Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Burning Tires 3D za darmo w Sklepie Ovi

Burning Tires 3D za darmo w Sklepie Ovi

LuiN 30 Marca 2011 15:56

0 0
Fishlabs zaprezentowało symbinaową wersję gry Burning Tires 3D - trójwymiarowych wyścigów off-roadowych. Gra dostępna jest za darmo w Sklepie Ovi.

Z nowych wyścigów cieszyć mogą się użytkownicy smartfonów Nokii pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Symbian^3. Gry szukać należy pod tym adresem (8,14 MB), poniżej załączamy krótką prezentację wideo:






Źródło tekstu: Fishlabs, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~r  2011-03-30 16:16:09  host: 31.60.125.135

    jak można palić gumę na off-road'zie? Od razu widać, że to jakaś chała. Tak jak cała nokia i symbian ;-P

  • 1

    2. ~Paweł  2011-03-30 16:38:27  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    Gierka przeciętna i wolno się ładuje :P

  • -1

    5.  2011-03-30 17:25:44

    Dobrze że akcja gry jest poza miastem bo zaraz byście mandat dostali !

  • 2

    9.  2011-03-30 18:37:19

    @1 chętnie bym się dowiedział czemu nokia i symbian to chała ale jeszcze nikt kto tak napisał nie potrafił nawet najprostszego argumentu sklecić więc i po tobie się tego nie spodziewam.

  • 1

    12.  2011-03-30 18:51:25

    Myślisz, że takie żałosne teksty robią na mnie jakieś wrażenie? Próbujesz mnie ośmieszyć? siebie ośmieszasz, pokazujesz jakim jesteś chamem i prostakiem. Ludzie na poziomie czytając te pseudo pojazdy czują się a tych którym takie teksty imponują mam w równym poważaniu co te "obelgi"

  • 1

    13.  2011-03-30 18:54:56

    *czują się zażenowani

  • 0

    14. ~pisul  2011-03-30 20:45:15  host: nat1.res.pl

    Ta gra to tragedia przez duze T.Gralem w nia 2 komorki temu/jakies 4 lata wstecz!!!Taki gniot reklamujecie a nic nie napiszecie ze wczoraj w samsung apps pojawily sie 2 gry na Wave.Jedna 550 mb druga 450 mb-Spider-Man: Total Mayhem HD - http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G0 0000586981&listYN=Y i prawdziwy hicior Tom Clancy's Splinter Cell Conviction - http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G0 0000586771&listYN=Y

  • 0

    15. ~r  2011-03-30 21:38:57  host: 31.60.125.135

    #9: już sklecam najprostsze. Nokia nie radzi sobie w zaawansowanych telefonach, sami są tego świadomi. Z nokii dobre są tylko proste telefoniki do dzwonienia. Symbian marny jest bo mało aplikacji jest dostępne w ovi. Do reszty trzeba łamać certyfikaty i inne cuda na kijku wywijać. Czyli słabizna. Miałem 6720 i pchnąłem po tygodniu, taka lipa. Teraz mam jeszcze od nokii staruszka 5130xm i to będzie mój ostatni telefon tej marki. No chyba że będzie mi potrzeba czegoś prostego to taki N1616 za 90zł jak ostatnio w pewnym markecie w promocji można łyknąć. Nic droższego nie biorę bo to tandeta.

  • 1

    16.  2011-03-30 22:44:23

    @15 Standard: "nokia jest zła bo jest zła a symbian jest be bo ma malo aplikacji (nie ważne, że ma wszystkie niezbedne aplikacje w koncu nie liczy sie jakość tylko ilość). jedynym rodzajem aplikacji gdzie jakoc i ilość w androidzie góruje to gry. Chodź i tak na andku brakuje mi takich tytulow jak WWP i Age Of Magic - jedyne gry w ktore gram na telefonie, a Age Of Magic jest TYLKO na symbian. Argument wiec do mnie nie trafia. A może jakieś konkrety? W czym Symbian gorszy od androida? Brakuje mu menagera aplikacji? Nie da sie tworzyc folderów? Brk wsparcia dla niepelnosprawnych? brak mozliwości instalacji z pamieci telefonów? Optymalizacja sprzetowa? A nie, przepraszam, Symbian to wlasnie ma, to android ma z tymi rzeczami problemy... nie twierdzę, że symbian jest lepszy od androida - ma sporo brakow wzgledem niego. Ale pisanie jaki to jest zly a android dobry wg mnie wynika jedynie z ignoracji i mody na jezdzenie po tym systemie a nie faktycznej wiedzy. łamac certyfikaty? Nie trzeba, wystarczy uczciwie KUPIĆ aplikacje a nie miec pretensje, że producent chroni przez certyfikat firmy piszace aplikacje na symbian przed złodziejami. To jakbyś zwyzywał kogos za to, że portfela pilnuje i trodniej mu go ukraść...

  • 0

    17. ~Sarakin  2011-03-31 00:41:52  host: afaw63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pozwolę sobie na włączenie się do dyskusji. Mam zarówno HTC Desie HD z androidem 2.2.1 jak i Nokię N8 na symbianie 3. Tak jak napisał Maniiiek android jest o wiele ciekawszym systemem operacyjnym ze względu na gry. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Idealnym przykładem jest gra Guns’N’Glory, która na symbianie chodzi tragicznie, długo się wczytuje a z wyglądu przypomina grę Java z kiepskim sterowaniem i co gorsza działa tylko w trybie wertykalnym. Ta sama gra na Androida po prostu śmiga a sterowanie jest o niebo lepsze. Jeśli chodzi o Angry Birds Symbian ma ver. podstawową i 1 część Seasons. W podstawce jest 5 poziomów po 3 levele na każdym z nich. Na androidzie jest po 21 leveli na każdym z 5 poziomów + 3 lub 4 części pełne części Seasons. Na zakończenie tematu gier na andku zostały wydane takie tytuły jak Assasin’s Creed, Gun Bros, Guerilla Bob czy Reckless Racinng które robią z dobrego telefonu na androidzie niemal przenośną konsolę do gier. Pod tym względem Symbian spisuje się gorzej niż Android, Bada czy nawet Windows Phone 7. Inne, moim zdaniem rzeczy na korzyść androida to: wygląd menu i szata graficzna wszystkich ikonek z programami/aplikacjami. Ikonki na symbianie wyglądają tak samo od 4 lat i zaczynają kłuć w oczy. Żadnego powiewu nowości. Aż dziw, że w tej kwestii tak długo nic się nie zmieniło.

  • 0

    18. ~Sarakin  2011-03-31 00:42:18  host: afaw63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejny atut androida to szybsze działanie, o niebo lepsza przeglądarka internetowa. Natywna przeglądarka Symbiana to tragedia i jakieś nieporozumienie. Opera Mini też nie powala na kolana. Android ma już Firefox’a 4. Android oferuje blokowanie niechcianych połączeń telefonicznych w standardzie, Symbian odsyła do Ovi Store. Mając wersję Froyo telefon może służyć jako router. Moim zdaniem nawet kontakty i SMS działają i wyglądają lepiej. Tryb Qwerty jest bardziej ergonomiczny od tego symbianowskiego. Ostatnią rzeczą i głównym atutem Androida jest Android Market. Można w nim znaleźć multum przydatnych i darmowych gier czy aplikacji. Wszystko za wyświetlanie miniaturowych reklam, których i tak nie zauważam. O takich aplikacjach jak Rock Player, Power Amp czy zupełnie darmowy SoundHound właściciele symbiana mogą sobie tylko pomarzyć. Uważam że, symbian jest idealnym systemem dla tych którzy nie mieli styczności z możliwościami jakie niesie ze sobą posiadanie smartphona. W sam raz na start. Android jest dla bardziej wymagających użytkowników i osób które uwielbiają nowości.

  • 0

    19. ~Tomek  2011-03-31 00:45:52  host: public52858.xdsl.centertel.pl

    @16 Maniiiek Noz tym 'tródniej' to 'pojehales' ale reszta sie zgadza :)

  • 0

    20. ~Tomek  2011-03-31 00:50:03  host: public52858.xdsl.centertel.pl

    Wy to chyba zapomnieliscie do czego sluzy telefon. Wszelkie dodatki to tylko bajer. Jak ktos chce pograc to na PS!!! Nie wiem jak macie na to czas... No ale jak sie ma 15 lat to jest duzo czasu :)

  • -1

    21. ~r  2011-03-31 06:04:19  host: public-gprs131706.centertel.pl

    #16: Maniuś, żeby kupić coś w ovi store to interesująca aplikacja musi tam być. Ja przejrzałem całość w kilkanaście minut i nic interesującego nie znalazłem. Więc nie bajdurz o złodziejach. Nie podobało mi się łamanie certyfikatów na ruskich stronach dlatego sprzedałem badziewiaka. I nic więcej na symbianie nie kupię. Bo dla mnie to przereklamowana lipa. Nie potrzebny mi telefon z systemem, na którym mam tak mały wybór aplikacji. I nie chodzi tu jedynie o gry. Mam nadzieję, że postarasz się to zrozumieć :-)

  • 1

    22. ~  2011-03-31 06:05:16  host: z13-15.opera-mini.net

    I kolejne jechanie po symbianie. Widze ze czesc osob ma z tym duzy problem i nie zauwaza innych rzeczy. No koment bo to nie ma sensu.

  • 0

    23. ~Ewitka  2011-03-31 08:53:15  host: wyjscie.kckancelaria.pl

    Ogarnijcie sie. Duza czesc osob telefon uzywa tylko do dzwonienia, sporadycznie smsowania, a coraz czesciej do sprawdzania maila. I do tego symbian sie nadaje. Jest prosty i dla wielu zrozumialy gdyz Nokia od lat go wsadza w swoje telefony. A dyskusje na temat grania na komorkach zostawie dzieciom.

  • 0

    24. ~r  2011-03-31 18:52:49  host: 31.60.57.229

    #23: świetnie, tylko po co wtedy symbian? Dzwonić i esemesować można przecież bez żadnego systemu, więc po co przepłacać skoro nie widać róznicy?

  • 0

    25. ~  2011-04-05 00:33:50  host: v10-15.opera-mini.net

    Jak ktoś jest ogarnięty, w 5 minut łamie system i certyfikaty go nie dotyczą (i otwiera się możliwość instalacji 60tyś aplikacji) Symbian zamula? 3 minuty i wgrywam SPB shell i po problemie (patrz youtube). Jak ktoś nie potrafi, niech sprzeda telefon hahahaha Ktoś pisał o routerze. Nie ma sprawy - symbianowca na router "przerobić", ale trzeba wgrać odpowiednią aplikację, a to już wielu tu obecnych przekracza, co widać...

Dodaj swoją opinię