Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Broadband coraz tańszy

Broadband coraz tańszy

WitekT 24 Listopada 2004 15:44

0 0

Ceny łącz szerokopasmowych w Europie systematycznie spadają. Od początku roku opłaty zmniejszyły się o blisko jedną czwartą – donosi londyńska firma Broad Group.

Raport o cenach europejskich łącz szerokopasmowych przygotowano w oparciu o analizę ofert 109 operatorów działających na terenie 36 krajów. Firmy te oferują łącznie aż 455 różnych taryf. Z raportu wynika, że średnia miesięczna cena łącz o przepustowości 512 kb/s i 1 Mb/s od stycznia spadła w Europie o 23%, a linii 2MB/s – o 24%.
Co jednak ciekawe, pomimo spadku cen w całej Europie – także w Wielkiej Brytanii, brytyjskie gospodarstwa wydają na usługi telekomunikacyjne coraz więcej. Według brytyjskiego regulatora rynku telekomunikacyjnego Ofcom, pomiędzy rokiem 2001 a 2003, wydatki te wzrosły aż o 20%.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Które miejsce jest według Ciebie najlepsze do umieszczenie czytnika linii papilarych?

Galaxy Note 9 być może jednak będzie miał czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet