Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange

Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange

LuiN 13 Października 2015 16:43

13 3

Buckshee to aplikacja która umożliwia darmowe korzystanie z mobilnego Internetu w zamian za oglądanie reklam. Usługa dostępna jest obecnie dla klientów sieci Orange.



Oferta Buckshee dostępna jest obecnie wyłącznie dla użytkowników sieci Orange - zarówno abonamentowych, jak i prepaid. Aby z niej skorzystać należy zainstalować aplikację Buckshee z Google Play, wypełnić dane do profilu i przed rozpoczęciem połączenia internetowego uruchomić włącznik w aplikacji.




Po uruchomieniu Buckshee cały ruch internetowy na smartfonie nie jest taryfikowany. Można korzystać ze wszystkich aplikacji, komunikatorów i przeglądarki internetowej. Reklamy pokazują się proporcjonalnie do zużytego transferu i upływającego czasu. Po połączeniu telefonu z siecią Wi-Fi wyświetlanie reklam jest wstrzymywane.

W niedalekiej przyszłości autorzy aplikacji mają nadzieje podpisać umowy z pozostałymi operatorami komórkowymi w Polsce i udostępnić Buckshee dla wszystkich zainteresowanych darmowym mobilnym Internetem.

Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: buckshee | orange | darmowy internet

w sumie: 43
  • -3

    24. ~  2015-10-13 20:41:58  host: user-94-254-129-117.play-internet.pl

    Wklepałem *222*000# w OFnK i otrzymałem zwrotny komunikat "zgłoszenie zostało przyjęte". Czyżby to działało też w Orange a nie tylko w Virgin Mobile?

  • -2

    25. ~  2015-10-13 20:54:00  host: user-94-254-129-117.play-internet.pl

    Widzę że tu nawet za zadawanie pytań minusują ale ja wiem kto to robi, ciekawe czy jak zmienię IP to czy będzie dalej minusował, zapewnie nie.

  • 3

    26. ~bombjack  2015-10-13 21:04:06  host: 194.146.248.232

    Tyle że nie ogladacie internetu a zestawiany jest VPN gdzieś w świat - przy czym dostawca aplikacji ma doskonały wgląd w to CO KIEDY i JAK robicie w internecie -przez jego serwer przepływa cały ruch z waszego telefonu - wiec warto sie zastanowić czy koniecznie chcemy swoje dane przesyłać KOMUŚ W JAKIMS INNYM KRAJU .....

  • 4

    27.  2015-10-13 21:33:42

    Takie coś byłoby świetne w roamingu, poza krajem. Ale niestety nie będzie. :) W kraju, to doopska nie urywa. Pakiety są tak tanie, że nie ma sensu tego instalować. Starsze androidy nie dadzą sobie rady z tą aplikacją, a właścicieli nowszych androidów raczej stać na zwykły tani pakiet netu. :)

  • -1

    28.  2015-10-13 21:47:28

    Nie można zrobić hotspota, więc ja nie będę korzystał.

  • 0

    29.  2015-10-13 21:57:12

    @hdfunpack
    Jak nie, jak tak

  • 0

    30.  2015-10-13 22:01:52

    Może merytorycznie wytłumaczysz tego minusa?

  • 0

    31. ~Ja  2015-10-13 22:19:49  host: n24-05-05.opera-mini.net

    Działa to w Nju?

  • 1

    32. ~yurek  2015-10-13 23:39:58  host: 89-66-25-253.dynamic.chello.pl

    Mało to reklam na stronach internetowych, że trzeba jeszcze dodatkowo je ładować? Oferta dla osób zdesperowanych, i co tu dużo mówić - biednych. A takich najłatwiej zmanipulować reklamą, więc w sumie interes dobry. Pomijam już kwestie bezpieczeństwa i prywatności - pewnie cały ruch sieciowy idzie przez serwery tej aplikacji, więc maja was jak na widelcu.

  • 0

    33. ~Ter  2015-10-14 00:45:27  host: ip-2.85-194-240-13.net.eco.atman.pl

    Sped test na tej apce 2.02mb/s dawnolad i wysylanie 2.42mb/m

  • -1

    34.  2015-10-14 01:03:53

    @33 Speedtest jest dobry dla gimbazy. Do stron mobilnych w zupełności starcza 1,5 Mbps. Do YT 480p starczy 2 Mbps. To nie jest istotne. Istotne jest to, że ta aplikacja również zlicza pobieranie danych dla innych aplikacji w tle. Czyli mając mnóstwo aplikacji, które potrzebują synchronizacji, nie opędzimy się od reklam.

  • 2

    35. ~Marek  2015-10-14 02:12:17  host: n23-04-06.opera-mini.net

    @yurek, generalnie prawda. Zastanawiam się jednak po co reklamy kierować do biednych, skoro nie mogą sobie pozwolić na zakup reklamowanych dóbr czy usług. Gdzie ekonomiczny sens dla aplikacji, operatora i reklamodawcy.

  • 2

    36.  2015-10-14 09:11:50

    Pamiętacie sieć FreeM? Reklamy co 5 MB. Sieć zdechła w dość krótkim czasie... W dobie tanich pakietów netowych i hotspotów to ta usługa skierowana dla desperatów.

  • 0

    37.  2015-10-14 09:19:44

    Limit MB w ramach tej opcji dostępnej w Orange/nju to 300. Odnawia się codziennie. Działa przy 0,00 lub nawet -5 zł w Orange.

  • 0

    38. ~jerry  2015-10-14 10:33:17  host: 80.50.127.22

    @32 Yurek 10/10 , z dala od tego syfu

  • 0

    39. ~~  2015-10-14 13:33:51  host: acre132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A Windows Phone???????? żal :(

  • 1

    40.  2015-10-14 15:35:00

    I co, działa u Was jak należy? Mam abo w orange, od wczoraj z tego korzystam i na stronie Mój Orange mam pokazane: http://tlp.is/7v1

    Nie wiem czy to w takim razie zabrało MB czy nie?

  • 0

    41. ~Portos  2015-10-14 16:39:46  host: public-gprs354171.centertel.pl

    Automatyczna dezaktywacja po 6 miesiącach, ale potem można znowu aktywować.

  • 0

    42. ~bronko  2015-11-08 20:13:41  host: 2582e014.rdns.100tb.com

    Ja mam darmowy w Areo2 i za te 512 mb nic nie płacę, ani złotówki...

  • 0

    43. ~czik  2015-11-09 08:43:53  host: tb1060.lon.100tb.com

    W Areo to póki co lte testuję, też za friko i pewnie podpiszę umowę, chyba ze gdzies indziej można jeszcze potestować... :D

Dodaj swoją opinię