Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Budki telefoniczno-muzyczne

Budki telefoniczno-muzyczne

WitekT 27 Października 2004 13:23

0 0
British Telecom prowadzi rozmowy z jednym z większych dostarczycieli muzyki drogą online. W wyniku porozumienia BT pragnie zmodernizować kilkaset budek telefonicznych, wprowadzając do nich funkcje pozwalające na pobieranie utworów w formacie mp3.Właściciel iPoda lub innego odtwarzacza kieszonkowego będzie mógł skorzystać z takiej budki, pobierając do urządzenia utwory MP3. Usługa dostępna będzie na początku przyszłego roku. Opłata za ściągnięte utwory pochodzić będzie z karty kredytowej lub karty BT.

Źródło tekstu: BBC     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-103-224.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet