Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cennik telefonów i warunki bez telefonu w LongPlay

Cennik telefonów i warunki bez telefonu w LongPlay

WitekT 15 Marca 2010 17:33

0 0

Play opublikował cennik telefonów w ofercie LongPlay. Znana jest też oferta abonamentowa bez telefonu.

Szerzej o ofercie LongPlay pisaliśmy w tej wiadomości.

Oferta bez telefonu zawierana jest na 12 miesięcy, jednak warunki promocyjne są aktualne także po tym okresie.




Abonament

29

49

69

99

Minuty / SMS

120 / 161

240 / 272

350 / 383

500 / 550

Promocyjny abonament miesięczny

14,50 zł

24,50 zł

34,50 zł

49,50 zł



Dodatkowe pakiety, we wszystkich abonamentowach są płatne dodatkowo. Są to:
• Wieczory i weekendy do wszystkich (300 min, 15 zł),
• Taniej z wybranymi numerami (3 numery, 300 min per numer, 5 zł numer) ,
• Nowe Pakiety minut do wszystkich (50 min za 5 zł, 100 min za 9 zł oraz 200 min za 15 zł),
• Nowe Pakiety SMS do wszystkich (100 SMS za 5 zł, 300 SMS za 9 zł oraz 1000 SMS za 15 zł) ,
• Zbieraj minuty za 5 zł,
• Pakiety Play Online w telefonie (100 MB za 5 zł, 500 MB za 15 zł, 1 GB za 25 zł).

Zobacz: cennik telefonów w ofercie LongPlay (plik .pdf; 72 kB).
Zobacz: cennik telefonów w ofercie LongPlay - Swobodny Internet 3 (plik .pdf; 21 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 2

    20. ~a  2010-03-15 21:13:12  host: host-89-228-241-12.kalisz.mm.pl

    Oferta masakra - 10 gr za minute w umowie na rok plus świetne dodatki.. żałuje że podpisałem niedawno roczną umowę w Orange :/

  • 0

    21. ~SD jest ofercie bez fonu?  2010-03-15 21:29:25  host: dcw93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18. Też mam to pytanie. Nikt nie wie?

  • 2

    22.  2010-03-15 22:05:03

    @21: Niestety trzeba będzie za to dopłacić. Zajrzyjcie na blogplay.pl

  • 0

    23.  2010-03-15 22:23:16

    lee (19) - Też tak sądzę. Patrzą na te ofertę chyba należałoby we Fresh'u wymagać więcej niż obniżenia stawki do 20 gr. Z miłą chęcią widziałbym 15 gr w cenniku do wszystkich. A widzę, że w Play to całkiem realne. ;-)

  • 1

    24. ~sympatyczny  2010-03-15 23:10:10  host: chello089079048202.chello.pl

    @23: nie, 15 groszy nie jest realne, co wynika chocby ze stawek MTR. a takze z tego ze play nie robi prezentow. jakby za pare miesiecy obnizyli stawke za minute do okolo 20 groszy, a jednoczesnie zostawili promocje na smsy, promocje na stan darmowy i pakiety do play I NA STACJONARNE to to jest szczyt marzen. (no i calkiem dobra oferta dla nas) wierz mi, ze nizej niz 20 groszy nie bedzie. wypada tylko trzymac kciuki zeby przy okazji tej obnizki gdy ona juz bedzie nie popsuto ktorejs z promocji ktore wymienilem wyzej...

  • 0

    25. ~  2010-03-15 23:21:33  host: dcw93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22. czytałem. Ja nie widzę nigdzie info o SD w ofercie bez telefonu? Gdzie to podali?

  • 0

    26. ~  2010-03-15 23:37:22  host: 109.243.139.162

    podobno ma być replay w opcji bez telefonu, może w nim SD będzie

  • 0

    27. ~  2010-03-16 08:22:02  host: ip-94-42-59-3.multimo.pl

    @20 - to cie 'orżnęli' ;)

  • 0

    28.  2010-03-16 08:56:44

    @jojo: 15gr jest nierealne ponieważ w PF masz niejako przechodzenie minut (porównując do abo) więc stawek takich dać nie mogą. Dodatkowo jest pakiet SMS i SD oraz 100min. do Play i stacjonarne czego w abo już nie ma. W LongPlay masz zobowiązanie miesięczne i czy wykorzystasz czy nie płacisz i uwiązany jesteś umową więc tutaj mogą sobie pozwolić na takie stawki, chociaż przyznaję, że 10gr/min. poza sieć to jest extra. Teraz już widać, ze pracują nad dużymi abonamentami bardziej, co jest zrozumiałe ale PF też jest dobry.

  • 0

    29. ~dede  2010-03-16 09:25:55  host: dpg132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakoś zbyt dużo sprzecznych informacji. Jeśli bez prezentu (pakietu) i bez SD, to oferta wcale nie taka super.u konkurencji zawsze coś oprócz darmowych minut dają przy przedłużeniu

  • 0

    30.  2010-03-16 10:34:49

    Ruben (28) - Nie będę się upierał, być może Ty i sympatyczny macie rację. Ale co to za tłumaczenie? Przecież mogą wprowadzić kolejną taryfę, gdzie będzie tylko plaska stawka, bez pakietu po 5 gr wewnątrz sieci i na stacjonarne. Albo 20 gr do wszystkich i jakiś dodatkowy pakiet obniżający jeszcze stawkę do wszystkich sieci, ważny np. miesiąc. Gdy wchodził Fresh, to też nikt się nie spodziewał, że można tak nagle dać 29 gr i rok ważności na wychodzące, a jednak. Poczekamy, zobaczymy...

  • 0

    31. ~memephisto  2010-03-16 10:54:53  host: 70.151.246.94.artcom.pl

    SD - JEST W STANDARDZIE W OFERCIE BEZ TELEFONU ROWNIEŻ OD OPCJI 69 !!! Pakiety dodatkowo płatne!!! Info z telecentrum PLAY.

  • 0

    32.  2010-03-16 10:59:58

    @31: jeśli to faktycznie będzie prawda, to oferta jest chyba nie do pobicia ;) Poza sieć 9gr/min. a w sieci za free ;)

  • 0

    33. ~sprzecze informacje  2010-03-16 12:34:28  host: ddh61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    31. Z SD to widzę niezłe jaja są, skoro u jednych jest za 19PLN, a u drugich za free w 69PLN. A co z SD i taryfą 29PLN i 49PLN?

  • 0

    34. ~Simplusowiec  2010-03-16 14:03:38  host: 109.243.118.215

    jezus maria, w ja muszę jeszcze 20 razy (po 30zł) doładować mixPlusa :( no ale jesli już to zrobię to przenoszę się z numerem do Play, żałuję że nie zrobiłem tego jesienią 2009 :(

  • 0

    35. ~  2010-03-20 08:49:11  host: 109.243.32.194

    Drożyzna straszna w Play - taki wniosek nasuwa mi się po przejrzeniu tych cenników.

  • 0

    36. ~znawca  2010-03-20 09:53:34  host: gaja.tpnet.pl

    @35. Weź się chłopie opanuj. 10-12gr/minuta do wszystkich to dla ciebie drożyzna? Pokaż mi który operator daje podobne stawki w ofertach bez telefonu. Jedynie do ceny SMS'ów można się nieco przyczepić, ale jak ktoś potrzebuje to dokupi pakiet 100 za 5zł (5gr/SMS), lub odpowiednio większy.

  • 0

    37. ~  2010-04-15 18:01:16  host: 212-102-16-247.adsl.inetia.pl

    @33 Podobno SD jest w SD69 bez telefonu przy umowie na 18 m-cy. Przy umowie na 12 m-cy SD jest platny za 19zl. PODOBNO

  • 0

    38. ~kalasanty  2010-05-13 16:20:14  host: chello087207183175.chello.pl

    W LP bez telefonu nie ma stanu darmowego!!!! Nawet przez okres 1 miesiąca. Można sobie kupić pakiet za 19zl miesięcznie.

  • 0

    39. ~pl  2010-09-09 20:40:49  host: h-220-2.belchatow.msk.pl

    Po co tu SD jak 500minut za 50zł jest do wszystkich. Myślę, że zwykłemu użytkownikowi tel. to wystarczy. Ja mam i zostają mi jeszcze minuty. To jest ponad 6h gadania.

Dodaj swoją opinię