Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Carrefour wchodzi ze swoim MVNO do Polski

Carrefour wchodzi ze swoim MVNO do Polski

WitekT 13 Marca 2008 10:32

0 0

Carrefour Mova - tak nazywa się nowy MVNO, który niedługo powinien pojawić się na polskim rynku. Sieć handlowa do świadczenia usług telekomunikacyjnych będzie korzystała z sieci Polkomtela.

Mova to prepaid, mocno powiązany z programem lojalnościowym Rodziynka (3 punkty za każde wydane 10 zł w sklepie) - za 150 punktów będzie można otrzymać 10 minut, a za 1500 - 110 minut. Są to minuty do wykorzystania tylko wewnątrz sieci Mova i na stacjonarne. Oczywiście konto doładować będzie można także za gotówkę.




Numery tego MVNO będą rozpoczynały się od 722. Na razie nie udało nam się uzyskać informacji dotyczących cen poza faktem, że starter będzie można otrzymać m.in. za 800 punktów Rodziynka. Będzie na nim 20 minut rozmów do wszystkich sieci i 20 wewnątrz sieci Mova i na stacjonarne. Taktowanie sekundowe.

Carrefour ma w Polsce sieć ponad 360 super- i hipermarketów. Usługi telekomunikacyjne jako MVNO świadczy m.in. we Francji. Polskim akcentem jest fakt korzystania z billingu dostarczanego przez firmę Comarch.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    37.  2008-03-13 19:10:25

    Zastanawiajace ile osob korzysta w polsce z tego programu lojanosciowego Rodzinka, trzeba pamietac ze carrefour obecnie to nie tylko hipermarkety ale i sklepy samoobslugowe w mniejszych miastach. ciekawe ilu klientow uda im sie przekonac do korzystania z Movy w 2008.

  • 0

    38.  2008-03-13 19:51:40

    Mnie nie :P

  • 0

    39.  2008-03-13 20:06:09

    hehe a rok temu z okładką Centek konfigurował wszystko pod MVNO Carrefoura na swoich klockach :D a tu proszę, taka zmiana :) Ciekawe co zniechęciło C do orange

  • 0

    40.  2008-03-13 20:11:52

    super kolejny mvno pytam tylko k... po co? zwykle opy maja szanse ale ci... chyba nigdy nie bede traktowal ich powaznie

  • 0

    41. ~jojo  2008-03-13 20:16:24  host: egr156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nigdy nie mów: "nigdy"... ;-D

  • 0

    42.  2008-03-13 21:01:09

    archi3 - jak po co? przecież niedawno wszyscy chcieli wirtualnych, bo miało być pięknie jak na Zachodzie ;-)

  • 0

    43. ~mirekb  2008-03-13 21:46:31  host: apn-77-112-9-88.gprs.plus.pl

    ceny za uslugi mamy dalekie od zachodnich o zarobkach nie wspomne ale pozory konkurencji u nas są,chociaz tyle;-)i tak 3trójca narazie rządzi,4wejdzie na powaznie do ukladu jak postawi swoja siec czyli za 3moze4 lata.na euro2012 da rade;-)ciekawe ile jeszcze mvno polkomtel wpusci:gg i inteligo(Ipko)??

  • 0

    44. ~neo  2008-03-13 21:51:22  host: aeij231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy pojawi się Żabka MobiStar albo kiosk ruchu - connecting people lub TescoFon.

  • 0

    45.  2008-03-13 22:29:28

    @mirekb - ceny za usługi mamy faktycznie dalekie od zachodnich. Minuta w Belgii kosztuje średnio 25 ct bez naliczania sekundowego od pierwszej sekundy (dopiero po pierwszej minucie). Sms to średnio 12 ct. Ceny w Polsce nie są wcale wysokie tylko zarobki nieodpowiednie.

  • 0

    46. ~taro  2008-03-13 22:29:41  host: 77-254-54-140.adsl.inetia.pl

    wedlug mnie jak narazie z polskich mvno najlepiej sobie radzi mobilking raz ze maja jak dla mnie fajne reklamy (choc nie wszystki sie podobaja) to dwa i to jest najwazniejsze maja dobre ceny bo 50groszy za minute jest porownywalne do play a juz nie wspomne o ile tansze od pozostalych opow

  • 0

    47. ~znawca  2008-03-14 07:13:56  host: 85.219.242.83

    36. taki sam festyn mieć w telefonie Carrefour jak i Mobilking ot co

  • 0

    48. ~ro  2008-03-14 07:40:18  host: eol162.internetdsl.tpnet.pl

    nie rozumiem pytań po co wchodzą MVNO, na pewno nie dlatego, że chcą dokładać do interesu cały czas ;)ale zabronić im nie można bo to przecież tak jakby zabronić komuś otworzenia własnej działalności pomimo spełniania wszelkich wymaganych prawem przepisów. Rynek wszystko zweryfikuje i jeśli oferta będzie słaba bądź zawiedzie marketing to pewnie znikną za jakiś czas z rynku. Mobilking uważam, że ma dobrą ofertę szczególnie dla mało dzwoniących oczywiście uwzględniając oferty pozostałych.

  • 0

    49. ~e  2008-03-14 07:44:33  host: eol162.internetdsl.tpnet.pl

    #31 a czy to ma dla ciebie tak wielki znaczenie że na wyświetlaczu będziesz miał napis Mobilking??? najważniejsze dla mnie jest to żebym mógł tanio dzwonić a to czy będzie to era, orange, plus czy play nie ma znaczenia liczy się oferta.

  • 0

    50.  2008-03-14 08:04:52