Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Byk Sukcesu" dla Grzegorza Esza

"Byk Sukcesu" dla Grzegorza Esza

WitekT 17 Stycznia 2005 11:07

0 0

Za to, że czerwona łapka Heyah pojawiła się wszędzie, że zagarnęła miliony klientów, a co najważniejsze, że wśród młodych ludzi cieszy się taką popularnością - takimi słowami organizatorzy powitali Grzegorza Esza, dyrektora zarządzajacego Heyah, na ceremonii wręczenia nagród podczas XV Charytatywnego Balu Sukcesu, który odbył się w Warszawie.

Grzegorz Esz został uhonorowany nagrodą Byka Sukcesu w kategorii Biznes. Co roku kapituła konkursu wręcza tradycyjną nagrodę miesięcznika ludziom, którzy odnieśli znaczący sukces i mieli wpływ na wydarzenia w minionym roku.
Heyah, choć pojawiła się na rynku zaledwie 10 miesięcy temu, zyskała już uznanie i sympatię. Marka otrzymała nominacje i nagrody m.in.: tytuł Studenckiej Marki 2004, Złote Orły 2004, tytuł Produktu Roku 2004 przyznany przez czytelników PC World Komputer, miejsce dla Heyah wśród najlepszych marek III Rzeczypospolitej w rankingu Pulsu Biznesu, nominacje na festiwalu reklamy w Portoroż w Słowenii, a także w konkursie GSM Association Awards w Cannes.

To już druga nagroda Byka Sukcesu, która została przyznana Polskiej Telefonii Cyfrowej. W roku 2000 statuetkę Byka Sukcesu odebrał Prezes Zarządu PTC Bogusław Kułakowski.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet