Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cennik Simfonii - pierwszej oferty MVNO MNI

Cennik Simfonii - pierwszej oferty MVNO MNI

WitekT 19 Grudnia 2007 09:42

0 0

Na dzisiejszej konferencji prasowej MNI zaprezentuje ofertę swoich dwóch pierwszych marek MVNO. My szczegóły jednej z nich przedstawiamy już teraz - Simfonii, skierowanej do dotychczasowych klientów stacjonarnych MNI Telecom.

Podstawowe stawki to 0,66 zł za minutę połączenia do sieci stacjonarnych i komórkowych (do Play 1 zł) oraz 0,44 zł w ramach sieci (komórkowej i stacjonarnej MNI Telecom). Koszt SMS-a to 0,25 zł. W ofercie dostępne będą trzy plany taryfowe, rozliczane na wspólnej fakturze z usługami stacjonarnymi.

Simplan to oferta bez abonamentu o stawkach jak w Simfonii.




Simpatia - pakiet na usługi w ramach sieci (zarówno stacjonarnej MNI Telecom, jak i komórkowej). Po wykorzystaniu pakietu obowiązują ceny standardowe

Kwota pakietu

Minuta

SMS

MMS

100 kB

18 zł

0,30 zł

0,15 zł

0,45 zł

0,25 zł

45 zł

0,30 zł

0,15 zł

0,45 zł

0,25 zł

90 zł

0,25 zł

0,15 zł

0,45 zł

0,25 zł

150 zł

0,25 zł

0,15 zł

0,45 zł

0,25 zł


Maksima - pakiet na usługi do wszystkich sieci (oprócz Play). Po wykorzystaniu pakietu obowiązują ceny standardowe.

Kwota pakietu

Minuta

SMS

MMS

100 kB

18 zł

0,65 zł 0,20 zł 0,60 zł 0,25 zł

45 zł

0,60 zł 0,20 zł 0,60 zł 0,25 zł

90 zł

0,50 zł 0,20 zł 0,60 zł 0,25 zł

150 zł

0,42 zł 0,20 zł 0,60 zł 0,25 zł

W ofercie ma być dostępnych kilkanaście telefonów, w tym jeden konwergentny (z WiFi), do którego będzie można zakupić specjalną, stacjonarną taryfę i korzystać z niższych stawek w momencie, kiedy telefon znajduje się w zasięgu sieci bezprzewodowej z dostępem do Internetu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~golfiarz  2007-12-19 14:14:17  host: systemy22.toya.net.pl

    ***wlo: Każdy zapewne miał nadzieję na przynajmniej małą rewolucję a nie na chałę gorszą od oferty obecnych operatorów. Do tego skierowaną do wybranej niezbyt licznej grupy osób. Bo ile osób może być zainteresowanych kontaktem nonstop z wróżką? Ja nie znam takiej osoby a mam trochę znajomych. Tutaj pewnie karty sim będą rozesłane za darmo dotychczasowym klientom innych usług mni. I to pewnie oni będą jedynymi klientami (o ile część nie wywali po chwili karty do kosza) tej idiotycznej oferty.

  • 0

    23.  2007-12-19 14:21:17

    Rewolucji nie będzie, tylko kolejne Sami Swoi i Avon mobile.

  • 0

    24. ~berdys  2007-12-19 14:30:50  host: 32.grybow.net.pl

    nie czuje sie rzucony na kolana przez ta oferte ;) bardzoooo przecietna... wrecz nie zasluguje na news dnia ( IMHO )

  • 0

    25. ~n  2007-12-19 17:29:17  host: emc38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No właśnie. gdzie ta rewolucja cenowa w związku z powstawaniem mvno ??? Chyba, że jest to powstanie a następnie upadek czyli koniec powstania ;)

  • 0

    26. ~m  2007-12-19 18:54:01  host: airspan-115-194-static.13.radom.pilicka.pl

    a jeśli przez Wi-Fi, wieczorem z ich simfona zadzwonisz za 0,06 zł do znajomka z sąsiedztwa zamiast za np. 0,20 zł z "super" komórki, to źle ? :-) Albo do matki we Włoszech za 0,12 ? Router Wi-Fi do domu kupisz za 150 zł do tego ich fona konwergentnego ...

  • 0

    27.  2007-12-19 20:53:01

    ~m - rzecz w tym, ze do tego nie trzeba Simfonii ;-)

  • 0

    28. ~SuperCOW  2007-12-19 21:01:58  host: apn-77-113-16-80.gprs.plus.pl

    Pewnie też czytają zainteresowani: W Temacie VOIP via Symbian to powiem, że wszyscy znani mi Voip operatorzy używają G729 (po 2.95KB/s up i down). Chodź tylko EasyCall daje naprawdę super dźwięk przy BER nawet 1% (fajnie inteligentnie reperuje dźwięk). Ale chylę czoło przed +447624 oni używają AMR (po 3.65KB/s) dźwięk jest kryształ, ale w szczycie pakiety czasami się rwą, no i jak skończy się promocja to i pewnie moje testy. PS. Czekam, który pierwszy z wielkich opów zrobi VIRTUALNY TELEFON numer kom. via VOIP – jako plusak z bólem serca obstawiam na Orange.

  • 0

    29. ~piotr  2007-12-19 21:53:01  host: a19.net130.okay.pl

    totalna porażka ....

  • 0

    30. ~play  2007-12-19 22:24:04  host: host-81-190-230-237.wroclaw.mm.pl

    dzis sprawdzilen na portalu play szczegolowe polaczenia. Od 1 grudnia wygadalem 75 minut. Zaplacilem za to faktycnie tylko 15zl !!!! Wiekszosc rozmow pokryly minuty od dzwoniacych I bonus 20 zl za doladowanie 50zl. Dodam ze nie zastanawialem sie wcale czy dzwonie do plusa czy ery czy franka sinatry :). Ludzie to jest dopiero oferta !!! Policzcie ile zaplacicie za tyle gadki u swoich dobrodziei. Pozdro.

  • 0

    31. ~rafik  2007-12-19 22:41:05  host: chello089078089139.chello.pl

    Rozmowa za 1 zł. Łał, czekamy kiedy będzie za 2,30 bez sekundowego naliczania. Downpricing czy cóś?

  • 0

    32.  2007-12-19 23:24:15

    ~play - a jakbyś, jak ja dzwonił znacznie dłużej niż odbierał? No i 20 gr za minutę to nie jakiś super wynik. Jeśli brać pod uwagę koszyk (w którym też nie trzeba zastanawiać gdzie się dzwoni bo po prostu taki jest i już) moja żona ma niemal połowę taniej ;-)

  • 0

    33.  2007-12-19 23:25:31

    A od początku grudnia pewnie wydzwoniła... ze 4 razy więcej niż Ty ;-)

  • 0

    34.  2007-12-19 23:37:06

    play - a mi wychodzi cena za minute jakies 11gr a wygadam od 570-600 min w miesiacu. I co z tego? Tez sie nie zastanawiam gdzie dzownie bo koszyk mam jaki mam. 90% w sieci...

  • 0

    35.  2007-12-20 10:11:54

    Oferta nie wyróżnia sie niczym szczególnym, a dobija wyższa ceny minuty do play. na samym starcie takie coś ... Pakiety na minuty są dobrym pomysłem tylko uzyskanie niższej stawki za minutę rozmowy= przeznaczenie znacznie wyższe kwoty na doładowanie niż u konkurencji. Koszt internetu jest zadowalający.

  • 0

    36. ~m  2007-12-20 18:54:49  host: airspan-115-194-static.13.radom.pilicka.pl

    o czym Wy piszecie, jakieś Symbiany, EasyCalle ... czy oni dadzą mi za niecałe 3 paczki komórkę pozwalającą na takie dzwonienie ? Czy oni dadzą mi, czy mojej babci dzwonić za 30gr ze stacjonarnego na komórkę ? Babcia dużo do mnie dzwoni, czy do siostry w UK, a nie chce używać komórki, bo za trudna dla niej. I buli miesięcznie po 150 zeta rachunków tepsie. z tepsy do mnie na komórkę ma 0,66 a do UK do siostry pewnie i więcej. To ja wolę tę ich simpatie. Ciekawe czy można to już kupić ?

  • 0

    37. ~nick  2007-12-23 01:13:52  host: axc236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejny prawie jak operator który traktuje play jak tredowatego...

  • 0

    38. ~  2007-12-24 13:46:08  host: digitalworldhost.com

    brawo!

  • 0

    39. ~Darox  2007-12-24 19:10:00  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    To MVNO MNI to nie wiadomo dla kogo. Zadna atrakcja. Ani tanich połączeń do wszystkich sieci (nie zastanawiam się do jakiej sieci dzwonię)- liderem tu jest PLAY, ani "darmowych" (dla połączeń do wybranych numerów)- tutaj prym wiedzie Wielka Trójca. I po co komu taki MVNO.

  • 0

    40.  2007-12-28 07:33:12

    daremna oferta, najlepszy z wirtualnych, to mBank (i tańszy od playa nawet) :D

  • 0

    41. ~athlon  2007-12-28 19:24:24  host: aadi204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    MVNO to jedna wielka porażka. Oby jak najszybciej ta sieć upadła! Ceny u tego operatora są żenująco wysokie-a do Play-a połączenie za 1 zł to już jest totalny szok!

Dodaj swoją opinię