Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cenniki telefonów dostępnych w Play

Cenniki telefonów dostępnych w Play

sirmark 21 Sierpnia 2009 22:57

0 0

Od 21. sierpnia Play rozszerzył swoją ofertę telefonów na życzenie o wszystkie dostępne w wolnej sprzedaży aparaty na rynku. Prezentujemy cenniki.

Od 20. sierpnia dostępne są także cenniki telefonów w ofercie podstawowej.




Zobacz: Cennik telefonów na życzenie w ofercie Nowy Play dla firm
Zobacz: Cennik telefonów na życzenie w ofercie Play dla firm
Zobacz: Cennik telefonów na życzenie w ofercie One Play
Zobacz: Cennik telefonów na życzenie w ofercie Mix
Zobacz: Cennik telefonów na życzenie w ofercie na Kartę
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie "One Play".
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie MIXtura.
Zobacz: cennik telefonów w Nowy Play na Kartę.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 83
  • 0

    64. ~mirekb  2009-08-22 20:09:37  host: hii230.internetdsl.tpnet.pl

    @62 do mnie na play zadne firmy nie dzwonią(jeszcze?) za to na plusa od poczatku sierpnia :citybank 4razy,karta bz wbk z kredytem 2 razy,laptop z iplusem 2razy.przedłuzenie mixplus 3razy(bezskutecznie rzecz jasna).fajnie jak pracy sie wyrywam na te 5-10min.zawsze mniej sie zrobi ;-)a troszke bardziej serio-jak im wszystkim mówie ze skoro maja tak wyjatkowo spersonalizowana ofertę tylko dla mnie,ze podam maila aby tylko mnie przesłali oferty z załacznikami umów(pdf,word) to nagle robi sie cisza i biedni konsultanci nie bardzo wiedzą co maja mowic,albo odsyłają na swoje strony-pytam wtedy grzecznie jak to jest ze oferta jest tylko dla mnie a moge ja znalezc na www usługodawcy?czesto cisza.wtedy jak najbardziej grzecznie proszę aby juz do mnie wiecej nie dzwonic.Jesli zas ktos jest bardziej stanowczy,prosze o podanie podstawy prawnej,która okresla skąd takie czy inne instytucje mają mój nr w swojej bazie danych.czesto mówia to co wiem"polkomtel moze podawac nr podmiotom z którymi współpracuje".dlatego juz we wszystkich mozliwych opcjach podaje nr play-jednak tylko z ery oddzwonili raz,10min wpadło do p4/stacjo

  • 0

    65. ~xyz  2009-08-22 20:27:05  host: apn-77-112-224-227.dynamic.gprs.plus.pl

    ja do fresh przeniosłem nr z ery :)

  • 0

    66. ~  2009-08-22 20:31:19  host: 80.51.91.245

    @64 Do ciebie to powinna zadzwonić firma oferująca słowniki języka polskiego. Czy ty wrezcie nauczysz się normalnie pisać, bo twój bełkot przebija na tym portalu nawet wypowiedzi get'a.

  • 0

    67. ~mirekb  2009-08-22 21:06:38  host: hii230.internetdsl.tpnet.pl

    @66 dobre,moze kiedys polkomtel/p4 udostepnią mój nr odpowiednim firmom i wtedy sie skusze ale z pewnoscia nie zastosuje

  • 0

    68.  2009-08-22 21:18:25

    Ja się za to mocno zdziwiłem jak założyłem działalność gospodarczą i zaraz po tym przez kilka miesięcy miałem CODZIENNIE telefony od wszelkiej maści banków, firm ubezpieczeniowych, doradców itp itd. Niektóre banki czy sieci komórkowe wręcz po kilkanaście raz z super kontem firmowym albo taryfą dla firm. Nie wiem dlaczego, od ok 3 miesięcy zupełna cisza,nikt nie dzwoni. To był horror, no ale też czasem nie mogłem się uwolnić i minutki w Playu zbierały się:)

  • 0

    69.  2009-08-22 21:38:45

    @5- przetłumacz to proszę na jakiś europejski język. Interpunkcja mile widziana. @7- panie redaktorze SirmarK oraz WitekT - kilkakrotnie już pisałem że cenie sobie Waszą pracę na telepolis.pl Jako rzetelny czytelnik Waszego serwisu czuję po prostu przesyt informacjami błahymi a dotyczącymi operatora P4. Do tych szczekaczy (@35,@35), jestem abonentem P4, PTC i zastanawiam się nad iPlusem a P4 chcę przenieść do mBankMobile. Więc wsadźcie sobie w d... palec którym mnie wytykacie. @43, WitekT a może to jest tak, że o newsy o P4 jest Wam po prostu łatwiej? No i skąd założenie że newsy telepolis muszą dotyczyć tylko polskich operatorów. Światowa telekomunikacja też ma ciekawe osiągnięcia. Może warto też o tym pisać.

  • 0

    70. ~Gormar  2009-08-22 22:16:05  host: chaos.tpnet.pl

    @69. tesla z 3/4 twojej wypowiedzi się akurat zgadzam, ale co do wprowadzenie newsów z zagranicy to nie jestem pewien czy to zainteresuje dużą grupę czytelników. Przykładowo co mnie obchodzi, że gdzieś w stanach Verizon testuje LTE, albo Orange w Bulgarii kogoś tam orżnął ;).

  • 0

    71.  2009-08-22 22:23:18

    @70, to zależy czy telepolis.pl ma "bliżej" do Faktu czy Polityki :D Mnie bardziej interesuje LTE gdzieś tam na świecie, niż osiemnasty news o cennikach P4. Ale wcale nie twierdzę że jestem 100% tergetem telepolis.pl

  • 0

    72. ~Aster  2009-08-22 23:47:59  host: chello089078208148.chello.pl

    *57 - Jakie "podobno"? - oferta jest aktualna, sam z niej skorzystałem przenosząc numer z Playa. Polecam.

  • 0

    73. ~aakk  2009-08-23 02:49:58  host: v01-09.opera-mini.net

    Do: "eryk" i "ciekaw" - rzeczywiście Androidy to "bajtożercy", ale można sobie z tym poradzić. Gdy nie ma połączenia przez WiFi, można wyłączyć APN i pobieranie danych w tle. Najlepiej jednak ustawiać telefon i pobierać aplikacje przez WiFi , nawet gdy jest paczka danych. Aktualnie testuję dzienne " zużycie " , ale staram się jak najwięcej korzystać w domu - i to przez WiFi. Przynajmniej do czasu poznania zalet i wad nowego systemu.

  • 0

    74. ~darek  2009-08-23 08:29:44  host: 188.33.86.33

    Na stronce ubylo im modemow, sklepik maja ale pisze chwilowo niedostepny to kiedy bedzie dostepny?

  • 0

    75. ~AnikA  2009-08-23 11:47:42  host: 85-222-96-197.home.aster.pl

    nie no, proszę: przykład: pierwsza pozycja na kartę: Fonek za 349 zł, gdy można go kupić bez niczego za 299zł...

  • 0

    76. ~Fonek  2009-08-23 12:00:55  host: elz180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego jak wpisuje w przęglądarce " www.playpolis.pl" to przekierowuje mnie na telepolis.pl ?

  • 0

    77.  2009-08-23 13:28:36

    tesla: uwierz, że się nie opieprzamy, ale NIE WSZYSTKO da się zauważyć, nie o wszystkim da się napisać. Nie rozumiem też kwestii przesytu informacjami o Play - imho nie wsadzamy niczego, co by nie było godne uwagi, a jeżeli ktoś nie chce tego czytać, to przecież nie musi. Codziennie u nas jest kilkanaście innych wiadomości na inny temat...

  • 0