Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BT nie będzie czwartym

BT nie będzie czwartym

WitekT 23 Marca 2005 16:46

0 0

British Telecom kategorycznie zaprzeczyło, jakoby miałoby brać udział w ogłoszonym przez Urząd Regulacji Poczty i Telekomunikacji przetargu na częstotliwości dla sieci GSM i UMTS.

Mamy know-how i pieniądze na inwestycje, ale w przetargu na czwartego operatora nie wystartujemy. Żeby zrobić dobry komórkowy biznes, nie trzeba mieć na własność częstotliwości – powiedział Aad van Waveren, wiceprezes telekomu odpowiedzialny za działania w Europie Środkowej i Wschodniej.
BT chce ekspansywnie rozwijać się na polskim rynku w tradycyjnej telekomunikacji. Firmę interesują międzynarodowe korporacje i sektor administracji publicznej.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.