Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Carrefour Mova - 29 gr za minutę do wszystkich sieci

Carrefour Mova - 29 gr za minutę do wszystkich sieci

LuiN 30 Października 2008 21:25

0 0

Od 29. października w Carrefour Mova dostępna jest usługa Wybrane Numery - 29 gr za minutę do 3 osób, które mają telefony w dowolnej polskiej sieci komórkowej lub stacjonarnej.

Usługa kosztuje 5 zł miesięcznie, opłata pobierana jest w chwili aktywacji pierwszego numeru.

Wybrane numery wprowadzamy za pomocą specjalnego kodu: *301*X*dziewięciocyfrowy numer telefonu#, a następnie zatwierdzamy zieloną słuchawką. "X" w kodzie oznacza cyfry od 1 do 3, będące pozycjami na liście wybranych numerów.




W każdej chwili można sprawdzić listę wybranych numerów wybierając kod *301*0#, możliwe jest także zmienienie każdego z numerów na liście, jednokrotnie w ciągu miesiąca. Aby to uczynić należy najpierw wykasować niechciany numer wybierając kod *301*X#, gdzie X oznacza numer pozycji, z której chcemy wykasować numer. A następnie na wolnej pozycji wprowadzić nowy numer, wybierając kod *301*X*dziewięciocyfrowy numer#.

Zmiana numerów na liście nie podlega dodatkowej opłacie. Jedyny koszt związany z usługą to 5-złotowa miesięczna opłata abonamentowa.

Zobacz: Regulamin promocji Carrefour Mova - Wybrane numery.

Źródło tekstu: Carrefour Mova     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17.  2008-10-30 22:53:41

    13, AK - zabawa zacznie się jak MTR-y spadną:)A to już niedługo.

  • 0

    18. ~sympatyczny  2008-10-30 22:56:22  host: chello089077119055.chello.pl

    @16: haha! a newsie obok jest info ze nowa kampania play bedzie pod haslem: taniej z play do plusa niz z plusa do plusa. przyganial kociol garnkowi :) :) :)

  • 0

    19. ~  2008-10-30 23:02:11  host: f142-226.opera-mini.net

    przeczytałem tytuł newsa ''..29gr za minutę do wszystkich w Mova..'' i zachwycony wzialem sie za czytanie. niestety resztę newsa nie wyglada tak dobrze :(. ale i tak puki co lepiej niz news o nowym tak taku..

  • 0

    20. ~sympatyczny  2008-10-30 23:05:29  host: chello089077119055.chello.pl

    @LuiN: moge miec prosbe? mniej wiecej kiedy przewidujesz poczatek "zabawy"? bo waham sie miedzy wzieciem abonamentu na dwa lata na starej aktywce (orange dla firm, ta fajna taryfa co z iphonem daja) - ale tu sie boje ze od stycznia sie zacznie wspomniana "zabawa" a ja przez prawie dwa lata nie bede sie mogl bawic, a przeniesieniem numeru za oplata do heyah - ale tu sie boje ze pojawia sie oferty (stawka do wszystkich + znizka do kogos w sieci + naprawde tani internet) ktore przebija atrakcyjnoscia heyah. zwlaszcza ze tak sporadycznie dzwonie za granice ze spokojnie moge sie za kazdym razem przejsc do kiosku po starter heyah, doladowac, zadzwonic i wyrzucic. albo moge przebiedowac jeszcze pare miesiecy przeplacajac na tym co jestem teraz. tylko ze ja tak juz czekam od pol roku. slowem kiedy spodziewasz sie ze sie pojawi pierwsza godna odpowiedz na heyah (bez rozmow za granice, a za to z troche nizszymi stawkami plus koniecznie z tanim internetem)? za 2 miesiace czy za osiem? z gory dziekuje za Twoja profesjonalna odpowiedz. :)

  • 0

    21. ~nick  2008-10-30 23:16:22  host: bzs61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Coś mi się wydaje że kupowane masowo startery chejachowe wygadaniu stanu konta równie masowo powędrują do klopa.

  • 0

    22.  2008-10-30 23:17:38

    sympatyczny - wszelkie odpowiedzi znajdziesz w tym temacie: http://telepolis.pl/news.php?id=12961 Jak sądzę pierwsi na nowe stawki rzucą się wirtualni, najprawdopodobniej zaczną windować ceny jeszcze przed właściwymi obniżkami MTR-ów. Potem pewnie Play (choć jego polityka cenowa po utracie wpływów ze strony Netii jest bardziej ospała) i na koniec wielcy trzej. Sensownie jest wziąć teraz abonament na rok, bez telefonu, lub wybrać ofertę z możliwością aktualizacji do nowych planów. Gdy chodzi o wspomniane przez Ciebie OdF z iPhonem, to sam z niego aktualnie korzystam;) Tanich połączeń do wszystkich sieci będę zaś szukał podczas przedłużania umowy z Play - akurat w czasie zmiany MTR-ów;) Znajomym kazałem się wstrzymać z umowami 2-letnimi. Za dużo zamieszania będzie.

  • 0

    23.  2008-10-30 23:24:08

    Gdy chodzi o kwestię cen Internetu dodanego do taryfy głosowej, tu zmiany idą najwolniej. Era zaszalała z Heyah - przebijając wszystkie taryfy prepaidowe data, za wyjątkiem Play Online. Play szybko dobrych ryczałtów na Internet dodanych do abonamentu nie dołoży - na pewno nie w ramach Plusa. Z drugiej jednak strony, na potrzeby przeglądania Internetu w wysokiej klasy telefonie (gdzie Opera Mini nie będzie najwygodniejszą alternatywą) najzupełniej wystarczy 1GB limitu - a to już mają Plus, Era czy Orange.

  • 0

    24. ~sympatyczny  2008-10-31 00:30:54  host: chello089077119055.chello.pl

    jeszcze raz bardzo dziekuje :)

  • 0

    25. ~sympatyczny  2008-10-31 00:33:38  host: chello089077119055.chello.pl

    raczej przejde do tego heyaha na pare miesiecy za 50 zl. raz sie zyje ;)

  • 0

    26. ~  2008-10-31 08:11:08  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    16: kampania powinna być pod hasłem "Taniej z Mova do Play niż z Play do Play". Tyle, że ja jeszcze nie zauważyłem kampanii reklamowej Mova (mało telewizji oglądam).

  • 0

    27. ~  2008-10-31 08:14:17  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    Tak mi się nasunęło - najlepszą ofertę wśród mvno mają "wirtualni" działający na infrastrukturze Polkomtela - mbank, mova i w pewnym sensie play.

  • 0

    28.  2008-10-31 08:57:44

    LuiN - Witek mówi, ze nie mają wpływu na cenę...

  • 0

    29. ~Michał G.  2008-10-31 09:06:24  host: aato172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    21. Dla niektórych jest to standard, że zamiast doładowywać kupują starter więc i tak masowo idą one do "klopa" nawet bez udziału ofert innych operatorów. Dla mnie heyah jest najlpesza pod względem dostępu do sieci. Choć jest to ciekawe, że po 17 minutach jest taniej niż w Nowym Orange Go czy obecnym TakTaku, po 24 lepiej niż w mobilkingu, 25 minut to wyrównie do play, 32 minuty rozkłada mobile mbanku, a 34 nową ofertę heyah oczywiście jeżeli tyle minut wygada się w jednym miesiącu.

  • 0

    30.  2008-10-31 09:22:05

    wlo: bo nie mają. Wpływ ma konkurencja. To jest ruch wyprzedzający wprowadzenie niższych cen przez TP z fixa...

  • 0

    31. ~  2008-10-31 09:24:16  host: f96-063.opera-mini.net

    Dla mnie 3nr to za malo szczegolnie ze musze za to zaplacic po 5 od kazdego.dzwonie do wielu sieci i wielu osob.wole prostote heyah i 44gr za min bez oplaty aktywacyjnej.nie boje sie tego ze inne sieci wprowadza pakiety i przebija heyah.kto jak kto ale ta siec akurat robi duzo promocji w ciagu roku i nie sadze by spoczeli na laurach

  • 0

    32. ~hipo  2008-10-31 09:29:08  host: dqc95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wybrane 3 numery to może w sieci by starczyło. Ale wybrać je spośród całej książki ciężkawo. Dlatego chyba Heyah ciekawsza, oczywiście nie licząć internetu, bo wtedy porównanie troszkę traci sens z wiadomych względów :)

  • 0

    33.  2008-10-31 11:02:27

    Ale to trochę dziwne jest, skoro na początku będą bardzo dużo tracili na każdej minucie, ale faktycznie, klientów to powinno przyciągnąć sporo :) ciekawe kiedy będzie 1 milion ;)

  • 0

    34. ~  2008-10-31 13:59:29  host: f143-050.opera-mini.net

    moze teraz to tylko pierwszy krok a od stycznia jak zmniejszy sie MTR do 22gr/min netto - brutto 28gr to mova da 29 gr do wszystkich sieci? jest to realne?

  • 0

    35. ~agent  2008-11-02 18:00:30  host: np-16-117.prenet.pl

    A ja od sierpnia mam w Orange po 0,27 groszy 200 minut do wszystkich sieci i to w zupełności mi wystarczy. Narazie inni operatrzy mogą sie schowac ze swoimi promocjami.

  • 0

    36. ~nick  2008-11-26 22:12:14  host: cbo17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    35. ~agent - tak? a ile cie kosztuje miesięcznie ta superpromocja?

Dodaj swoją opinię