Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Buckshee: Darmowy Internet teraz również w T-Mobile

Buckshee: Darmowy Internet teraz również w T-Mobile

LuiN 10 Sierpnia 2016 21:24

5 8

Buckshee jest aplikacją, która pozwala na darmowe korzystanie z Internetu w zamian za oglądanie reklam. Po sieciach Plus i Orange, usługa dostępna jest teraz również w T-Mobile.



Po założeniu profilu w aplikacji dostępnej w Google Play i jej uruchomieniu korzystanie z Internetu po sieci komórkowej jest całkowicie bezpłatne. Dotyczy to przeglądania stron internetowych, jak również komunikatorów i aplikacji potrzebujących do działania połączenia z siecią. Buckshee wyświetla w tym czasie reklamy proporcjonalnie do zużytego transferu i upływającego czasu. Podczas połączenia z siecią Wi-Fi reklamy są wyłączane.




Operator usługi Buckshee czeka z szerokim marketingiem usługi do momentu w którym serwis będzie dostępny również w sieci Play, z którą umowa jest juz podpisana i obecnie trwają ostatnie testy integracyjne.

Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: Buckshee     

Dodaj do:

Tagi: buckshee | t-mobile | plus | orange

w sumie: 25
  • 0

    6. ~bikko  2016-08-10 22:13:35  host: user-94-254-177-211.play-internet.pl

    Juz takie cos bylo w Carrefour Mova 100MB za ogladanie reklam 10reklam po 10MB darmowego internetu.Reklamy byly durne i co lepsze zrywalo polaczenie

  • 1

    7.  2016-08-10 22:19:49

    Limit dzienny ok 120mb. Reklamy co ok 10mb ale na szczęście nie zrywa połączenia gdy nie możemy jej obejrzeć

  • 0

    8. ~pabloki  2016-08-10 22:58:44  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    było takie podobnew sieci freem chyba ale to padło.

  • 1

    9. ~Pablok123  2016-08-10 23:03:00  host: user-94-254-241-105.play-internet.pl

    Zygam reklamami i jeszcze to.

  • 0

    10.  2016-08-10 23:13:14

    Reklam nie trzeba oglądać np. słuchając radia internetowego przy uśpionym wyświetlaczu ;-)

  • 0

    11. ~Marek  2016-08-11 00:31:23  host: user-94-254-147-15.play-internet.pl

    Sklep Google Play mówi, że ta aplikacja ma 1000 pobrań. Wiem, że nie mają jeszcze marketingu ale mimo wszystko to i tak bardzo mało jak na aplikację która jest już dość długo w Orange i trochę czasu w Plusie.

  • 1

    12.  2016-08-11 01:16:43

    Nie rozumiem sensu tej aplikacji. W Polsce pakiety internetowe są śmiesznie tanie, widziałem już pakiet 1GB za 2zł, jaki jest więc sens dziadować i oglądać reklamy dla kilku megabajtów?

  • 1

    13. ~  2016-08-11 06:54:40  host: aedq232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12, wszystko powyżej 1 zł za 1 GB to zdzierstwo :)

  • 0

    14. ~Marek  2016-08-11 07:22:59  host: n29-05-06.opera-mini.net

    Rozpacz. Nie rozumiem sensu istnienia tego czegoś. Po pierwsze jaka będzie to forma reklamy? Wątpię w grzeczny, prędzej jakieś głośne *** Do tego grupa docelowa aplikacji. Jak rozumiem, reklama jest po to, by coś sprzedać jej odbiorcy. Skoro kogoś nie stać na pakiet internetowy, oszczędzia lub jest skąpy, to co i jak zareklamować by reklamowany produkt kupił? Jak to osiągnąć? Nie widzę tu sensu żadnego.

  • 0

    15. ~  2016-08-11 08:23:33  host: 168.235.207.195

    @14 ja nie widzę sensu w twoim istnieniu

  • 0

    16. ~adam  2016-08-11 08:48:09  host: public33980.xdsl.centertel.pl

    Oferta świetna ale chyba 10 lat temu (tyle, że wtedy nie było smartfonów i tabletów żeby te reklamy oglądać). Na dzisiaj musieliby zaproponować te limity x10 żeby mi sie chciało z tego korzystać

  • 0

    17. ~  2016-08-11 09:01:31  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    Cofam dzieciakowi piątaka z miesięcznego kieszonkowego i niech se ogląda reklamy za darmowy net w smartfonie. W sumie mam ich czwórkę, więc dwie dychy na browara oszczędzę.

  • 0

    18. ~  2016-08-11 09:32:50  host: 94.42.201.114

    Buckshee to kolejna odsłona Freem - ten sam operator Moben ....

  • 1

    19. ~  2016-08-11 09:57:14  host: 87-205-97-188.adsl.inetia.pl

    Dziadowanie

  • 0

    20. ~  2016-08-11 10:25:50  host: 188.146.68.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Szkoda, że nie dadzą 10GB/10zł/10mies w aneksach.
    Nie chcę rozpadającej się karty SIM 3w1 (mam dobrą 2w1, USIM - działa LTE) i nie chcę nowego numeru (za często dostawałem np. po osobach zadłużonych, a ten mam w miarę "czysty").

  • 1

    21.  2016-08-11 10:53:09

    @13 ja wiem, że kieszonkowe od starych na niewiele pozwala, ale 1zł to naprawdę dobry pułap jak na pakiety mobilne.

  • 0

    22. ~  2016-08-11 10:58:53  host: apn-46-76-158-93.dynamic.gprs.plus.pl

    21, cóż, bardzo mi wszystko jedno z powodu twojego niskiego kieszonkowego i bycia utrzymywanym przez jakichś "starych".
    1 zł za GB to próg sensowności, wspomniane przez ciebie 2 zł to już drożyzna.

  • 0

    23.  2016-08-11 12:18:05

    @17 nie ma to jak ojciec alkoholik

  • 0

    24.  2016-08-11 14:54:11

    Działa wam na nju? U mnie cały czas napis "seraching", a na kartach Plush oraz RBM działa.

  • 0

    25. ~zigipop  2016-08-11 15:43:15  host: apn-37-249-113-44.dynamic.gprs.plus.pl

    szczerze powiem, ze nawet nie wiedziałem, że coś takiego funkcjonuje!! ;O niby trochę z tym zachodu, ale czasem może się przydać, chociaż akurat dokupienie dodatkowego pakietu do mojego uproszczonego abo w TM to nie jest wielki problem!

Dodaj swoją opinię