Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Carrefour Mova: za każdą złotówkę doładowania dodatkowe 2 minuty

Carrefour Mova: za każdą złotówkę doładowania dodatkowe 2 minuty

LuiN 29 Maja 2009 09:18

0 0

W nowej ofercie Carrefour Mova średni koszt minuty połączenia będzie wynosić 25 gr. Od 1. czerwca każde doładowanie za 1 złoty premiowane będzie dwoma ekstra minutami na rozmowy.

Klient, który przykładowo doładuje swoje konto kwotą 10 zł, otrzyma dodatkowo 20 minut na rozmowy. Jeśli kwota doładowania wyniesie 25 zł, to ilość ekstra minut wyniesie 50. Dodatkowe minuty będą do wykorzystania aż do końca okresu ważności konta. W pierwszej kolejności wykorzystywane są dodatkowe minuty, następnie połączenia obciążają stan konta głównego.

Osoby doładowujące swoje konto dowolną kwotą obniżają tym samym koszt prowadzonych rozmów do 25 gr. Oferta zastępuje obowiązującą dotychczas usługę "minuty za zakupy". Od czerwca w kasach sklepów Carrefour, do odwołania, nie będą wydawane paragony z kuponami na doładowania telefonu w zamian za zrobione zakupy.




Bonusowe minuty wykorzystać można na połączenia do wszystkich krajowych sieci za wyjątkiem Play. Podstawy cennik usług nie zmienia się: 49 gr za minutę do wszystkich sieci (naliczanie jednosekundowe), SMS za 20 gr.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 244 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31.  2009-05-29 11:24:51

    24. - a co ma za znaczenie kto to wykorzystywał? czy kupujący czy kto inny? Dawali, więc musieli mieć to skalkulowane. Jeśłi kalkulowali, ze jakiś odsetek nie skorzysta, to postępowali bardzo nie w porządku. I tyle. Ja nie zauważyłęm, zęby kasjerki sostawiały te kupony. Jedna zawsze pytała czy potrzebuję - ale nie dziwię się, pytała "znajomych" (tych którzy często kupują i się znają z widzenia z obsługą) oraz z oczywistych względów - nie należy do zbyt zamożnych osób a trójka dzieci potrzebuje mieć komórki i dzwonić...

  • 0

    32.  2009-05-29 11:25:25

    ~azazel - czyli promocja się kończy? To OK.

  • 0

    33. ~qwerty  2009-05-29 12:14:19  host: atr145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 20: rozbrajaja mnie ludzie Twojego pokroju:P Juz widze jak carrefour doklada do biznesu telefonicznego:/ chyba nie na tym swiecie;p To ze wirtualni daja taniej nie znaczy ze dokladaja do biznesu bo zarabiaja... same stawki mtr detal to naprawde tylko maly odsetek inf dla zwyklego czlowieka... reszta to juz zakupy hurtowe i umowy miedzy roznymi operatorami i nikt nie doplaca do biznesu!!! Mobilking zaczal doplacac to porpostu wystawil sie na sprzedaz ale ich zjadla reklama a nie cena minuty!!!

  • 0

    34. ~  2009-05-29 13:12:59  host: f96-035.opera-mini.net

    *tof: jedna kasjerka pracuje w miesiacu CO NAJMNIEJ 8 godzin w ciagu 22 dni. Srednio w ciagu dnia jest czynnych w markecie kilkanascie kas, market jest CODZIENNIE czynny 12 godzin. To daje miesiecznie te tysiace minut ALE z punktu widzenia sieci a nie twojego. #31: ma to znaczenie bo punkty za zakupy to rzecz dodatkowa, uzupelnienie na zasadzie programu lojalnosciowego a nie podstawa swiadczenia uslug telekomunikacyjnych. Przy kalkulacjach zaklada sie, ze NIE wszystkie minuty "darowane" w ten sposob zostana wykorzystane. Jest roznica miedzy minutami sprzedanymi w doladowaniach a darowanymi z wlasnej marzy. Jak ktos dostanie minuty "z paragonu" to nie kupi doladowania, proste / tymis

  • 0

    35.  2009-05-29 14:00:19

    Nie spać!!! http://media2.pl/telekomunikacja/51830-siec-36.6:-rozmowy-29-gr, -sms-5-gr,-darmowy-internet-i-gg.html?utm_source=internal&ut m_medium=link&utm_campaign=tematdnia

  • 0

    36.  2009-05-29 14:05:01

    piokuk: a skąd mamy wziąć te informacje?

  • 0

    37.  2009-05-29 14:12:20

    Przecież Wy wszystko możecie :) A tak na poważnie - zadzwoń go gospodarstwa pomocniczego Kancelarii Prezesa RM i zapytaj kiedy łaskawie zamierzają opublikować nowelizację prawa telekomunikacyjnego w Dzienniku Ustaw. Ustawa podpisana od 11 maja i nic. Tu nie ma żadnych sztywnych przepisów, po ilu dniach ma nastąpić publikacja.

  • 0

    38.  2009-05-29 14:23:38

    piokuk: wiem - codziennie szperam w Dzienniku Ustaw i czekam... :-)

  • 0

    39.  2009-05-29 14:32:35

    @ 35 piokuk, heh uprzedziłes mnie, a właśnie też chciałem zatrąbić :)

  • 0

    40.  2009-05-29 14:37:45

    Nie bój się - jak wyszperam do dam Ci znać. Codziennie przeglądam nowe dzienniki.

  • 0

    41. ~p  2009-05-29 14:59:09  host: host-89-230-140-207.inowroclaw.mm.pl

    o kiedy info o starcie centernetu

  • 0

    42.  2009-05-29 15:22:54

    piokuk: dzięki! :-)

  • 0

    43.  2009-05-29 15:25:09

    Nowe stawki w 36,6 od poniedzialku.

  • 0

    44.  2009-05-29 15:45:59

    WitekT - źródeł nie macie?? ;-)

  • 0

    45.  2009-05-29 15:47:19

    wlo: ;-)

  • 0

    46.  2009-05-29 15:58:05

    No ustawy podpisane przez Prezydenta 11 maja są już publikowane. Nie ta jednak... Dlaczego? Nie wiem... Może ważne jest, żeby weszła w życie w lipcu dopiero? Na 80. może 81. dziennik "poluj" ;-)

  • 0

    47.  2009-05-29 16:41:21

    Pewnie Ci co robili zakupy są teraz nieźle wkurzeni bo mieli minuty za nic bo i tak w cerfie się zaopatrywali. Ale teraz też źle nie jest. Taka alternatywa dla pospaidowej oferty Orange bo też dają przy przedłużeniu umowy 25groszy. Tylko że tu carfour daje 2minuty za 1złotówke doładowania a orange bezpłatne numery albo darmowe weekendy.

  • 0

    48. ~raf  2009-05-29 18:19:32  host: azl114.internetdsl.tpnet.pl

    tak ale otrzymanie 50 minut trzeba bylo zakupow zrobic za 500zl a teraz dostajesz odrazu to i na caly okres waznosci konta.wiec lepsza oferta niz poprzednio

  • 0

    49.  2009-05-29 18:52:42

    Na media2.pl już jest info dotyczące nowej oferty 36i6.

  • 0

    50. ~  2009-05-29 19:00:05  host: nat05.rtk.net.pl

    50: przeczytałem i... napiszę jedno - oferta nowa będzie tak kiepska że szkoda o niej pisać. To już lepiej by zamknęli ten projekt niż (tak jak orange zamknęli wp mobi) niż by w takim kształcie mieli swoje oferty...)

Dodaj swoją opinię