Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Budżetowy myPhone 1150

Budżetowy myPhone 1150

LuiN 1 Grudnia 2008 13:57

0 0

TelForceOne wprowadził na rynek telefon komórkowy myPhone 1150. Prosty telefon oprócz niskiej ceny (149 zł) oferuje również wyjątkowo niewielką wagę, wynoszącą 64 g.

myphone 1150 myphone 1150

Urządzenie ma wymiary 95 x 45 x 13 mm i waży jedyne 64 gramy. Wyraźnie oddzielone klawisze alfanumeryczne pozwalają na szybkie wpisywanie SMS-ów i wybieranie numerów.




Telefon obsługuje MP3, co pozwala na wzbogacenie kolekcji wbudowanych dzwonków o swoje ulubione przeboje. Jako odtwarzacz MP3 telefon już jednak się nie sprawdzi - pamięć wewnętrzna to tylko 16 MB, bez możliwości jej rozszerzenia. Muzyczne możliwości telefonu uzupełnia radio FM, możliwe jest też oglądanie filmów w formatach MPEG4 i H.263.

Ekran telefonu wyświetla 65 tys. kolorów, jego przekątna to 1,44 cala, a rozdzielczość wynosi 128 x 128 pikseli. Producent nie podaje maksymalnego czasu pracy telefonu, jednak po baterii o pojemności 650 mAh trudno jest oczekiwać wiele. Telefon nie ma funkcji MMS i przeglądarki internetowej.

Cena detaliczna telefonu ustalona została na 149 zł (brutto).

Źródło tekstu: myPhone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~basia  2008-12-01 14:23:54  host: afo53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bez mmsow-to zupelnie jak iphone:P

  • 0

    3. ~nicky  2008-12-01 14:31:55  host: 80.50.4.94

    Przy tej cenie to nie jest potrzebne. To telefon jak ktos napisał, "budżetowy"... )

  • 0

    4.  2008-12-01 14:33:10

    są ludzie którzy potrzebują telefonu do dzwonienia / smsowania i do takich ludzi skierowany jest ten telefon ;] po za tym jak ktoś potrzebuje telefonu na imprezy bo boi sie zniszczyć /zgubić swój to taki telefon to dobre wyjście ;] i jak ktoś pisze ze poco są takie telefony jak ten produkowane to niech on sie zastanowi po co to pisze;]

  • 0

    5. ~FioleK  2008-12-01 14:34:14  host: 213.199.195.30

    Jak będzie dobrej jakości wyświetlacz i bluetooth oraz większa bateria to otrzymamy super ergonomiczny telefon na miarę 6310i.

  • 0

    6.  2008-12-01 14:45:22

    za 149 zł to zbyt wiele bo np. nokia 1650 kosztuje tyle samo

  • 0

    7.  2008-12-01 15:27:00

    @4 jakbym mial kupowac takie cos, bo zgubie swoj telefon na imprezie, to juz chyba wolalbym wydobyc z szafy SE t630 (na allegro do dostania za 50-80zl w nawet dobrym stanie). naprawde telefon spozniony... takie cos to 4-5 lat temu moze by i furore zrobilo jako konkurent 3100 (choc ta miala grps, a dzieki temu mmsy)

  • 0

    8. ~  2008-12-01 15:32:08  host: 77-253-143-20.adsl.inetia.pl

    taki ubogi k310i tyle tylko ze bardziej bym wolal SE:D ale ten telefon dla osob starszych sie nada idealnie, w koncu chyba skomplikowany w obsludze to on nie bedzie:D

  • 0

    9. ~:))  2008-12-01 16:36:28  host: chello084010144209.chello.pl

    a co to ma niby znaczyć??? "Wyraźnie oddzielone klawisze alfanumeryczne pozwalają na szybkie wpisywanie SMS-ów" czy to ma jakieś znaczrenie czy klawisze są czy nie oddzielone?

  • 0

    10. ~Meandor  2008-12-01 16:56:55  host: dkf237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moja babcia wlasnie chciala dostac telefon i prosze, pasuje do niej jak ulal, az za duzo funkcji. ciekawe ile trzyma bateria

  • 0

    11.  2008-12-01 18:38:47

    #10: jak nie lubisz babci to lepiej kup jej kartę do automatu ;-)

  • 0

    12.  2008-12-01 20:47:00

    Bardzo fajny telefon moim zdaniem. Sam bym go nie kupił, ale dla małoletniego do kontaktu z nim w sam raz. Nawet jak zgubi to strata znikoma.

  • 0

    13. ~rrrrrrrr  2008-12-01 21:46:50  host: 90-156-106-85.magma-net.pl

    nienajgorzej wygląda jak na tą cenę

  • 0

    14. ~ej  2008-12-01 22:28:22  host: 088156084213.wro.vectranet.pl

    Za tę cenę bardzo przyzwoity telefon, nie wszyscy potrzebują nie wiadomo ilu bajerów. Poważnie zastanawiam się nad jego kupnem.

  • 0

    15. ~Alonso  2008-12-01 22:59:25  host: gyf42.internetdsl.tpnet.pl

    Dla mnie OK. Nokii 12xx i tak nie moge nigdzie kupić w rozsądnej cenia a mikołaj tuz tuż....

  • 0

    16. ~giant  2008-12-02 07:06:55  host: staticline19014.toya.net.pl

    Jak zwykle piszecie opinie widząc telefon na obrazku. akurat byłem wczoraj w jednym z komisów, chwilę się nim pobawiłem, porozmawiałem ze sprzedawcą i gdyby nie to że jeszcze nie zdecydowałem się co do prezentu dla swojej córki - to sprzedawca by mnie namówił na ten telefon. fajny w użytkowaniu, przejrzyste menu, leciutki, i nie strach dać dziecku do szkoły. przecież nikt nie powiedział że jest to telefon biznesowy, ja uważam że jako telefon dla osób, które chcą dzwonić, wysyłać sms, czy posłuchać radia jest wystarczający, a zawsze to coś innego. ciągle tylko nokia i nokia, która zeszła z jakością na psy. już dawno nie kupiłem nokii czy s/e. może czas na coś innego? wiecie że nokia zaczynała od produkcji kaloszy?

  • 0

    17. ~kono  2008-12-04 21:39:15  host: static-ip13-180.martel.net.pl

    kupilem ten telefon dwa dni temu i jestem zadowolony. Menu jest naprawde swietne. nie jedna nokia mogla by sie uczyc. Duzy plus za radio-rzadko spotykane w modelach za tak niska cene. Polecam

  • 0

    18. ~magda  2008-12-11 22:02:19  host: acnt149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja kupiłam ten telefon córce pod choinkę. Uwazam, że jest bardzo ładny, prosty w obsłudze i jest tani. Radio jest ciekawym dodatkiem. Do tego jest bez simloka, wiec starter moge kupic jaki chce.

  • 0

    19. ~Wnuczek  2009-03-15 20:17:41  host: nat-dom.aster.pl

    Telefon ten jest idelnym rozwiazaniem dla mojej babci ktora mieszka na wsi i nie ma TPSA ani niczego podobnego do telefonu w okolkicy. Tylko ERA ma tam zasieg a nokia 3310 po 5 latach juz sie zepsula. Moja babcia nawet nie pisze smsow. Po to wlasnie wprowadzili taki telefon. Pozdrawiam wszystkich wnuczkow :)

  • 0

    20. ~Johny  2009-03-26 23:08:59  host: staticline18675.toya.net.pl

    Posiadam ten telefon od ok. 2 miesięcy. Uważam, iż jest to telefon, który posiada wszystko co jest niezbędne - dzowni i smsmuje. Jest zgrabny i lekki. Nie zawiodłem się na nim przez ten czas użytkowania. Polecam!

  • 0

    21. ~martscapes  2010-02-06 06:44:16  host: 77-255-22-102.adsl.inetia.pl

    A ja zawiodłem się. Telefon sam w sobie jest ok... Ale bateria to tragedia. Starczy na 1 dzień normalnego użytkowania. To porażka. Telefon nie nadaje się do użytku (chyba tylko jako stacjonarny na kablu). Czuję się oszukany, bo nie wierzę, by producent nie zauważył takiej lipy.

Dodaj swoją opinię