Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Budki telefoniczno-muzyczne

Budki telefoniczno-muzyczne

WitekT 27 Października 2004 13:23

0 0
British Telecom prowadzi rozmowy z jednym z większych dostarczycieli muzyki drogą online. W wyniku porozumienia BT pragnie zmodernizować kilkaset budek telefonicznych, wprowadzając do nich funkcje pozwalające na pobieranie utworów w formacie mp3.

Właściciel iPoda lub innego odtwarzacza kieszonkowego będzie mógł skorzystać z takiej budki, pobierając do urządzenia utwory MP3. Usługa dostępna będzie na początku przyszłego roku. Opłata za ściągnięte utwory pochodzić będzie z karty kredytowej lub karty BT.


Źródło tekstu: BBC     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet