Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cennik oferty "Plan na Rozmowy" w Orange

Cennik oferty "Plan na Rozmowy" w Orange

WitekT 13 Kwietnia 2007 21:55

0 0

Prezentujemy cennik nowej oferty Orange - Plan na Rozmowy - dostępnej najprawdopodobniej już od 16. kwietnia. Będzie to dodatkowy wachlarz planów taryfowych, dostępny obok Nowego Twojego Planu.

Abonament

35 zł

55 zł

90 zł

130 zł

Liczba minut do Orange i stacjonarnych

90

180

360

540

lub

Liczba SMS-ów do wszystkich sieci

180

276

450

648

lub

Liczba MMS-ów do wszystkich sieci

88

138

225

327

Cena minuty do sieci Plus i Era

0,60 zł

Cena minuty do sieci Play

0,75 zł

Cena SMS-a do Plusa, Ery, Orange i Play po wyczerpaniu pakietu

0,20 zł

Cena MMS-a do Plusa, Ery, Orange i Play po wyczerpaniu pakietu

0,40 zł

Cena minuty do sieci Orange i stacjonarnych po wyczerpaniu pakietu

0,60 zł


Ceny brutto (z VAT).




Umowa na 24 miesiące bez możliwości zmiany abonamentu na tańszy (tylko na droższy). Dostępny jest standardowy Kapitał Minut.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 338
  • 0

    319. ~robus  2007-04-19 09:56:40  host: dok201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słuchajcie każdy wybiera najodpowiedniejszą ofertę dla siebie. Jeśli dzwoni do orange to kupuje w orange, a jak mu się nie podoba to gdzie indziej, proste. Pozwólcie ludziom samemu decydować

  • 0

    320. ~wariat  2007-04-19 10:12:11  host: cfk212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *robuś - widziałeś obliczenia? idź do salonu i powiedz że chcesz taniej do orange i stacjonarnych zobaczysz jak to będzie wyglądać to co napisałem świadczy o tym że ta oferta to dno. Przecież pozwalam decydować tylko uświadamiam jak beznadziejna jest ta oferta. A pewnie będzie reklamowana jako super oferta.

  • 0

    321. ~tom  2007-04-19 13:12:13  host: fds102.internetdsl.tpnet.pl

    Ja dzwonie prawie wyłącznie do Orange i dla mnie jest to dobra oferta. Wcale nie jestem głupi, tylko potrafię liczyć i wiem co mi się bardziej opłaca.

  • 0

    322. ~TomekO  2007-04-19 16:40:29  host: h238045.net.pulawy.pl

    Weź nam tom policz jaki Ci sie opłaca. Ciekawy jestem tych obliczeń.

  • 0

    323. ~ukenamuniu  2007-04-22 21:21:49  host: nat-go2.aster.pl

    wariat, jeden z wielu (wpisów): wkurzające jest to, że operatorom telefonicznym i netowym nie zależy na już posiadanym abonencie. Widać są premiowani za nowych. Stary, jak głupi, siedzi z poprzednią umowa i widzi, ze różne promocje mu uciekają. Operatorzy, szanujcie stałych/starych klientów!!!!

  • 0

    324. ~popik  2007-04-22 22:27:49  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    180 min za 55 zl to dosc drogo nawet na karte taniej wyjdzie. ale dobrze ze sie cos dzieje ciagle jakas nowa oferta :)

  • 0

    325. ~Gligi  2007-04-23 11:46:14  host: rr62.internetdsl.tpnet.pl

    Dla mnie dno totalne dno - własna sieć i stacjonarne. Już nie będzie chyba takich promocji jak za czasów IDEI np. w mixie 50% gratis przez 24 m-ce. Mam abo w Orange i całe szczeście mi się konczy umowa za 3 m-e-nie uzywam go bo sie nie opłaca(tylko troche minut,brak sms).To co mam dopłacic do rachunku to wole doładowac sobie konto na drugiej karcie(play)

  • 0

    326. ~auau  2007-04-23 15:39:25  host: host232.emitel.pl

    Można przenieść już numer do innej sieci -w orange proponują wejście na stronę internetową i sprawdzić co to za sieć-wypada chodziś z laptopem na szyi i sprawdzać do jakiej sieci się dzwoni bo przecież można poza sieć i wtedy ...trzeba dopłacić do abonamentu..................

  • 0

    327. ~  2007-04-23 16:18:34  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    dla mnie to orange szuka jeleni ja się do nich nie piszę i w maju koniec przechodzę na play przecież jak widzę ich naciągane promocje to mnie bierze oni sobie myślą że co wszyscy mają dzwonić do orange a przecież znajomych ma się w każdej sieci a jak mi przedstawili ofertę na przedłużenie to o mało bym nie spadł z krzesła telefony to tańsze w komisie bym kupił bez ich łaski i abonamentu a oferta na abonament to minuty są ale tylko na orange totalne dno.

  • 0

    328.  2007-04-23 17:52:55

    auau - na jaka strone? mozna linka konkretnie gdzie sprawdzac mozna numery?

  • 0

    329.  2007-04-23 17:53:12

    ale lipa:)

  • 0

    330. ~qlima1  2007-04-23 19:07:55  host: akr18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Te komentarze na temat sieci Orange działaja na mnie jak muzyka! Kim są abonenci, których ta sieć karze na korzystanie ze swoich stawek z czasów... kiedy nikt nie słyszał o PiSie!

  • 0

    331. ~RYNE  2007-05-13 08:08:50  host: 87-205-221-43.adsl.inetia.pl

    Jeszcze warto przypomnieć ze jak chcielibyście wybrac plan dla siebie to dodatkowo jeszcze trzeba zapłacic 25zł za aktywacje karty sim co według mnie cena 25zł (jednorazowo) jest po prostu przesada. rozumiem 10zł to jeszcze tak ale zeby 25zł.

  • 0

    332. ~RENE  2007-05-27 14:50:20  host: 87-205-41-181.adsl.inetia.pl

    A mi ta oferta jak najbardziej pasuje i jest ok. Z moich obliczeń wynika ze bede tylko dzwonił na stacjonarne i do Orange i nie przekroczę magicznej sumy abonamentu za 35zł. Play tez jest ok tylko jak na razie dla mnie za wysoki jest abonament bo az 50zł jakby kosztował 30-35zł to pewnie bym sie tez skusił. Ale pożyjemy zobaczymy moze orange znów cos nowego zaproponuje.

  • 0

    333. ~AnkA  2007-06-08 15:50:23  host: octopus2.kolornet.pl

    1.czy w tym planie istnieje coś takiego jak PAKIETY (np. minut, bądź sms-ów) ??? 2. czy w PLANIE NA ROZMOWY 90 (abonament 35zł) 180smsów jest BEZPŁATNE czy to jest przeliczone na 35zł ??? (TZN chodzi mi o to, czy po wykorzystaniu 180smsów jest jeszcze 35zł abonamentu czy to już jest wliczone w abonament)

  • 0

    334. ~pawlus  2007-08-01 10:04:25  host: efp194.internetdsl.tpnet.pl

    do wariata Tak sie składa Mój Drogi, że pracowałem kiedyś w salonie orange i tam ludzie zadają (w ogromnej większości) jedno pytanie: "w jakim abonamencie ten telefon (wskazując zwykle na górną półkę) jest za złotówkę?" A ci, którzy umieją liczyć na pewno znajdą coś dla siebie u któregoś z operatorów. Nie zapominaj, że gdy podpiszesz umowę bez telefonu to dostaniesz jakieś bonusy - ja tak robię: krótka umowa i bonusy. Bo dla mnie abonament ma takie usługi, że prepaid nie podskoczy (np. darmowe numery gratis przy przedłużeniu). Ech, ale sie nagadałem ;)

  • 0

    335.  2007-10-13 13:26:33

    niech dodaja pakiet orange world i internet tak jak jest w nowym twoim planie 5MB za 5 zl

  • 0

    336. ~Arlens  2007-11-02 15:14:23  host: host-89-228-32-90.elk.mm.pl

    czy jeśli nie podpisało się umowy, tylko po prostu zadzwonił ktoś z orange i zapytał, czy chce się przejść na tą taryfę, a teraz mi ona nie odpowiada [nie ma pakietu sms za grosz], to mogę wrócić do orange mix? proszę o odp, to bardzo ważne!!

  • 0

    337. ~kaska 38  2008-01-13 13:50:38  host: 92-247-97-217.tpspark.com

    jak mam znalezc ksiazke z numerami telefonow w sieci orange

  • 0

    338. ~  2009-11-19 17:06:06  host: host-81-190-239-32.wroclaw.mm.pl

    orange to oszuSci i złodzieje. Dają darmowe minuty w promocji,a po wykorzystaniu kilkunastu minut z 60-ciu darmowych ,wciskają człowiekowi kit,że wykorzystał już wszystkie darmowe minuty.Omijajcie tą sieć z daleka.To nie pierwszy taki przypadek.

Dodaj swoją opinię