Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CDP z mniejszą dynamiką wzrostu przychodów

CDP z mniejszą dynamiką wzrostu przychodów

WitekT 22 Grudnia 2009 10:23

0 0
Tegoroczne przychody Crowley Data Poland przekroczą 100 mln zł, ale mają być niższe niż planowane na początku roku 110 mln zł. W 2008 roku CDP odnotowało ich wzrost o 20%, a w tym roku będzie to około 5% - pisze Dziennik Gazeta Prawna.

CDP liczy, że w 2010 roku uda się mu zwiększyć przychody z usług dla sektora publicznego oraz dla większych firm. Szczególnie ten drugi obszar jest obiecujący (możliwe podwojenie przychodów w 2010 roku) i dlatego firma zwiększa, o około 10%, zatrudnienie wśród specjalistów od sprzedaży i technicznej obsługi tej grupy klientów.


Źródło tekstu: Dziennik Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet