Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bramka SMS dla klientów biznesowych w Play

Bramka SMS dla klientów biznesowych w Play

Ringu 23 Listopada 2010 10:52

0 0

Play wprowadził nową usługę, która pozwala firmom na hurtowe wysyłanie wiadomości SMS.



Bramka SMS PRO umożliwia wysyłanie wiadomości do wszystkich krajowych operatorów komórkowych poprzez specjalny interfejs dostępny z poziomu strony internetowej.

Aplikacja umożliwia m.in.:
wysyłanie wiadomości do wielu odbiorców jednocześnie,
możliwość zaplanowania wysyłki na konkretny termin,
import/eksport kontaktów do/z plików CSV lub vcard,
zarządzanie kontaktami,
przeglądanie historii wysyłanych wiadmości.

Usługa jest dostępna dla wszystkich klientów głosowych taryf biznesowych w Play. Koszt to 200 zł brutto miesięcznie, w ramach których do dyspozycji abonenta jest 1000 wiadomości. SMS-y te powiększają liczbę SMS-ów w pozostałych pakietach przypisanych do numeru i są do wykorzystania w pierwszej kolejności. Niewykorzystane wiadomości przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.




Po wykorzystaniu opłata za każdy SMS jest naliczana zgodnie z cennikiem taryfy klienta.

Użytkownicy nie mogą podłączać żadnych zewnętrznych systemów zarządzających usługą (np. skryptów automatyzujących).

Aktywacja następuje poprzez wybranie odpowiedniej opcji w internetowym systemie zarządzania kontem Play24, lub poprzez dział obsługi klienta.

Zobacz: regulamin usługi "Bramka SMS PRO" (plik .pdf; 108 kB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2010-11-23 13:56:15

    Co to PRO znaczy w nazwie usługi?

  • 0

    15.  2010-11-23 13:57:24

    ~zzz - co to znaczy masowość? 10, 100, 1000??

  • 0

    16.  2010-11-23 13:59:35

    ~okovita - masowo esemsy z telefonu można było wysyłać już 10 lat temu ;-) Cała masa róznego oprogramowania do zarządzania esemesami była - do zwykłych pecetów i komórki podłączonej przez dowolny interfejs do komputera ;-) Więc jeśli ktoś chciał - nie musiał klepać w komórce tego.

  • 0

    17.  2010-11-23 14:12:48

    A propos bramek... Plus na dniach zmienił wygląd swojej bramki SMS (dla każdego). Jest fajniej trzeba przyznać, chociaż funkcjonalość ta sama - esemesy, też grupowe (masowe), ememesy, fotokartki... Cena też ta sama - w sieci 7,5 gr netto (MMS 15), poza sieć 15 gr netto (MMS 30), fotokartka 2,25 zł netto.

  • 0

    18.  2010-11-23 14:20:33

    @17 mowisz o platnej bramce? bo jak tak to lepiej korzystac z innej niz plusa bo ceny ktore podales zabijaja;/

  • 0

    19. ~ala  2010-11-23 15:13:42  host: 93-181-162-129.internetia.net.pl

    ciekawe to, choć znam kilka firm, które ze zwykłego PF i ich bramki płatnej (z konta), informują Klientów o gotowym do odbioru towarze, 20-30 sms dziennie więc tragedii nie ma

  • 0

    20. ~nieg  2010-11-23 15:16:16  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    widać że prezesi pazerni od razu chcą się udławić skur.

  • 0

    21. ~czytelnik  2010-11-23 15:34:48  host: pc-77-46-30-98.euro-net.pl

    za 1000 smsów chca 200zł ale w Play Fresh potrafią dać 600sms za 6 zł ciekawy przelicznik mają:P

  • 0

    22.  2010-11-23 15:56:45

    @21 sprobuj wyslac np. 100 smsow z PF na raz. tylko nie zdziw sie jak przypadkiem zawiesza Tobie swiadczenie uslug do czasu wyjasnienia, tym bardziej jezeli nie masz zarejestrowanej karty sim :)

  • 0

    23. ~do 10.  2010-11-23 15:57:19  host: apn-95-40-136-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Tu niestety stale coś nie działa, przeniosłem 16 telefonów do Play'e i żałuję, właśnie kontoroluję wiele rzeczy przez pznel 24 i "czasami mi się udaje". Na pocieszenie dodam, że Polkomtel "porawił" na nową wersję BOK i tej jest totalna porażka. Wszędzie są ludzie, niestety mie wszyscy są specjalistami ....w myśleniu :( O Takich jak Era, czy Orange nie piszę (nie sądzę zresztą, że będzie lepeij), bo po prostu ich nie używam. POzdrawiam Wszystkich

  • 0

    24. ~Adaś  2010-11-23 16:21:48  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @22 nie mniej jednak wychodzi drogo, i to dość znacznie. W dodatku tak jak ktoś już napisał bez możliwości swoich skryptów więc zbytnio dużo nie zmienimy, jesteśmy zdani na to co dał Play i tyle. Chyba zbytniej przyszłości to nie będzie miało.

  • 0

    25. ~  2010-11-23 16:30:26  host: p21-04.opera-mini.net

    Kiedyś w orange z multiboxa za darmo można było pisać do wszystkich sieci komórkowych i to do bólu. Ktoś pamięta jak długo to trwało?

  • 0

    26. ~  2010-11-23 16:36:30  host: p21-04.opera-mini.net

    17 wlo nie pisz mi o tym dziadostwie, wsiarstwie. Raz na pół roku mam potrzebe wysłać smsa z bramki ale wysłać z plusa to wyzwanie. Albo nie działa bramka albo blokują wysłanie smsa ze względu na użycie zabronionych słów i domyśl się człowieku jakich skoro nie użyto play, era, orange itp.

  • 0

    27.  2010-11-23 17:48:05

    tylko ze z wielu telefonów też mamy ograniczenie. na przykład do 10/20 kontaktow na raz. A często dodawanie tych kontaktow nie jest przyjemną pracą. Więc płacimy tutaj przede wszystkim za możliwość korzystania z fajnej usługi. Chociaż i tak sądze że cena powinna być około połowę niższa

  • 0

    28. ~mirekb  2010-11-23 18:02:34  host: apn-77-113-130-204.dynamic.gprs.plus.pl

    usluga bedzie niszowa.dlaczego?ile p4 ma abonentów play dla firm??mało;200zł za 1000 sms to 20gr/sms!!!mtr na sms w koncu zmaleje a oni wierzą ze ktos to kupi-brawura

  • 0

    29. ~  2010-11-23 18:44:24  host: z13-12.opera-mini.net

    p4 systematycznie zwiększa udział na rynku ofert dla biznesu i kwestią czasu jest kiedy zagrozi erze. Taka moja opinia, bo oferte mają bardzo dobrą a bramka jeszcze bardziej ją uatrakcyjnia.

  • 0

    30.  2010-11-23 18:52:44

    aserty - nie jest drożej niż w Play a działa od kilu ładnych lat ;-)

  • 0

    31.  2010-11-23 19:13:11

    26. - jeśłi korzystasz z darmowej to masz problem rzeczywiście... ale ja nie mówię o darmowej - zawsze działa i nie blokuje żadnych słów - ŻADNYCH ;-)

  • 0

    32. ~czytelnik  2010-11-23 20:37:12  host: pc-77-46-30-98.euro-net.pl

    do 22. Wysłałem ponad 150 na święta na raz. Zanazczyłem ponad 150 kontaktów i telefon wysyłał kilka minut to wszystko i nic mi nie zrobili.A mialem wtedy tą promocję 1000smsów darmowych.

  • 0

    33. ~  2010-11-24 03:08:48  host: z14-13.opera-mini.net

    Wystarczy bramka FCT a będą i smsy i darmowe połączenia:) wszystko jest do opracowania. Poza tym jak ktoś wysyła masowo sms reklamowy np do mnie, nie pytając mnie o zdanie czy wyrażam zgodę na taka korespondencję niech będzie pewien że niezwłocznie złożę doniesienie do prokuratury:)

Dodaj swoją opinię