Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Carmageddon za darmo przez 24 godziny

Carmageddon za darmo przez 24 godziny

LuiN 24 Stycznia 2014 12:35

7 3

Carmageddon to jedna z najgłośniejszych gier w historii. Stainless Games udostępniło ją na 24 godziny za darmo dla użytkowników Androida i iOS.






Carmageddon to wyjątkowe doświadczenie nieskrępowanej jazdy, w której przechodnie (oraz krowy!) to jedynie punkty do zdobycia, a twoi przeciwnicy to banda zmotoryzowanych szajbusów w swoich maszynach do rozwałki. Ta gra to żywiołowa jazda przy pełnej swobodzie oraz surrealistyczny, mroczny humor. To gra wyścigowa, w której ściganie się jest dla mięczaków - czytamy w opisie producenta.

Wersję dla Androida znaleźć można pod tym adresem, użytkownicy urządzeń Apple'a gry powinni szukać tutaj.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~Calm7  2014-01-24 13:14:50  host: n14-02-02.opera-mini.net

    Też polecam wersję PC, bo na smartfony - traci sens. Dzwięk, fizyka jazdy, wygoda sterowania. POLECAM NA PC! :-)

  • 1

    4. ~  2014-01-24 13:22:30  host: adcr141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1, kto ma chodzić i gdzie?

  • -2

    5. ~xxxx  2014-01-24 13:41:10  host: 85.219.163.130

    o ktorej sie konczy popieranie tej gry ?

  • 0

    6.  2014-01-24 13:44:40

    Już jakiś rok temu była za darmo w Appstore, ogólnie gierka fajna aczkolwiek wygodniej grało się na kompie.

  • 0

    7.  2014-01-24 14:03:31

    LOL jaki ja wtedy byłem młody :D

  • 0

    8. ~dzordzu  2014-01-24 14:05:20  host: 89.174.14.131

    Kupiłem gierkę jakiś czas temu, sentyment wygrał, ale jednak na telefonie słabo. No i coś mi się z tą fizyką właśnie nie zgadzało trochę, albo zapomniałem przez te kilkanaście lat jak to działało, albo ten samochód pływa i ledwo się nim da sterować. Tak czy inaczej - jak za darmo, trzeba brać ;)

  • 0

    10. ~Staszi  2014-01-24 14:07:03  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Rewelacyjna gra te parenascie lat temu, a ta nową właśnie ściągam :)

  • 0

    12. ~WujekZurek  2014-01-24 16:19:55  host: public-gprs695895.centertel.pl

    Juz dawno kupilem, czekam na c2 :)

  • 0

    13.  2014-01-24 16:20:18

    Zainstalowana, działa. :D Dobra zabawa, z tym że na klawiszach - sterowanie ekranem dotykowym jest do...kitu. :)

  • 0

    14. ~;p  2014-01-24 17:32:05  host: 85.219.163.130

    pobieram!

  • 0

    15. ~Staszi  2014-01-24 18:09:26  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Działa elegancko :)

  • -1

    16. ~nocuje.net  2014-01-24 18:36:57  host: host-81-190-24-58.torun.mm.pl

    w sklepie play jakoś go nie widzę, wpisując carmageddon jest tylko wersja demo lub za ok 6zł. Dopisując ,,promo'' nie ma wyników. Jak odszukać to w sklepie?

  • 0

    17. ~Nick  2014-01-24 19:58:09  host: 095160052056.dzialdowo.vectranet.pl

    Link na androida nie dziala

  • 0

    18.  2014-01-24 20:28:22

    Ech, a jakieś 3 tygodnie temu ją kupiłem...

  • 0

    19. ~  2014-01-24 21:19:54  host: public-gprs516386.centertel.pl

    j.w. link na androida nie działa

  • 0

    20. ~err  2014-01-24 21:30:59  host: dwh129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Google Play już po promocji.

  • 0

    23.  2014-01-25 11:33:38

    Potrafią dodawać tylko url wygasł...a kwestia czy takie news'y powinny się pojawiać na takim portalu to już inna sprawa :)

  • 0

    24. ~mike  2014-01-25 15:41:25  host: 89-79-251-159.dynamic.chello.pl

    Cos pieknego.... pamietam jak gralem do nocy rozjezdzajac i mordujac przechodniow. Oczywiscie klasyczne przyjecie delikwenta na maske nie przynosilo kokosow. Dopiero finezyjnie zahaczenie staruszki bagaznikiem czy przyszpilenie jegomoscia do sciany obsypywalo gracza kaskada flakow i mamony. Przeszedlem cala gre i czekam na czesc 2... pozdrowienia z piekla

  • 0

    27. ~Calm7  2014-01-25 16:10:22  host: n14-02-02.opera-mini.net

    24). Mike, co Ty? Część druga od dawna jest.

  • 0

    28.  2014-01-25 16:28:07

    Też jestem wdzięczny za tą akurat wiadomość (chociaż nie związana z telekomunikacją) bo inaczej bym przegapił ten chwilowy i darmowy ;) powrót do dawnych czasów. :) No ale cóż, nie wszystkim musi to odpowiadać...

Dodaj swoją opinię