Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cennik BSA kolejnego operatora alternatywnego

Cennik BSA kolejnego operatora alternatywnego

WitekT 17 Lipca 2007 17:23

0 0

Kolejny operator opublikował cennik usług dostępu do Internetu dla klientów Telekomunikacji Polskiej dzięki umowie na bitstream access. Tym razem zrobił to eTop, operator internetowy działający w strefie warszawskiej (22), ciechanowskiej (23), płockiej (24), siedleckiej (25) i ostrołęckiej (29).

Usługa dostępna jest także dla wybranej numeracji stref bialskopodlaskiej (83), łódzkiej (42) oraz skierniewickiej (46).

 

Bezterminowa

1 rok

2 lata

3 lata

1 Mb/s

90 zł

64 zł

54 zł

46 zł

2 Mb/s

110 zł

110 zł

98 zł

88 zł

6 Mb/s

140 zł

148 zł

139 zł

115 zł


Instalacja przy umowie bezterminowej to koszt 110 zł. Przy umowie na rok, dwa lub trzy promocyjna stawka za instalację wynosi 1 zł. Stałe IP - 5 zł miesięcznie. Wszystkie ceny brutto (z VAT). Promocyjne ceny obowiązują do 15. września.




Opcja 1 oraz 2 Mb/s ma uplink o prędkości 256 kb/s, zaś opcja 6 Mb/s - 512 kb/s.

Więcej szczegółów o usłudze Etlink na stronie eTop.pl.

Źródło tekstu: eTop     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2007-07-17 18:03:59

    kurde... upal :)

  • 0

    13.  2007-07-17 18:21:04

    Witek - jak dajesz(cie) sobie rade w takiej temp. ? Ja siedze mozna powiedziec na wsi, w cieniu, z zimnym piwkiem, nie dawno wrocilem z ryb, nie wyobrazam sobie teraz jak mozna pracować...

  • 0

    14.  2007-07-17 18:24:15

    WOJTAS: jakoś muszę, po prostu. ;)

  • 0

    15.  2007-07-17 18:38:06

    ciekawe kiedy Polkomtel przedstawi swoją ofertę BSA oraz WLR, bo decyzje był wydane chyba 2 lata temu i cisza :/

  • 0

    16. ~r  2007-07-17 18:42:40  host: chello087207229190.chello.pl

    #13: musisz jakoś bardziej się natężyć. I troszkę poćwiczyć wyobraźnię. Może jakieś krzyżówki czy coś? Nie wiem co jest dobre ale coś musisz z tym zrobić ;-)

  • 0

    17. ~ukenamuniu  2007-07-17 21:03:24  host: nat-go2.aster.pl

    ~r: co chcesz od Wojtasa, zazdrościsz mu ryb i piwka? A jak tam grzyby-jeszcze są? Specjalnie nie piszę o BSA, bo mam się nie denerwować.

  • 0

    18. ~merafi  2007-07-17 21:03:53  host: bhd180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wie ktos moze dla jakich numeracji w strefie 83 mozna te usluge zmowic ?? Zagladelm na stronke ale cos chyba takiego info nie ma.

  • 0

    19. ~ukenamuniu  2007-07-17 21:09:30  host: nat-go2.aster.pl

    merafi: dla tych central, w których TP ma Neo. Bo jak nie ma w centrali przejścia przez splittery do DSLAM- pasożyt Tepsie nikogo nie ukradnie. A miałem się nie denerwować.

  • 0

    20. ~merafil  2007-07-17 21:19:34  host: bhd180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przejrzalem info na stronce operatora i mam mieszane uczucia. Nic nie jest wspomniane o prarametrach konfiguracji, zestawow z modemem za 1 zl ;) tez nie ma wiec nie wiem jak nowi klienci beda sie laczyc. Cos mi sie wydaje ze to wszystko dopiero raczkuje. Szkoda bo za miesiac konczy mi sie umowa z neo i szukam jakiejs dobrej alternatywy.

  • 0

    21. ~  2007-07-17 21:22:27  host: bhd180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do ukenamuniu: dzieki za info, tak jak pisalem mam neo wiec powinno byc ok.Jutro do nich zadzwonie i wypytam co i jak, no i nie denerwuj sie tak bo szkoda zdrowia ;)

  • 0

    22.  2007-07-17 21:27:56

    no wlasnie, ukenamuniu, nie denerwuj sie ,a grzyby chyba sa ale ja nie lubie zbierac...pzdr.

  • 0

    23. ~;]  2007-07-17 21:46:12  host: 87-205-173-42.adsl.inetia.pl

    Stale ip za 5zl/mc :) Pierwszy operator na BSA z taką opcją - miodno :)

  • 0

    24. ~MZ  2007-07-17 22:42:21  host: azm97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie pierwszy. Z tego co pamiętam, to GTS Energis daje stałe IP w IBD (Internet Biznes DSL). No chyba, że chodzi o klientów indywidualnych :))

  • 0

    25.  2007-07-18 09:27:47

    Tylko jak rozwiążą technicznie tego ipka stałego

  • 0

    26. ~  2007-07-18 13:20:18  host: bit240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #20 Jak ci się kończy net to aktualnie najlepiej wziążć Netię 1 mega na 3 lata - rok prawie za darmo a potem 49 zeta przez 2 lata.

  • 0

    27. ~  2007-07-18 13:22:12  host: bit240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT 6MBits jest serio tańsze przy umowie bezterminowej niż przy lojalce na rok czy jest bug??

  • 0

    28.  2007-07-18 13:35:38

    W tabelce jest ok. Ale bezterminowo instalacja kosztuje 110 zł, a terminowo - 1 zł.

  • 0

    29. ~merafil  2007-07-18 20:01:21  host: bho157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #26 w gre wchodzi tylko umowa na 12 miesiecy.

  • 0

    30. ~  2007-07-19 10:05:53  host: bhr95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #29 jeśli tylko na 12 miesięcy to najlepszą ofertę ma GTS Energis i jego multimo. Gdzieś tu na telepolis.pljest raport UKE dotyczący Internetu przez BSA na łączach TP

  • 0

    31. ~merafil  2007-07-19 12:45:34  host: bhq58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Naopisalem e-mail'a z prosba o troche obszerniejsze info na temat usulugi-->jest to ADSL (co chyba nie jest zaskoczeniem), parametry konfiguracji identyczne jak dla neo (VPI=0, VCI=35, enkapsulacja PPPoA VCMUX) i najistotniejsze dla osob ze strefy 83 -->Etlink jest swiadczony w niej tylo w tych trzech numeracjach: (83)357xxxx , (83)358xxxx, (83)359xxxx Szkoda bo ja jestem z (83)377xxxx. Moze komus sie przyda to co nabazgralem ;)

Dodaj swoją opinię