Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cennik połączeń dla testerów P4

Cennik połączeń dla testerów P4

WitekT 11 Stycznia 2007 20:54

0 0

Prezentujemy cennik sieci P4, który obowiązuje 20 tys. testerów sieci. Testy mają zakończyć się oficjalnie 30. kwietnia.

Minuta krajowego połączenia kosztuje 65 groszy, SMS - 20 groszy, zaś MMS - 40 groszy. Wiadomości zagraniczne SMS i MMS kosztują odpowiednio 30 groszy i 3 zł. Rozmowy i SMS-y wewnątrzsieciowe są darmowe.

Każdy w ciągu miesiąca ma przydzielone 10 MB transmisji danych, po tym limicie każde 50 kB kosztuje 25 groszy.




Każdy z użytkowników otrzymuje limit startowy w wysokości 150 zł oraz kolejne 150 zł każdego pierwszego dnia miesiąca. Nie ma możliwości samodzielnego zwiększenia tej kwoty (własnego doładowania). Limit można powiększyć w drodze indywidualnej decyzji, o ile poprzednie doładowanie zostało wykorzystane głównie na ściąganie multimedialnych treści. Testerzy dostają także co miesiąc pakiet 100 SMS-ów do wykorzystania z telefonu oraz 100 SMS-ów bądź MMS-ów do wysyłki z bramki www.

Co ciekawe, w regulaminie testów napisano, że w celu umożliwienia prawidłowego i pełnego przeprowadzenia Testu, wprowadza się umowną jednostkę rozliczeniową "zł". Wartości wyrażone w umownej jednostce rozliczeniowej "zł" nie odpowiadają rzeczywistej wartości wyrażonej w walucie złoty polski.

Dostępne są także takie usługi, jak roaming, połączenia międzynarodowe i SMS-y premium. Cennik połączeń międzynarodowych i roamingu z podziałem na strefy i kraje na grafice poniżej.
p4 mnmp4 roamingm
Testerzy co miesiąc zobowiązani są do wykonania minimalnej liczby określonych czynności - na przykład co najmniej 21 rozmów tygodniowo i co najmniej 3 dziennie. Pełna lista na grafice poniżej.
p4 testym
Szerzej o pierwszych statystykach testów P4 pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    56. ~Michael S  2007-01-16 11:03:07  host: p22102.mini.pw.edu.pl

    hello world

  • 0

    57. ~Michael S  2007-01-16 11:07:37  host: p22102.mini.pw.edu.pl

    hello world

  • 0

    58. ~tester  2007-01-16 20:53:16  host: 140-mi3-1.acn.waw.pl

    samsng sgh-z370 dostaliśmy wszyscy mamy 150 PLN do wykorzystania przez 2 miesiące, oferta wygląda normalnie, niczym mnie nie zaskoczyli. Niby co mogą wymyśleć, nazwali ZMS - nowa usługa a po staremu to poprostu przesyłanie clipartów. Telefonik jest fajny bo czarny, nowoczesny, wygląd MACowy, ale klawisze mało funkcjonalne

  • 0

    59. ~Roni  2007-01-16 21:25:06  host: loch.dag.pl

    Czyli nie mozna sobie wybrac Samsunga lub Motki?

  • 0

    60. ~kz  2007-01-17 09:49:12  host: ip-213-17-251-225.netia.com.pl

    20 tys osób dostanie chyba tylko samsunga.Rzekomo podział jest taki, że 3 tys osób z 3-miasta a reszta to stolyca

  • 0

    61. ~alabama  2007-01-17 17:27:36  host: eoo228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    =========================mam pytanko do tych co sie orientuja ;) nie zostałem wybrany na testera nadchodzi4.com ale na mojego maila przysszedł list, ze bede mogl sobie wybraczłoty numer i ze przez 3 miesiące dostane 50 darmowych minuto na rozmowy do wykorzystania. Moje pytanko brzmi; czy to prawda, czy to poprostu taki automatyczny mail dla tych ktorzsy wypelnili ankiete zeby zostac testerem na stronie nadchodzi4.com? ======== prosze o odpiowiedz, pozdrawiam :)

  • 0

    62. ~dgal  2007-01-17 19:23:02  host: 212.122.223.68

    To automat, dostałem to samo, wszyscy co się rejestrowali to też dostali, więc nie masz co się cieszyć :) Chociaż może rzeczywiście udostępnią to co pisza w tym mailu, poczekamy zobaczymy

  • 0

    63. ~hehe  2007-01-18 12:08:39  host: dbe133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe skad beda miali 100 tys zlotych nr

  • 0

    64. ~glamdain  2007-01-18 12:19:59  host: nat-bem.aster.pl

    @ 63 - maja jeden zloty numer i dadza go wszystkim ;-)

  • 0

    65. ~clockwork orange  2007-01-18 19:48:20  host: ckz183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam Was! Mam pytanko dla wtajemniczonych: Dziś zadzwonili do mnie z P4, że dostałem się do etapu 2, odpowiedziałem na kilka pytań i mam czekać na maila. Czy to oznacza, że czekam na termin odbioru telefonu czy będzie jeszcze jakaś selekcja?

  • 0

    66. ~Hass  2007-01-18 22:51:20  host: chello062179021215.chello.pl

    Taak powiedzieli wszystko... jakoś nie wspomnieli, że testerzy mogą między sobą gadać za friko, a to myśle jest godne uwagi jakby nie patrzeć ...

  • 0

    67. ~united  2007-01-19 00:34:40  host: enu100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    P4 zapowiada ostry start i nie raz bylo powtarzane,ze oferta, jaka zostala skierowana dla testerow jest tylko tymczasowa i tylko dla nich! Logicznie myslac - zapowiadaja walke i odbieranie klientow konkurencji. W jaki sposob moga to zrobic? Tylko korzystna cena! (na wzor "3"). A w sprawie testow - nic nie jest nigdy idealnie. Gdybym ja dostal jakikolwiek nowy telefon 3g i 150 zl do zabawy to bym sie cieszyl. Wszyskim malkontenom pozostaje zwrocenie telefonu i rezygnacja z testow :)

  • 0

    68. ~huberts  2007-01-20 01:57:35  host: 80.51.251.210

    A MOŻE KTOŚ CHCE KUPIĆ DOMENĘ E- p4. com Ewelntualnie inne oferty współpracy i pomysły na Nią huberts28@interia.pl

  • 0

    69. ~zonk  2007-01-20 15:15:44  host: aawo198.neoplus.adsl.tpnet.pl