Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Brytyjski Vodafone pomaga ratownikom w Londynie

Brytyjski Vodafone pomaga ratownikom w Londynie

WitekT 7 Lipca 2005 12:56

0 0
W związku z atakiem terrorystycznym na londyńskie metro Vodafone poinformował, że priorytet w połączeniach telefonicznych wykonywanych w jego sieci mają telefony GSM służb ratowniczych.

Niedawno O2 Airwave i Motorola skończyli w Wielkiej Brytanii budowę sieci komórkowej dla służb ratowniczych w standardzie TETRA. Więcej można przeczytać w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.