Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bramka SMS w Skype 2.5

Bramka SMS w Skype 2.5

WitekT 3 Maja 2006 22:54

0 0
Pojawiła się nowa wersja popularnego programu Skype – 2.5 BETA.

Podstawową zmianą jest dodanie możliwości wysyłania SMS-ów na komórki. Niestety, nie są one tanie. Ich jednostkowy koszt oscyluje wokół 0,19 zł. Jeżeli sieć odbiorcy na to zezwala, to zamiast numeru nadawcy pojawia się jego identyfikator ze Skype.

Więcej szczegółów na stronie www.skype.com.


Źródło tekstu: Skype, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2006-05-03 23:13:03

    ja pierdzielę ! toż to straszliwe zdzierstwo w Tak Taku mam 16 do wszystkich:/

  • 0

    2. ~Longman  2006-05-04 00:03:37  host: evy16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To wyslij z Tak-Taka SMSa do kogos w USA lub Japonii za 16 groszy (hehe, przypominam ze w TT 61 gr za granice naszego pieknego kraju...). Podziel sie doswiadczeniami!

  • 0

    3. ~  2006-05-04 00:14:11  host: p03-14.opera-mini.net

    Opera Mini 2.0 test

  • 0

    4.  2006-05-04 03:52:06

    Dlaczego to Skype nie dostarcza wysłanych SMS'ów? :(

  • 0

    5. ~wlo  2006-05-04 09:14:05  host: aov218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tanie, drogie... Przecież to zależy od indywidualnego podejścia konsumenta. U nas drogie (chociaż czy dla wszystkich?), gdzie indziej tanie... Dobić Skype'a za te drogie esemesy! Śmieszne ;-)

  • 0

    6. ~doktor  2006-05-04 10:30:52  host: ppp129084.ostnet.pl

    ~Longman: no racja. smsy zagraniczne sa porażką. najlepszy motyw jest z MMSami wysylanymi z zagranicy: jak bujalem sie po Lvovie to MMS mnie kosztowal tylko 40 gr czyli tak jak wyslany z terenu polski. a juz sms 1,95.Oczywiscie to ceny w TT. :) Pozdr!!!!

  • 0

    7. ~Turin  2006-05-04 11:15:23  host: proxy4.satfilm.pl

    wlasnie nie wiem czy ktos to sprawdzal ale nawet wysylajac mmsa z TT za granice CHYBA placi sie tylko 0,40gr. czyli taniej niz smsa czy ktos to potwierdzi?? Link--> http://www.era.pl/index.php?id=p_mms5§ion=taktak

  • 0

    8.  2006-05-04 17:20:20

    ~Turin: ja sprawdzalem :D dziala :D:D :)) wysylalme MMS po 900 znakom czyli ponad 4 smsy hehe.. a kasowali mnie po 40 gr, a za odbieranie MMSow sie nie placi

  • 0

    9.  2006-05-04 17:20:59

    tylko raz mnie poczta zlapa jak ringa puszczalem i 23 zl poszlo z konta hehehehe

  • 0

    10. ~ptok  2006-05-04 18:07:38  host: abnc32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wysłałem na próbę 2 smsy, jeden do Szwecji, a drugi do Anglii. Poszły. Za tego do Szwedesa policzyło 10 eurocentów, a do Anglii 8 eurocentów. Ale nie ma reguly, podobno koszt zalezy od sieci, a nie tylko od kraju.

  • 0

    11. ~D@rio  2006-05-05 04:20:47  host: wap.plusgsm.pl

    Uwaga, super szybkosc SMSow ze Skype'a! Wyslane przeze mnie SMSy na mumer Plusa doszly, bagatela...po 10. Oby tak dalej. Polakom gratulujemy Zywca a Skype bramki SMS :)

  • 0

    12. ~  2006-05-05 16:25:43  host: external.ciech.waw.pl

    D@rio: z jakiego SMSC przyszły?

  • 0

    13. ~shaggy  2006-05-06 23:54:01  host: ebg141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    smsy w skjapie na razie działają jak chcą! wyslalem do siebie na tt i doszedl od razu. po paru godzinach ten sam sms przyszedl jeszcze raz. a skype twierdzi ze go nie dostarczyl i cofnał kaske z powrotem na moje konto. ta usługa wymaga jeszcze dopracowania i wg mnie w tej chwili w wersji beta powinna byc bezplatna!

Dodaj swoją opinię