:37:10  host: NAT-2.vlan.euronet.net.pl

    No nie idea a teraz orange cały czas ceny telefonów podnosi :/ chyba poczekam az era i plus sie przeobrażą :P

  • 0

    47. ~VODZU  2005-09-19 15:01:58  host: 212.160.116.132

    pytanie dla zoriętowanych co jest na zdjęciu na tej stronie, bo jak dla mnie takaie pieniądze za to co na zdjęciu to REWELACJA
    http://www.orange.pl/portal/map/map/phone_detail?view=phd &sku_id=%2B2200100&phone_id=301294&promo_id=
    300129&market=OTP

  • 0

    48. ~Czaadek  2005-09-19 15:25:14  host: xdsl-2343.bielsko.dialog.net.pl

    Jak to jest że na stronie Orange.pl przy telefonie Sagem myX6-2 jest zdjecie telefonu na ktorym pisze Sagem myX5-2 a na dodatek jeszcze różni się wyglądem (zdjęcia z telepolis) od obydwuch wyżej wymienionych?

  • 0

    49. ~zenuś  2005-09-19 15:31:23  host: dpy21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Liczyłem na niższe ceny słuchawek. Teraz to już zupelnie nie wiem czy Orange chce nas do siebie zachęcić. Mam nadzieje, ze sie z czasem rozkręci choć coraz mniej w to wierze

  • 0

    50. ~czaadek  2005-09-19 15:31:48  host: xdsl-2343.bielsko.dialog.net.pl

    O fuck... chyba mala pomylka juz spoko zaczailem :]

  • 0

    51. ~  2005-09-19 16:32:31  host: dmn107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.orange.pl/portal/map/map/phone_detail?view=
    phd&sku_id=%2B2200100&phone_id=301294&promo_id=300125
    &market=OGO
    "Prezentowana cena obowiązuje przy wysokości miesięcznego zobowiązania 95 zł. Możesz ją obniżyć wybierając wyższą kwotę zobowiązania. Cennik we wszystkich ofertach znajduje się w zakładce ceny." Ktoś wie może jak się deklaruje kwotę zobowiązania w Orange GO ???

  • 0

    52. ~orangutan  2005-09-19 17:03:28  host: dpe245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem, moze sie myle - ale wydaje mi sie, ze takie monstrum jak Orange może pozwolić sobie na negocjowanie z producentami słuchawek lepszych cen. Bo kupują tegona tony przecież. Więc wydawałoby sie, że mogą dać na słuchawki lepsze ceny niż inni. A tu taka lipa.

  • 0

    53.  2005-09-19 18:32:00

    A ja dziś właśnie podpisałem umowę bez telefonu, na 12 miesięcy - promocja 50% więcej przez caly okres trwania umowy. 95% moich polaczen i smsow to wlasnie 1 numer, a tutaj oferta jest IMHO najlepsza - za 40 zł miesiecznie nie mam zadnych limitow na polaczenia, SMSy i MMSy z wybranym numerem, a i na inne numery mam jeszcze 37,50 zł to wykorzystania co miesiąc...to tak jakby darmowe rozmowy i SMSy kosztowaly mnie 2,50 zł miesiecznie, a poza tym umowa tylko 12 miesiecy. Na moje potrzeby - oferta najlepsza na rynku (ten numer na ktory caly czas dzwonie tez jest w Orange).

  • 0

    54. ~  2005-09-19 21:23:55  host: wawhsa-252.dial.plusgsm.pl

    Dno i tyle

  • 0

    55.  2005-09-19 23:54:02

    Jak ktos chce logo Orange za free - zapraszam na www. kostelek. neostrada.pl [2 spacje] :D

  • 0

    56. ~beldi  2005-09-20 00:08:59  host: ip-83-238-129-242.netia.com.pl

    wielka porażka !!! co za shit

  • 0

    57. ~zawiedziona  2005-09-20 00:18:34  host: chx247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spodziewałam się czegoś dużo duzo lepszego, niby możesz wybrać, ale nie wiadomo jak to do siebie dopasować. MYŚLAŁAM, ŻE ERA NOWY KOMFORT JEST KIEPSKA, ALE TERAZ WIDZE, ŻE JEDNAK MA DUŻO WIĘCEJ ZALEY, POZA TYM TANIEJ. Poza tym, w erze sa urodziny i za 40zł jest aż 80 minut do wszystkich i telefon za 1zł a tu takie ceny. TO MIAŁA BYC REWOLUCJA I SZOK DLA POTENCJALNYCH ABONENTÓW a jest lipa!!!!

  • 0

    58. ~zartie  2005-09-20 17:39:31  host: user6.244.udn.pl

    Oci..eli? W wakacje wziąłem za 99 zł Sagema X5-2 z abo 25 zł, a teraz nie miałbym co wybrać - oferta jest 10 razy gorsza !!!! Myślą, że Polacy telefonu nie widzieli i rzucą się na każdą błyskotkę jaką im francuziki pokażą?

  • 0

    59. ~Jural  2005-09-21 02:32:59  host: 82.160.20.5

    Era - abo 20zł w tym 40min ! Oranżada dla orangutanów :D

  • 0

    60. ~klient  2005-09-22 18:45:09  host: w3cache2.icm.edu.pl

    generalnie z orange dużo szumu o nic. Kończy mi się umowa w Idei (w sumie kilka lat), proponowano mi żebym zaczekał na wprowadzenie Orange - nowe promocje, telefony po atrakcyjnych cenach. Poczekałem. I nic ciekawego mi nie proponują. To samo co w Idei. No zachowam numer. Wydaje mi się, że Zestaw urodzinowy Ery 80/40 + Motorola E398 wydaje się bardzo atrakcyjny :-)

  • 0

    61. ~:-(  2005-09-23 08:17:02  host: aat203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TE TELEFONY SĄ DROGIE!!! Czy oni nie widzą jakie ceny napisali?

  • 0

    62. ~nokia  2005-09-25 16:17:11  host: 193.151.48.198

    najlepsze jest to ze polaczenia z orange do idei licza sie jak za polaczenie do innej sieci...hehe dobra promocja

  • 0

    63. ~Kokainka  2005-10-01 15:06:33  host: bnx18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zwariowali !!!! Jeden telefon za złotowke
    LUDZIE ERA za 20zł w abonamencie daje wiecej !!!! DRAMAT !!!
    JEDNA WIELKA KICHA

Dodaj swoją opinię