Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Call center dla Polskiego Centrum Marketingowego

Call center dla Polskiego Centrum Marketingowego

WitekT 22 Lutego 2005 13:59

0 0

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne wdrożyła call center na 295 agentów w firmie Polskie Centrum Marketingowe.

Wybraliśmy krakowską firmę, ponieważ zaproponowała nowoczesny system odpowiadający nam w zakresie funkcjonalności i możliwość pracy w dużych działach telemarketingowych. Dodatkowo Unima 2000 oferuje także usługę serwisową na bardzo dobrym poziomie – powiedział Jan Załęcki, prezes PCM.

Firma z Krakowa zainstalowała telecentrum w dwóch lokalizacjach. Pierwsze rozwiązanie zostało oparte na systemie IP Office firmy AVAYA, stworzonym dla 55 agentów. W drugiej lokalizacji wdrożono system zaprojektowany w oparciu o serwer S8700 firmy AVAYA. Jest to jeden z najnowocześniejszych serwerów dostępnych na polskim rynku, ten zainstalowany w PCM posiada 312 portów w tym 240 dla agentów call center.
Call center dostarczone przez Unimę 2000 posiada zaawansowane aplikacje wspomagające zarządzanie relacjami z klientem. Pacę agentów wspiera CTI Link Lite – aplikacja, która umożliwia przedstawianie informacji o kliencie na ekranie monitora agenta, jeszcze zanim ten odbierze połączenie. Dodatkowo wdrożono zaawansowany system raportowania CMS, a także pakiet CC Elite obsługujący połączenia przychodzące.

Według Krzysztofa Kniszner, prezesa firmy Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne funkcjonalność wdrożonego Call Center jest niezmiernie istotna. Dzisiaj, gdy wszyscy używają tych samych lub bardzo podobnych narzędzi, przewagę nad konkurencją uzyskuje się nie tylko w sferze realizacji podstawowych procesów biznesowych, ale przede wszystkim dzięki rozwiązaniom komplementarnym. Dlatego tak istotnym jest, aby decyzja o budowie i wdrożeniu call center nie dotyczyła tylko aspektu technologicznego, ale – tak jak to się działo w trakcie naszej współpracy z PCM - również szerokiego spektrum relacji i obszarów firmy mających wpływ na jej poprawne funkcjonowanie. – powiedział Kniszner.

Źródło tekstu: Unima, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet