Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Business Everywhere Mini

Business Everywhere Mini

LuiN 30 Kwietnia 2009 18:57

0 0

Od 30. kwietnia Orange wprowadza nową usługę mobilnego Internetu przeznaczoną dla biznesu - Business Everywhere Mini.



Abonament miesięczny za usługę wynosi 32 zł netto (39,4 zł z VAT) przez cały okres trwania umowy. Miesięczny limit transferu danych to 0,5 GB. podobnie jak w przypadku Business Everywhere Standard, opłata abonamentowa nie zawiera usługi Orange Hotspot.




Usługa umożliwia uzyskanie modemu lub routera HSPA w promocyjnej cenie, przy podpisaniu umowy na czas określony (12, 24 lub 36 miesięcy).

Zobacz: aktualny regulamin ofert Business Everywhere (plik .pdf; 93 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~  2009-04-30 21:48:06  host: f96-019.opera-mini.net

    @16 dobra definicja mobilnosci,@17 1wyznacznikiem nie jest cena..play moze i jest liderem ale netu bezprzewodowego,w cenie i predkosci ale nigdy mobilnosci..to pole w3,dzieki edge wlasnie.play pewnie da niebawem odcje50MB za15pln raz na miesiac na abo,mix.mirekb

  • 0

    25.  2009-04-30 22:20:02

    Ad 24. Nie masz kompletnie racji. Spróbuj poserfować sobie na EDGE w ciągu dnia to ci się odechce internetu. Dość wygdne i w iarę szybkie jest to dopiero na 3G szczególnie na HSDPA. Zasięg 3G Play ma obecnie porównywalny do innych opów - lokalnie jest to lepiej (jak u mnie) a lokalnie gorzej.

  • 0

    26. ~gusia  2009-04-30 22:39:51  host: host-89-230-96-176.tarnow.mm.pl

    "6" mikoss a jakie to miasto?? Pewnie jest jeden Salon Orange i dlatego taki wynik :] hę?

  • 0

    27.  2009-04-30 22:56:42

    http://www.dziennik.pl/nauka/hitech/article368878/Komorka_ktora_ uwielbia_blotne_kapiele.html

  • 0

    28. ~  2009-05-01 00:13:46  host: chello089074199156.chello.pl

    koniec wpmobi stal sie faktem... szczegoly na stronie operatora :(

  • 0

    29. ~  2009-05-01 10:57:57  host: f96-018.opera-mini.net

    @25 czasami lepsze 100kbs niz po wyjsciu z 3g play zero zasiegu..ja naprawde potrzebuje netu mobilnego,nie bezprzewodowego i ograniczonego jaki oferujew play.mirekb

  • 0

    30.  2009-05-01 12:19:43

    jak z blokadą simlock na tym sprzęcie Orange jest?

  • 0

    31.  2009-05-01 12:22:49

    rcicho - prawdę mówiąc wolę EDGE wszędzie i praktycznie wszędzie gdzi wbywam 3,5G z prędkością zdecydowanie większą niż 1 Mbps niż gdzieniegdzie 3,5G do 1 Mbps ;-)

  • 0

    32.  2009-05-01 14:51:51

    Wlo wiesz zapewne że internet tam samo chodzi na łaczu 1mb jak na 2,5mb. Ja u siebie zasięg Playa 3G mam wprost niesamowity. Na Nokii e51 odbieram ich sygnał doslownie wszędzie nawet w piwnicach. Jechałem samochodem i sprawdzałem zasięg Playa i odbierałem go nawet w odleglości 25km od Krotoszyna gdzie mieszkam mimo że teoretycznie UMTS działa (o ile się nie mylę) do 7km od nodeB. Na Samsungu F480 ktorego kilka dni temu kupilem zasięg ten już jest o wiele słabszy mimo to łapię go wszędzie. U mnie jeszcze Orange i Era mają 3G ale nie to co Play.

  • 0

    33.  2009-05-01 15:11:27

    rcicho: CDMA (UMTS), w przeciwieństwie do TDMA (GSM) to technologia, która nie jest ograniczona terytorialnie. To, jak daleko odbierzesz sygnał od stacji 3G zależy TYLKO od mocy stacji i tego, ile osób jednocześnie z niej korzysta.

  • 0

    34.  2009-05-01 15:59:55

    Ad 33. Dzięki za info. O tych 7km zapewniał jeden z tych co stawiają te BTS i nodeB. Sam nie dawałem temu wiary bo realne doświadczenia i liczne opinie na forach mówiły jasno że ten zasięg jest o wiele wiekszy.

  • 0

    35. ~  2009-05-01 16:19:46  host: f96-063.opera-mini.net

    Ja lape 3g play na ograniczonym terenie ale z odleglosci 12 lub18km(najblizsze node b,juz oba z900).mirekb

  • 0

    36.  2009-05-01 16:44:37

    rcicho - no nie masz racji... Przedwczoraj sobie posiedziałem przy komputerze podłączonym przez iPlusa... Aktualizacje antywirusa, aktualizacje systemu i innego oprogramowania ciągnęły się z szybkością 250-350 kB/s. Dodam, ze sprawdzałem w tamtym miejscu internet na E51 właśnie i było znacznie lepiej - zaróno pod względem zasięgu jak i szybkości. Niestety (i nie wiem dlaczego) na modemie Huawei E169 zasięg 3,5G to raptem 2 szczebelki drabinki. Pewnie efektem tego jest trochę niższa szybkość.

  • 0

    37.  2009-05-01 16:57:27

    Nokia e51 ma wbudowany bardzo silny nadajnik (pewnie z technicznego punktu widzenia nazwa nie do przyjęcia) komunikujący się z nodeB.

  • 0

    38.  2009-05-01 18:13:28

    Wlo - moja znajoma też na modemie Hueawei e160 też miała bardzo slaby zasięg (blueconnect) i musiałem jej pomóc. Kupiłem antenę z 10 metrowym kablem oraz konektorem dla wzmocnienia sygnału i kazałem to jej synowi zainstlować na dachu domu. Nawet tego nie musili robić i antena leży na szafie a zasięg o niebo lepszy.

  • 0

    39. ~  2009-05-01 22:34:21  host: f142-040.opera-mini.net

    z bc w moim powiecie,kieleckim,to nieporozumienie.jade na heyah ostatnio,edge..czesto gprs.mirekb

  • 0

    40.  2009-05-02 16:58:27

    Zdecydowanie brakowało tańszej opcji dla taryfy Standard.

  • 0

    41. ~soleil  2009-05-03 21:38:54  host: public-gprs73367.centertel.pl

    to już lepiej dorzucić te 9 pln miesięcznie i mieć 1gb w Erze. niezbyt ciekawa oferta

  • 0

    42. ~zxc  2009-05-04 20:45:38  host: abne92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do jakiej predkosci zwalnia po przekroczeniu limitu???

  • 0

    43. ~usiness Everywhere do 1 GB to K  2009-11-09 12:49:42  host: 87-205-9-115.ip.netia.com.pl

    Ograniczenie limitu transferu w Business Everywhere do 1 GB to KATASTROFA i nie chodzi tu o ściąganie filmów czy muzyki, 1GB nie wystarcza do najprostszych rzeczy, po prostu strony jak onet wp itp zawierają coraz więcej animacji i są coraz cięższe. poza tym system i oprogramowanie sciąga poprawki zdalnie po sieci, wystarczy, że Windows łaskawie ściągnie 200MB i już 1/5 limitu poszła się kochać. Nie mówiąc już o oglądaniu youtube itp. Do normalnego używania potrzebne jest min 1,5 GB, dlatego oferta Orange to porażka, szczególnie że Play ma 5BG czy jakoś tak... Ja mam Orange i jeszcze rok temu jakoś wystarczało teraz już limituję co mogę i dojeżdżam najdalej do 20...

Dodaj swoją opinię