Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Canal+ Cyfrowy w neostradzie tp

Canal+ Cyfrowy w neostradzie tp

WitekT 21 Marca 2006 15:47

0 0

Telekomunikacja Polska zawarła porozumienie z CANAL+ Cyfrowym w sprawie współpracy nad innowacyjnym na polskim rynku projektem biznesowym telewizji przez ADSL.

Celem przedsięwzięcia jest wprowadzenie na rynek kompleksowej usługi triple play, w ramach której CYFRA+ będzie oferowana klientom Telekomunikacji Polskiej poprzez łącza szerokopasmowe TP wraz z dostępem do telefonii oraz Internetu.

TP będzie pierwszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce oferującym kompleksowe usługi multimedialne triple-play: telefonię, szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz telewizję przez ADSL w oparciu o jedną linię telefoniczną. Telewizja przez ADSL jest najbardziej innowacyjną usługą, którą Telekomunikacja Polska zaoferuje swoim klientom. Kolejnym krokiem będzie wdrożenie usługi wideo na żądanie, czyli wirtualnej wypożyczalni filmów.
CANAL+ pierwszy w Polsce przeszedł drogę od naziemnej telewizji analogowej do satelitarnej technologii cyfrowej. Telewizja przez ADSL to kolejny duży krok w rozwoju technik audiowizualnych, będący naszym udziałem. Cieszę się, że CANAL+ Cyfrowy, lider w branży telewizji cyfrowej, będzie mógł wraz z Telekomunikacją Polską jako pierwszy zaproponować abonentom dostęp do telewizji przez łącza szerokopasmowe. ADSL jako nowa, alternatywna technologia udostępniania sygnału da nam w przyszłości kolejne możliwości rozwoju produktu - powiedział Arnaud de Villeneuve, prezes spółki CANAL+ Cyfrowy.

Telekomunikacja Polska, jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce, rozpoczęła testy telewizji przez ADSL, w których weźmie udział 200 użytkowników. Pilotaż prowadzony w Warszawie to przygotowanie do komercyjnego wdrożenia usługi w całym kraju. Celem testów jest zapewnienie najwyższej jakości usługi oraz sprawdzenie wszystkich procesów, włącznie z procesem instalacji dokonywanej przez klienta. Spółki przewidują, że prace przygotowawcze do wdrożenia projektu w formie ogólnodostępnej oferty zakończą się jesienią.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 7
 • 0

  1.  2006-03-21 16:00:27

  Tepsa+ "Kanał dodaj" = wysokie ceny ....

 • 0

  2. ~ptok  2006-03-21 16:00:30  host: abmn231.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Jak znam życie to ceny tego typu usług nie będą dostępne dla zwykłych zjadaczy chleba. Za zwykłą neostradę 128 tepsa bierze ode mnie 72 zeta + 50 za abonament. Więc ja niewdzięcznik jeden korzystając z tego, że kończy mi się roczny cyrograf ośmielam się zrezygnowac z jej usług. Na szczęście jest już u mnie konkurencja, mam alternatywę. Uwierzcie mi, jestem szczęśliwy z tego powodu. Współczuję wszystkim, którzy muszą korzystać z ich "usług".

 • 0

  3. ~Grzeniu  2006-03-21 16:20:08  host: host-81-190-191-18.kwidzyn.mm.pl

  ja tak korzystam z multipaka w multimedi i place neicale 140 ziko za neta telewizje i fona i to jeszcze z nieograniczona iloscia darmowych rozmow lokalnych zyc nei umierac:P

 • 0

  4.  2006-03-21 16:24:31

  ceny to na pewno beda zaporowe. Ciekawe jak pojawi sie PPV ile zlociszy za film bedzie trzeba im haraczu zaplacic? 20zl na bank...ale pozyjemy zobaczymy.

 • 0

  5. ~fazafm  2006-03-21 19:56:52  host: 212.244.168.130

  kogo bedzie stac na telefon + internet z dobra predkoscia modem voip tp + jakies urzadzenie do odbioru tv + bardzo wysoki abonament za to wszystko - ludzie mieszkamy w takim kkraju ze tylko nieczlinych stac na przyjemnosc za 300-400zl

 • 0

  6. ~Adam  2006-03-21 22:09:26  host: ejo10.internetdsl.tpnet.pl

  chm... aaa w taki sposób ma być realizowana wypożyczalnia filmów online :-)
  Gdy 3 tygodnie temu rezygnowałem z TPSA telefonistka próbował mnie przekonać do pozostania w TPSA - mówiła ze za nidługo będzie wypożyczalnia hehe.... (nie potrafiła tylko wyjaśnić w jaki sposób będzie realizowana)
  Pomysł pachnie duzym wydatkiem..

 • 0

  7. ~thar77  2006-03-22 11:29:11  host: aix138.internetdsl.tpnet.pl

  A po 5 dniach użytkownicy Neostrady wykorzystają limit przesyłanych danych i będą dopłacać po 5 złotych za każdy obejrzany odcinek "M jak miłość"...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet