Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cenniki i regulaminy Play Fresh

Cenniki i regulaminy Play Fresh

WitekT 5 Marca 2009 23:44

0 0
Dostępne są już pełne cenniki nowej oferty prepaid Play Fresh. Dodatkowo, Play udostępnił regulamin promocji ekstra SMS-ów przy doładowaniu.

O najważniejszych szczegółach oferty Play Fresh szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, a o "gwiazdkach" w ofercie - w tej wiadomości.

Zobacz: pełny cennik oferty Play Fresh (plik PDF; 1 MB).
Zobacz: regulamin promocji Darmowe SMSy w Play Fresh (plik PDF; 335 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~  2009-03-06 08:48:21  host: nat05.rtk.net.pl

    do WitekT.: daleś regulaminy do zwykłych cen play fresh, dałeś regulaminy do smsow za doladowania a wciąż nic nie ma na temat tego pakietu 100min do play i na stacjonarne. Jest kilka niewiadomych: 1) czy będzie tak jak Ty sugerujesz 1 pakiet na 30 dni?; 2) czy tak jak ktoś inny mówił 3 pakiety na 30 dni? 3) czy to dotyczy kazdej pory dnia czy nr weekendy i wieczory?? WitekT - napisz jak to jest z tym dokladnie

  • 0

    28.  2009-03-06 08:49:15

    26: Co za durna plotka z tym podziałem?! Zalogowanie do P4 lub Polkomtela nie ma wpływu na ŻADNE ceny!

  • 0

    29. ~wasa  2009-03-06 09:30:07  host: doq55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    coś się zaczyna dziać, kilka tych zapisów rzeczywiście dziwnie wygląda, jednak nie jest tak super prosto i przejrzyście

  • 0

    30. ~J  2009-03-06 09:32:47  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Czy karta Play będzie przyjęta przez telefon z sim lockiem Plusa?

  • 0

    31. ~Paweł  2009-03-06 09:47:15  host: 195.136.20.133

    No to jest trochę lipa w tanim roamingu. Teraz za połączenie do stefy Euro było 0,99 pln a we Fresh widzę czy roaming czy tani roamning i tak 1,60 pln. Poza tym gdzie te pakiety za 5 zeta i co faktycznie rozumieć pod hasłem sieć P4 ???

  • 0

    32. ~boomshanka  2009-03-06 09:47:27  host: ip-137-41.student.pw.edu.pl

    do 30.: Nie.

  • 0

    33. ~jacob  2009-03-06 09:58:44  host: dpn140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ten roaming był w promocj, którą jak widać po cichu wycofali :) ten roaming krajowy trochę słabo wygląda, nie zdziwię się jak będzie jakaś niespodzianka

  • 0

    34.  2009-03-06 10:01:28

    czy wam ktoś płaci za głupie komentarze? obawiam się, że tak.

  • 0

    35. ~  2009-03-06 10:10:24  host: f96-057.opera-mini.net

    do 32: do tanich rozmów międzynarodowych jest heyah lub różne voipy. play ma byc tani na wszystkie polskie komorki i smsy w polsce. natomiast te tanie pakiety rozmów do sieci play i na stacjonarne ma przyciągnąć ludzi by cala ekipa przechodzili do play. bo na tym zawsze W3 jechała. znajomych masz w naszej sieci. co z tego ze play ma rozmowy do wszystkich po 29gr jak TY masz znajomych głównie u nas i u nas masz rozmowy do sieci i na stacjonarne po 3 do 20gr za min. czyli wychodzi taniej. teraz play dal tez pakiet czyli po 5gr za min i jeden argument W3 wbił juz. teraz tylko zostały nielimitówane rozmowy w sieci i tani internet przy tanich rozmowach. ale na to play ma puki co za słabo rozwinięta wlasna siec by mogli sobie na to pozwolić. ale widac ze sie starają. moze beda mieli w tym roku minimum 4 mln klientów (ale to tylko jak te smsy zostaną na stale przy doladowaniach a nie ze za niedlugo z nich zrezygnują.. pozyjemy zobaczymy

  • 0

    36. ~lee  2009-03-06 10:45:20  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    5: ech ja też właśnie chce wykorzystać dwie playkarty 30 :( jedną z eshopu a drugą z kiosku zachomikowałem ją ale teraz trzymanie jej niema już sensu przy 0.29gr/min. Można mieć tylko nadzieje że PLAY coś wymyśli :D

  • 0

    37.  2009-03-06 10:56:43

    No coz ERA po 8 latach pa, pa. Oferta przedluzeniowa przedstawiona przez BOA dramat. W Dziale Utrzymania klienta nie lepiej. Wiec czas na PLAY !

  • 0

    38. ~Paweł  2009-03-06 11:03:58  host: 195.136.20.133

    Jeszcze jedna lipa może być z pakietem 100 mniut za 5 zeta (bo to promocja). Żeby się nie okazało, że po jakimś czasie promocja będzie odwołana i pozostanie jedyna słuszna stawka 0,29 pln. Na razie zostaję przy starej Play Karcie.

  • 0

    39.  2009-03-06 11:16:32

    Ja tam jeszcze poczekam, póki co nie mogę wysyłać sms z Play na numer 2424 a dla mnie to ważne. Jak to uruchomią to pomyślę nad Play.

  • 0

    40. ~lee  2009-03-06 13:19:14  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    niestety to prawda że są numery na które nieda się dzwonić ale z każdym rokiem jest ich mniej niż więcej hehe :)

  • 0

    41. ~  2009-03-06 17:00:37  host: 77-253-181-157.adsl.inetia.pl

    @19.: Dla szpanu. Arkuszem kalkulacyjnym zarywam laski, bo nie lecą na mojego malucha.

  • 0

    42.  2009-03-06 18:44:37

    Regulaminy 100 minut w Play i stacjo i Tani Internet w Play Fresh dostepne na stronie Play. Jednocznie moga byc aktywne po 3 pakiety Play i stacjonarne i Tani Internet:]. Dla mnie to spoko :]

  • 0

    43. ~09.09.2009  2009-03-06 22:46:24  host: aeim53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 42. Czyli, że pakiety nie będą się wzajemnie wykluczać jak np. w orange pre-paid?

  • 0

    44. ~  2009-03-08 07:42:00  host: host-89-230-145-73.inowroclaw.mm.pl

    NIE WYKLUCZAJĄ SIĘ. ORANGE TO BAŁAGAN

  • 0

    45. ~killer  2009-03-08 16:16:37  host: ip-94-42-51-176.multimo.gtsenergis.pl

    moja babka ma stara play karta, laduje jej raz na 3 miechy 50 zl, calkowicie jej to wystarcza, nie pisze smsow, tylko dzwoni, czy jak zmienie na Fresza, to musze doladowac od razu za 5, zeby konto sie przedluzylo? biedulka ma i tak jeszcze 4 dychy z poprzedniego doladowania.... ogolnie oferta zajebista, szkoda ze mam abo, gdzie cena minuty srednio wynosi 32 grosze, ale jakos przezyje ;)

  • 0

    46. ~dawidek  2009-03-21 18:31:56  host: 94.254.196.108

    czy przy zerowym stanie konta bede mógł dzwonic do Play i na stacjonarne z pakietu 100min za 5zł?

Dodaj swoją opinię