Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości British Telecom na cenzurowanym

British Telecom na cenzurowanym

WitekT 1 Września 2004 12:53

0 0
Brytyjski regulator, Ofcom, podjął działania w stosunku do British Telecom w związku z cenami usług dostępu szerokopasmowego.

BT naruszyła prawo w związku z nagminnym wykorzystywaniem dominującej pozycji na rynku. Dochodzenie w tej sprawie zostało zapoczątkowane jeszcze przez poprzednika Ofcom (Oftel) na wniosek innego dostawcy łącz szerokopasmowych - Wanadoo.

BT zostało poinformowane o zastrzeżeniach i sugerowanych zmianach. Po poznaniu oficjalnego stanowiska operatora w tej sprawie podjęte zostaną dalsze kroki.


Źródło tekstu: PriMetrica     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-102-170.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet