Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Było blisko porozumienia ws. PTC

Było blisko porozumienia ws. PTC

WitekT 21 Kwietnia 2006 00:11

0 0

Vivendi poinformowało w raporcie na swoich stronach, że porozumienie między firmą, Elektrimem a Deutsche Telekom było uzgodnione i bliskie oficjalnego podpisania.

Rozmowy trwały w lutym i marcu. Oficjalnego dokumentu nie podpisało Deutsche Telekom, a stało się to za sprawą ogłoszenia przez Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocności wyroku wiedeńskiego arbitrażu na terenie Polski. Uznawał on, że udziałów w PTC nie udało się skutecznie przenieść w 1999 roku z Elektrimu do Elektrimu Telekomunikacji. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.
Przypomnijmy, że Deutsche Telekom od połowy grudnia reguluje część zobowiązań PTC – głównie płace pracowników, podatki i najpilniejsze płatności. Wydał na to do połowy marca 75 mln euro. Wszystkie miesięczne zobowiązania PTC są szacowane na 400 mln zł. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Vivendi, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ksad  2006-04-22 08:40:34  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Zauważyć wypada, że Niemcy serio traktują swoje pretensje wobec PTC; nie tylko chcą je mieć (jak świadczą wyroki sądów, słusznie), ale także poczuwają się do obowiązku wobec pracowników. To cieszy i budzi respekt.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet