Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Brak Tetry poważnym problemem

Brak Tetry poważnym problemem

WitekT 8 Lipca 2005 10:46

0 0
Brak systemu łączności Tetra i zbyt niski poziom działania systemu reagowania kryzysowego - to zdaniem wiceministra obrony narodowej Janusza Zemkego najważniejsze problemy do rozwiązania w Polsce w zakresie bezpieczeństwa.

Podkreślił on jednocześnie, że w ostatnich latach wiele zrobiono w Polsce, by było bezpieczniej.

Nie mamy systemu Tetra, który miał scalać wszystkie służby mundurowe i miał zapewniać niejawny przekaz informacji w rzeczywistym czasie - powiedział Zemke w piątek w radiowej Trójce, pytany o to, jak sprawdziłyby się polskie służby, gdyby w Polsce doszło do ataku terrorystycznego.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet