Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cennik usług w ofercie Orange dla Firm

Cennik usług w ofercie Orange dla Firm

sirmark 18 Września 2005 00:10

0 0

Prezentujemy cennik usług w ofercie Orange dla Firm obowiązujący od dnia 19.09.2005.



Orange w rozumieniu niniejszego cennika oznacza sieć telekomunikacyjną, której operatorem jest Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


Wykaz opłat za połączenia w ofercie Orange dla Firm
cennik orange dla firm od 19 09 2005


USŁUGI DODANE WŁĄCZANE STANDARDOWO W ABONAMENCIE
cennik orange dla firm od 19 09 2005


USŁUGI DODANE WŁĄCZANE NA ŻĄDANIE KLIENTA
cennik orange dla firm od 19 09 2005


PAKIETY SMS i MMS
cennik orange dla firm od 19 09 2005


cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005
cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005
cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005
cennik orange dla firm od 19 09 2005 cennik orange dla firm od 19 09 2005




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2005-09-18 01:09:24  host: dmx200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To się powinno nazywać NEWS NOCY a nie news dnia!!!

  • 0

    4. ~sharky  2005-09-18 01:09:31  host: 104-165.espol.com.pl

    @-dono: jakies cenniki telefonow sa na swiatgsm.pl. Czy prawdziwe przekonamy sie w poniedzialek :)

  • 0

    5. ~dono  2005-09-18 01:10:36  host: dfc128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oki dzieki zaraz sprawdze

  • 0

    6. ~  2005-09-18 01:16:08  host: dfc128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Firma 50 telefon k700i 425zl z VAT, a ja chce k750i...

  • 0

    7. ~dono  2005-09-18 01:39:01  host: dfc128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    MaxProfit w porownywalnym abonamencie do Orange SE k700i kosztuje 59zl a nie 425zl!!

  • 0

    8.  2005-09-18 01:44:09

    zaraz znajda sie kolejne informacje.. jeszcze chwile cierpliwosci

  • 0

    9.  2005-09-18 10:17:59

    beznadziejny cenniki jesli takie beda to podpisuje cyro z plusikiem

  • 0

    10. ~al  2005-09-18 11:02:10  host: ccv172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trza zwiewać z tej idei. to jest drozej niz w idei starej dla firm. Nie ma abo 25 , a co z darmowymi numerami?

  • 0

    11. ~maciek  2005-09-18 13:06:01  host: nat.udn.pl

    ludzie !!! jesli nie bedzie promocji np. przy umowie na 24miesiace 1rok abonament za polowe ceny itp. to jest jakas porazka na calej linii a telefony w promocji to rzeczywiscie zaden wybor...gdzie se 750i???

  • 0

    12. ~adammmmmo  2005-09-18 13:53:33  host: ckr49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JEST DROŻEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    13. ~remek  2005-09-18 16:18:10  host: aic97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trageeeeedia! Ceny abo wyższe, brak wybranych numerów, tanszych minut w sieci, gorsze taktowanie gprs, a mixie dla firm brak tanich rozmów w sieci no i też wyższy abo!!! Tylko szaleniec albo idiota zmieniłby dotychczasowe abo na to paskudztwo. Jak nic z tym nie zrobia , to Plusik z MaxProfitem nabije sobie kabzę :-)))). Maharadży Ahuji pomyliły się lata - nie jest to już 1995 r. i stary Centertel!

  • 0

    14. ~KA  2005-09-18 16:25:13  host: prosie11.aster.pl

    Ludzie ABO 200 i tylko 150 do innych sieci obcinają 50 min no i co z tego że 110 zł czyli 20 (parę zł) za 50 min OBCIACH !!! jeszcvze trochę i spadam do ERY lub plusa

  • 0

    15. ~masarnia  2005-09-18 18:37:01  host: ahu113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WIELKA PORAŻKA

  • 0

    16. ~issa  2005-09-18 18:44:42  host: avx119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Minuta w sieci na stacjonarne w abonamencie 33 zł , kosztuje "zaledwie" 67 groszy brutto. To się po prostu nie mieści w głowie. Zaś w abonamencie za , bagatelka , 366 zł(!!!) minuta w sieci to 37 groszy. Dal porównania , minuta w PLusie MaxProfit w sieci to 12 groszy na wybrane numery , 24 grosze na stacjonarne i w PLusie w Strefie , oraz MAKSYMALNIE 31 groszy brutto z dopłatą 6.1 miesięcznie. W NAJNIŻSZYM ABO TEŻ. Konsule z G300 rozjadą Orange momentalnie , to jest wprost niewiarygodne co wyprawiają francuzi. Ciekawe jak można wogóle brać pod uwagę zakup aktywacji w Orange z takim cennikiem , chyba , że jakiś biznesman się wogóle nie liczy z pieniędzmi. Żenada.

  • 0

    17. ~malina  2005-09-18 20:52:21  host: 80.48.175.10

    zgadzam sie z przedmówca ceny aktywacji to jakies zarty, chca 300 zł za aktywacjie w taryfach dla biznesu. Miejmy nadzieje ze jutro ze te ceny to tylko jakas podpucha.......

  • 0

    18.  2005-09-19 08:56:17

    HASŁO " DORŻEJ I TAK POZOSTANIE NIE LICZ NA OBNIŻKE CEN" ORENGE PREZES AHUJA

  • 0

    19. ~viki  2005-09-19 10:04:36  host: btz251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    !!!DZIADOSTWO!!! 300 złotych za aktywację (tabela 1.) ? w innych sieciach jest o wiele lepiej np. w plusie 12 gr/min do wybranych numerów. chyba prezesi najedli się grzybków lub pomarańczy halucynogennych. pa

  • 0

    20. ~kindzior  2005-09-19 15:03:43  host: acf31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czego wy sie spodziewaliscie? te same cennik co Idea. no mzoe troszke siwe zmienily cyfry. ale to tylko zmiana nazwy z IDEA na ORANGE. nic wiecej. nie ktorzy pewnie tu napisza ze sie myle. ale nie TO WY! sie mylicie. poniewaz idea/orange zrobila was w konia!! tydzien przed zmiana nazwy wylaczyla po 2 - 3 nadajniki w kazdym miescie. a dzis 19 wrzesnia znow je wlaczyl po to by kazdy myslal ze ORANGE MA LEPSZY ZASIEG :|
    nic bardziej mylnego.

  • 0

    21. ~saint  2005-09-19 21:25:03  host: dial-6420.wroclaw.dialog.net.pl

    Porażka.

  • 0

    22. ~  2005-09-19 23:41:39  host: ds27.internetdsl.tpnet.pl

    kindzior: z tymi cennikami to prawda, ale z wyłączaniem i włączaniem nadajników to nieźle sobie wykombinowałeś. Wierzysz w to, czy tak dla jaj napisałeś :) ?

Dodaj swoją opinię