Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Były prezes członkiem RN

Były prezes członkiem RN

WitekT 1 Grudnia 2006 10:48

0 0

29. listopada Jarosław Mikos został powołany na członka rady nadzorczej GTS Energis. Wcześniej był prezesem zarządu tej spółki.

Jarosław Mikos, pełniąc funkcję członka rady nadzorczej, będzie nadal wspierał spółkę w zakresie strategii i rozwoju bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży telekomunikacyjnej - napisano w komunikacie prasowym.
Mikos przestał być prezesem GTS Energis 24. listopada, o czym pisaliśmy w tej wiadomości. Jak sam powiedział, telekomunikacja trochę go znudziła i zmienił branżę, teraz jest współwłaścicielem i szefem Stolarki Wołomin - firmy produkującej stolarkę okienną.

Źródło tekstu: GTS Energis     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~KALI  2007-03-07 18:34:19  host: nat-pr2.aster.pl

    wreszcie konkretny człowiek szkoda tylko że nie wygoniłstarych darmozjadów , zresztą niech zobaczą jak postępuje kulturalny CZłOWIEK

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-233-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet