Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cennik MVNO Avonu

Cennik MVNO Avonu

WitekT 10 Maja 2007 08:49

1 0

Prezentujemy cennik oferty myAvon - drugiego po mBanku MVNO na polskim rynku, korzystającego z infrastruktury Centertela.



Starter kosztuje 3 zł i ma taką samą kwotę początkową. Cena minuty w ramach sieci to 40 groszy, a poza - 69 groszy. SMS do wszystkich kosztuje 20 groszy, a MMS 45 groszy. Doładowania od 5 do 150 zł u konsultantek, telefonicznie bądź przez Internet. Użytkownicy oferty mogą liczyć na specjalne oferty kosmetyków w katalogu, zaś konsultantki, za pośrednictwem których będzie się doładowywało konto - specjalne punkty wymienialne na produkty.




W ofercie dostępny będzie na razie jeden, obrandowany telefon - Alcatel OT-C630.

Avon będzie korzystał z numeracji należącej do Orange - 789.

Info by ViNYL

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 134
  • 0

    115. ~  2007-05-10 23:16:11  host: nat-mo4.aster.pl

    Proszę Was włączcie myślenie. MVNO Avon ma być uzupełnieniem oferty Avon a nie konkurentem dla operatorów komórkowych.

  • 0

    116.  2007-05-11 00:40:11

    Bez sensu - nie podpowiadaj bo sie okaze ze SS juz nie ejst najgorsza oferta na rynku :P P.s. A Ci ostatni uznaja jeszcze ze maja calkiem neizla oferte w porownaniu z konkurencja ;)

  • 0

    117. ~ALL SHIT  2007-05-11 00:54:44  host: www.12bz.mil.pl

    JAK już ktoś pisał to oferty MVNO są lepsze niż ORANGE nawet w abonamencie. Jeszcze daję im miesiąc jak nic to bye, bye, bye pomarańcze......

  • 0

    118. ~  2007-05-11 01:42:34  host: 87-205-45-128.adsl.inetia.pl

    NIe mogę tylko odżałować, że Plus, mimo posiadania swego czasu najlepszej oferty na rynku (SS), zdupił sprawę kompletnie :(

  • 0

    119.  2007-05-11 08:16:06

    @118 - nie zalj tylko wierz w zmiany - ja w moje totkowe wierze 48/24/12 - poki co siedze w SS, czakam na starter play'a i chyba bede przebieral nozkami i zaglosuje przenoszac numer ;)

  • 0

    120. ~kra  2007-05-11 10:32:15  host: inet20908na-3.eranet.pl

    to są ceny netto, czy brutto?

  • 0

    121. ~  2007-05-11 10:57:47  host: dtz242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakby to były ceny netto, to by to była tragedia :P

  • 0

    122. ~bOb  2007-05-11 11:19:05  host: 195.117.159.237

    Ktoś wie kiedy rusza to cudo?

  • 0

    123. ~dziobak  2007-05-11 11:43:15  host: auq144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    115: A ty cieciu malinowy podpisuj się jak jestes taki cwany. mBank też ma MVNO jak uzupełnienie oferty, a ceny na przyzwoitym poziomie. Ja rozumiem że AVON to "luksusowa" marka ale bez przesady hehehe.

  • 0

    124. ~adam  2007-05-12 12:57:49  host: acaa57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eee ale lipa, chocby heyah ma lepsza oferte i to od jak jak dawna... to jakis zart chyba ;) mbank mobile zrobilo swietny krok obnizajac ceny, ale ze wzgledu na uslugi jednak wole play ciekawe ile osob sie skusi na avon :>

  • 0

    125. ~  2007-05-14 15:47:06  host: p09-12.opera-mini.net

    Nikt!

  • 0

    126.  2007-05-16 08:23:41

    Konsultantki dostana po 2 startery (tez nie wszystkie), wygadaja poczatkowe 3zl i SIM poleci w smietnik.

  • 0

    127. ~malusia  2007-05-16 10:09:16  host: bba198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny są brutto, naliczanie sekundowe, stawki będą się zmieniać. Konsultantki i klientki też doładowując konto otrzymują możliwość tańszego zakupu kosmetyków. Nie jest źle.

  • 0

    128. ~kra  2007-05-16 11:45:40  host: inet20909na-3.eranet.pl

    dzięki malusia.

  • 0

    129. ~gandi  2007-05-17 11:14:25  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    co tu duzo mowic jest drogo mysle ze bez rewelacji bedzie lepiej do p4 isc bo tanio maja.

  • 0

    130. ~Gosia  2007-05-17 15:39:52  host: host-83-68-87-29.wyszkow.tnp.pl

    zgadzam sie ze wszystkimi ze jest po prostu drogo, ale fajny jest ten program lojalnosciowy i kilka innych opcji :)

  • 0

    131. ~JA  2007-05-17 19:59:32  host: gate7.kolornet.pl

    wiecie co? rence (specjalnie tak) mnie opadają jak czytam te wypociny... najlepszą ofertę ma ten operator, który potrafi sprostać wymaganiom i oczekiwaniom danej osoby i nie ma znaczenia czy minuta kosztuje 69 groszy czy 49 nominalnie, bo można tak poczarować, że play wychodzi mało konkurencyjnie - trzeba tylko trzech rzeczy: ołówek, kartka, kalkulator ...i jeszcze włączyć myślenie ;)

  • 0

    132. ~Justy$i@  2007-05-18 13:11:43  host: sub250-241.elpos.net

    Może jest i drogo, ale jak przykładowo uzbierasz łącznie 350zł doładowania to możęsz zamienic na wybrane przez ciebie kosmetyki o wartości 100zł. ;)

  • 0

    133.  2007-06-28 20:34:15

    beton

  • 0

    134. ~majka  2008-07-19 19:37:01  host: 078088147138.jg.vectranet.pl

    chciałam sobie kupić telefonik z klapka ten z avonu nawet spoczko i po fajnej cenie ale oferta ...

Dodaj swoją opinię