Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bush gra w Scrabble na iPadzie

Bush gra w Scrabble na iPadzie

WitekT 29 Października 2010 15:45

0 0
George W. Bush, były prezydent USA, jest uzależniony od iPada - zdradziła jego żona Laura. Dzień zaczyna od przeczytania na nim najnowszego wydania Wall Stret Journal, jeszcze zanim sięgnie po jakąkolwiek inną, papierową gazetę.

Jak dodaje żona prezydenta, w wolnych chwilach ciągle gra w Scrabble. Laura Bush sama nie ma iPada, ale ma nadzieję, że dostanie go w prezencie na najbliższe urodziny.


Źródło tekstu: CNN, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    4. ~Luka  2010-10-29 15:58:55  host: 87-205-196-205.adsl.inetia.pl

    Jacy wspaniali ludzie! pokłon do ziemi... Ja mały człowiek z świata małego.

  • 0

    5.  2010-10-29 16:01:50

    Moje życie po przeczytaniu tego newsa nigdy nie będzie już takie same...

  • 0

    6. ~  2010-10-29 16:07:02  host: 178.56.72.74

    @1 buhahah

  • 0

    7. ~  2010-10-29 16:07:46  host: 178.56.72.74

    a tak w ogole co oznacza "wł" przy zrodlo?

  • 0

    8.  2010-10-29 16:12:01

    Nie rozumiem, co tu w tym takiego nadzwyczajnego? A uzależniony to jest każdy od różnych rzeczy.

  • 0

    9. ~ala  2010-10-29 16:17:40  host: 93-181-162-129.as.kn.pl

    ja dziś mam zielony zamiast różowego papier.. też news? nawet się nikt pod nim nie podpisał...

  • 0

    10. ~  2010-10-29 16:20:01  host: 212.160.172.70

    byscie powiedzieli, ze bush, prescot jak i george sa jaszczurkami z odleglego ukladu gwiezdnego to news bylby o wiele ciekawszy ;)

  • 0

    11. ~k  2010-10-29 16:28:26  host: abwy191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ci to potrafią wspierać swój własny biznes:) Lepszy taki post który przeczyta cały swiat i przez to 1 na 100000 kupi ipada co w skali globalnej da kilkaset tys ipadów i zysku dla apple i usa w którym to kraju apple ma siedzibe.

  • 0

    12.  2010-10-29 18:25:48

    Bush lubi iPada, Clinton lubił oralnie uzdolnioną Monikę.. każdy ma jakieś słabości :D

  • 0

    13.  2010-10-29 23:06:19

    Parafrazując nieważne co, ważne, żeby mówili. A news... No zawsze jakaś ciekawostka;P

  • 0

    14. ~bla  2010-10-30 00:02:03  host: public-gprs630.centertel.pl

    Jestem w szoku. Dżordż dablju busz potafi czytać. Zaskakujące, szczególnie w kontekście jego poczynań.

  • 0

    15. ~  2010-10-30 03:27:44  host: t20-05.opera-mini.net

    Podobno sezon ogórkowy się skończył, a tu taaaki news... Zapewne Bush ma w swym iPadzie specjalną aplikację: Blow It Up, w której po wprowadzeniu kodów atomowych rozpętuje apokalipsę. I siedzi sobie, i wysyła wirtualnie ludzkość do krainy wiecznych łowów. A z tym Scrabble to taka ściema tylko, bo ta gra jest dla ludzi znających więcej słów niż "war", "terrorism" i "aarghrrr!". Takie jest moje zdanie./shootem

  • 0

    16. ~rotfl  2010-10-30 08:02:21  host: klient-88-135-170-115.strefawifi.kolnet.eu

    Wiadomość rodem z pudelka ;]

  • 0

    17. ~rotfl  2010-10-30 08:02:57  host: klient-88-135-170-115.strefawifi.kolnet.eu

    A, jeszcze zapomnieli napisać, czy robi kupkę i czyta ipada!

  • 0

    18. ~ariel  2010-10-30 08:56:16  host: chello089078010020.chello.pl

    Amerykanie to jednak zdolny naród.

  • 0

    19.  2010-10-30 12:24:19

    moi poprzednicy to (większość), zwykli zawistnicy... często czytuję komentarze zamieszczane przy artykułach o produktach amerykańskich, a szczególnie firmy Apple, na telepolis i większość tych komentarzy judzi, wyzywa, wyszydza (w to miejsce można wstawić dowolną ilość epitetów występujących w języku polskim), a piszą to mali, biedni ludzie, którzy muszą w jakiś sposób się dowartościować...

  • 0

    20. ~zwykly gość  2010-10-30 21:17:57  host: apn-77-114-4-32.dynamic.gprs.plus.pl

    do 9. Alu, ale ty 1. damą nie jesteś, chyba?

  • 0

    21. ~zwykly gość  2010-10-30 21:22:38  host: apn-77-114-4-32.dynamic.gprs.plus.pl

    do 19. Masz rację, ale pociesz się, ze ŻADEN z szanownych przedmówców nie zostanie nawet prezydentem miasta i nikt o nich pisał nie będzie NIGDY, trudno się im z tym pogodzić :)

  • 0

    22. ~  2010-10-31 00:45:33  host: t15-08.opera-mini.net

    @19 kanonierka - Tak, ten news wnosi do mojego życia nową jakość: wiem już, że George W. Bush uwielbia iPada. To ekscytujące. Jest wielu innych ludzi, którzy go (iPada, nie Busha) uwielbiają. A ten news jest z grupy lekkich pod każdym względem. Do tego stopnia, że mógłby ukazać się na jakimś portalu plotkarskim (bez reklamy). I nie generalizuj, bo możesz kogoś obrazić. @21 zwykly gość - Nie każdy chce zostać prezydentem. I tyle w temacie, bo zaczynam uciekac od tematu newsa. /shootem

  • 0

    24. ~  2010-10-31 19:22:00  host: 77-255-68-72.adsl.inetia.pl

    do 2. - "Idiot Son of an Asshole" raczej nie potrafi, pewnie używa do tego Ivony.

Dodaj swoją opinię