Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Były szef TVP będzie budował sieć światłowodową

Były szef TVP będzie budował sieć światłowodową

WitekT 16 Czerwca 2009 11:03

0 0
Giełdowa spółka Hawe, budująca ogólnopolską sieć światłowodową, ma od 15. czerwca nowego prezesa. Jest nim były szef TVP Robert Kwiatkowski.

Robert Kwiatkowski, który na stanowisku zastąpił Jarosława Janiszewskiego, ma 48 lat i jest absolwentem wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, aktualnie uczestniczy w studiach doktoranckich na Akademii im. L. Koźmińskiego. W tym roku został członkiem rady nadzorczej Hawe.

Szerzej o sieci światłowodowej Hawe pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~ahahah  2009-06-16 11:20:54  host: chello081018196226.chello.pl

    Typowo polskie. Czy on chociaż wie jak zbudowany jest światłowód ? Ale o cóż ma wiedzieć, ważne że każdy go zna, więc może coś da się dzięki temu załatwić i ugrać.

  • 0

    2. ~J  2009-06-16 11:21:36  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Przypomina mi się cytat: "Mój mąż z zawodu jest dyrektorem".

  • 0

    3. ~  2009-06-16 11:26:08  host: unused-077079210222.atman.pl

    #2 dobre

  • 0

    4. ~  2009-06-16 11:37:02  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    Prezes nie jest od tego żeby zajmował się sprawami technicznymi tylko ma zarządzać zespołem ludzi, firmą. Od reszty są dyrektorzy, kierownicy i zwykli pracownicy. Oczywiście byłoby idealnie gdyby miał przy okazji kierunkowe wykształcenie. Czy nadaje się na to stanowisko zobaczymy po efektach. Jego koneksje i powiązania penie miały znaczenie ;)

  • 0

    5. ~blablabla  2009-06-16 11:55:02  host: 94.254.189.136

    Ja bym dał na takie stanowisko Marcinkiewicza;]

  • 0

    6. ~  2009-06-16 12:12:55  host: rev82-13.sferanet.pl

    Typowe, wieśniak w garniturze nie mający pojęcia co to jest bajt chce zarządzać wysokospecjalizowaną firmą z branży IT. Partyjni specjaliści od wszystkiego! Do przerzucania gnoju to by się może nadał.

  • 0

    7. ~boreas  2009-06-16 12:44:02  host: aid130.internetdsl.tpnet.pl

    Zgadzam się z 6. A swoją drogą ciekawe, czy dałoby się w Polsce znaleźć większego aroganta niż Kwiatkowski. Współczuje podwładnym tego człowieka.

  • 0

    8. ~hal9000  2009-06-16 13:09:21  host: public-gprs11148.centertel.pl

    pozazdrościć - once director, always director. co trzeba zrobić, aby się dostać na taką karuzelę ? mam nadzieję, że Prezes się tu wypowie...

  • 0

    9. ~  2009-06-16 13:47:19  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    @8,- profesjonalizmem i ciężką pracą :D

  • 0

    10. ~J  2009-06-16 14:52:41  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @9: Przyjechała babcia do miasta i pyta napotkanego mężczyznę: - Jak dostać się do filharmonii? - Trzeba babciu dużo ćwiczyć i ciężko pracować.

  • 0

    11. ~ziomek13  2009-06-16 15:42:34  host: azx66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pamietam goscia jak sie trząsł przed komisją ds afery rywina; zmienił branze ale znowu jest na szczycie; niemiły typ

  • 0

    12. ~  2009-06-16 16:02:56  host: chello087207224188.chello.pl

    @8,- prawda jest taka, że najgorzej jest zacząć a później jakoś to już się kręci. Jeżeli już wespniesz się na jakiś prestiżowy stołek to nawet jak kiedyś polityczny wiatr Cię zmiecie, to i tak do kopania dołów raczej nie wrócisz. To że nie pospawa światłowodu czy też nie wie jak działa sieć, to nie ma większego znaczenia. Zobaczcie kto był prezesem PKN Orlen? Przewinęli się już specjaliści chyba wszystkich branż przez ten fotel a firma zyski przynosiła.

  • 0

    13. ~~fni  2009-06-16 16:41:40  host: 213.158.194.228

    Wydaje mi sie, ze Hawe jest spolka prywatna, zatem wybiera prezesa nie wg partyjnego klucza, lecz w oparciu o przeslanki natury ekonomicznej. Skoro uznano, ze Kwiatkowski jest dobrym managerem to czym sie tu podniecac?

  • 0

    14. ~PRAWY POLAK  2009-06-16 19:47:05  host: staticline13501.toya.net.pl

    to ten frajer z dawnego układu sowiecko-żydowskiego to nic dobrego spółce nie wróży rozkradną jak i inne spółki..............

  • 0

    15. ~n  2009-06-17 04:31:39  host: public-gprs39776.centertel.pl

    13. A znasz jakiegoś większego (chociaż 0,1 % rynku) operatora który by z tego korzystał?

  • 0

    16.  2009-06-17 19:01:59

    #13: managerem? A może załatwiaczem? Ma załatwić kontrakty i dostanie legalnie pieniądze na konto:) Za łapówy wsadzają to i bezpieczniej zostać prezesem:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-16-43.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~mlody_pelikan | 2017-12-18 15:47:03

to ja wyzej :))


~ | 2017-12-18 15:46:43

@10 i chzestnych :))


~C7 | 2017-12-18 15:42:46

7) szczególnie posiadaczy modelu SE:-D :-D :-D


~7 | 2017-12-18 15:41:27

5, szczególnie model SE:-D:-D :-D


~Mocznik | 2017-12-18 15:41:24

A 100% pijących wodę umiera. Idę z tym do sądu..

Ankieta

Czy ubezpieczasz wyświetlacz w swoim telefonie?

Play: Zmiany w usłudze Ochrona wyświetlacza

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet