Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cennik Orange POP ze stawką 29 groszy

Cennik Orange POP ze stawką 29 groszy

WitekT 23 Kwietnia 2009 11:50

0 0
Od 23. kwietnia podstawowy cennik połączeń w POP został obniżony do 29 groszy - w każdym kierunku, oprócz Play i Cyfrowego Polsatu.

Obniżka z 65 do 29 groszy to jednyna zmiana w cenniku, wszystko inne pozostaje bez zmian, w tym możliwość zamiawiania promocyjnych pakietów minut i wiadomości.

Zobacz: cennik oferty Orange POP (plik .pdf; 136 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~  2009-04-23 12:28:13  host: 213.134.188.50

    20gr za sms ABSURD!

  • 0

    14.  2009-04-23 12:32:06

    Play wypada lepiej ale i tak jest to oferta o niebo lepsza od Simplusa

  • 0

    15. ~  2009-04-23 13:00:53  host: host5-71.btk.net.pl

    Mam odpowiedz na ich nowa cudowną ofertę, idę złożyć wniosek, wiadomo o co i gdzie.:)))))

  • 0

    16. ~  2009-04-23 13:04:12  host: 94.254.238.44

    TakTak umrze. PTC wedlug informacji na media2.pl jest bliski przejecia Mobilkinga i prawdopodobnie zaatakuje rynek tą ofertą.

  • 0

    17.  2009-04-23 13:05:50

    zaskoczony jestem tym bonusem przy doladowaniu ....minuty do wszystkich sieci :) brzmi ciekawie bo osobiscie wole rozmawiać :) a wyroslem juz z sms, zresztą jak bede mial sms po groszu to git. Mam abo ale wezme taką karte xD mam nielimitowany wybrany 1nr ...ale to taka psychologiczna PODNIETA jak PLAYOWYMI tysiącami SMS... bo tak naprawdę wykorzystuje sie b.malo (albo sztucznie). ja np dzwonie ok 800min w miechu i to czesto!!! OFERTA jak dla mnie Przyzwoita - spodziewalem sie gorszej.

  • 0

    18. ~_Marek75  2009-04-23 13:15:08  host: aan93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A w cenach połączeń międzynarodowych dalej "za murzynami"...

  • 0

    19. ~  2009-04-23 13:16:33  host: abhw136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @~edwin przcież pakiety danych są od dawna - 5 mega za 5 złi 20 mega za 10 zł

  • 0

    20.  2009-04-23 13:44:23

    Marek75 - no jak, to przecież też potaniało. Było stawka międzynarodowa + 0,65, jest + 0,29 ;-). No i można się z POPa dodzwonić do Jugosławii :-P. A tak poważniej, to żenua i żal.pl jak mawia dzisiejsza młodzież. W stacjonarnym pomarańczu czyli telepsie są obecnie 3 lub 4 strefy międzynarodowe (w zależności od taryfy) z czego najdroższa kosztuje ok. 4 PLN. 7,63 jest tylko na satfony. O takcie 60/60 w Orange nie wspomnę.

  • 0

    21.  2009-04-23 16:43:38

    I wystarczy taka zmiana ;-) Na pewno popaki, którzy odeszli (przenieśli numer do Play Fresh), teraz sobie plują w brodę.

  • 0

    22.  2009-04-23 16:46:17

    Simplus będzie musiał coś zrobić... Nie ma wyjścia ;-)

  • 0

    23.  2009-04-23 18:57:23

    wlo , dlaczego plują..?, wyszło im tylko na lepsze dzwoniąc do Play będą mieli w tej samej cenie lub w pakiecie za grosze , nie wspomnę o smsach .

  • 0

    24. ~ZICO  2009-04-23 19:28:57  host: 94.254.167.19

    No to teraz szefostwo Centertela może sobie nawzajem ściskać dłonie mówiąc: PLAN MINIMUM WYKONANY. Dziwi tylko, że zmiana jednej pozycji w regulaminie jest tak czasochłonna i trwa ponad miesiąc. No cóż, marketingowcy w Playu mogą odetchnąć z ulgą i zacząć już sobie gratulować, bo żadna z namiastek oferty P4 zaprezentowana przez wielką trójkę nie może zagrozić Play Fresh.

  • 0

    25. ~  2009-04-23 22:32:21  host: public58912.cdma.centertel.pl

    brak mi slow na nich, przekladali oferte kilka razy robiac sobie z nas durniow, likwidowali pakiety po to by dzien przed prezentacja nowej oferty wycofac sie i jej nie pokazac i przywrocic wycofane wczesniej pakiety.... i te konferencje prasowe ze pracuja nadczyms extra i to wymaga tyle czasu aby dopracowac oferte a na koniec wyszlo jak zwykle.... czyli do dupy! ale przynajmniej lepsi sa od plusa wg mnie

  • 0

    26. ~fix  2009-04-24 00:49:04  host: emt84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Góra urodziła mysz ;) a ile czasu to trwało :) sieć dla inteligentnych inaczej, nie ma to jak prestiż czyli płacić grubą kasę za logo którego to haraczu nie opłacają inni operatorzy dlatego ZAWSZE mogą być (i są) tańsi.

  • 0

    27. ~J  2009-04-24 08:39:38  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Jak Play wprowadził nowe stawki, komentarzy było ponad 1500, a przy range jest raptem 26. O czymś to świadczy. Nie mówię tu oczywiście o komentarzach przy spóźnionej ofercie Orange.

  • 0

    28. ~pysiu  2009-04-24 09:10:28  host: hrx162.internetdsl.tpnet.pl

    Witam , mam pytanie : czy Ta nowa oferta Orange łączy się z promocja Ty i 3 ?? czy jeśli uruchomię sobie ta opcję to czy kasę będzie zabierać z konta głównego czy z konta promocyjnego , które mam z ,,masz za staż" ?????

  • 0

    29. ~  2009-04-24 09:50:44  host: admo166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sms ciągle 20 gr :D a minuta 29 hehe....

  • 0

    30. ~antyorange  2009-04-25 11:33:09  host: terminal-92-237.retsat1.com.pl

    Niech sobie ci naciągacze wsadzą sobie tą ofertę w d....3 dni czekam na mnianę orange go (bo nie będę im dołądowywać za 50zł).Dzisiaj debil od nich rzucił mi słuchawkę a dzwoniłem do bok *100

  • 0

    31.  2009-04-28 14:52:47

    Długo trzeba było czekać na ofertę, ale jest znacznie lepsza od fresha i od plusa ;) Zmienili tylko stawki wyjściowe, stare pakiety zostały.

  • 0

    32. ~nesta  2009-04-29 15:41:33  host: 83-238-236-42.adsl.inetia.pl

    orange POP jest super !!! niższe stawki i ZOSTAŁY PAKIETY !!!!!!!!! :-)

Dodaj swoją opinię