Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bose SoundSport Free: całkowicie bezprzewodowe słuchawki

Bose SoundSport Free: całkowicie bezprzewodowe słuchawki

orson_dzi 7 Lutego 2018 18:37

3 1

bose soundsportfree

Bose wprowadza na rynek słuchawki SoundSport Free. Czy będzie to godna konkurencja dla słuchawek AirPods i IconX?

Zestaw słuchawkowy SoundSport Free to dwie, niezależne od siebie, słuchawki douszne. Są one bardzo małe, mają wymiary 3,12 x 2,5 x 3 cm i ważą zaledwie 18 gramów, a dzięki końcówce StayHear mają stabilnie trzymać się ucha i nie powodować dyskomfortu podczas noszenia. Wbudowana antena ma pozwolić ma stałą komunikację ze źródłem dźwięku (smartfonem lub tabletem) z odległości 10 metrów, bez względu na to czy urządzenie trzymamy w kieszeni, czy też torbie. Z poziomu słuchawek można też korzystać z asystenta głosowego smartfonu, wystarczy w tym celu użyć przycisku na obudowie. Wbudowany akumulator ma pozwolić na 5 godzin słuchania muzyki na pojedynczym ładowaniu. Cała konstrukcja jest wodoszczelna, zgodnie z normą IPX4.




Wraz ze słuchawkami otrzymujemy specjalny pokrowiec, który ładuje je po zamknięciu. Pokrowiec pozwala na dwukrotne, pełna naładowanie słuchawek.

Słuchawki Bose SoundSport Free będą dostępne w trzech kolorach - czarnym, niebiesko-żółtym i pomarańczowo-niebieskim w cenie 849 zł.

Źródło tekstu: Bose     

Dodaj do:

Tagi: bose | bose soundsport free

w sumie: 13
  • 0

    1. ~Beethoven  2018-02-07 20:22:50  host: edf160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ....awesome

  • 0

    2. ~  2018-02-07 20:33:50  host: user-94-254-239-79.play-internet.pl

    Myślę że rynek takich urządzeń ma przed sobą świetlaną przyszłość. Taka odpowiedź na brak gniazda jack. Minus to opoznienia. Przy słuchaniu muzyki to luz. Ale przy filmach może przeszkadzać.

  • 0

    3.  2018-02-07 20:48:09

    @2 od paru dni używam IconX Samanga. Podobna konstrukcja i są genialne. Ale przeładowane funkcjami, przez co strasznie drogie.

  • 0

    4.  2018-02-07 21:26:38

    Wyglądają jak obiekt kosmiczny.

  • 0

    6. ~  2018-02-07 21:57:22  host: 168.235.196.129

    @5 januszu internetow

  • -1

    7.  2018-02-07 22:03:30

    Zdrapcie napis Bose i cena spadnie z 850 do 120 zł :)

  • 1

    9.  2018-02-07 23:38:32

    @7 Masz coś Bose'a? Bo ja mam parę rzeczy i uwierz mi, że za napis się tutaj nie płaci... Chociaż fakt, że tanie to rzeczy nie są ale robią wrażenie.

  • 0

    10.  2018-02-07 23:43:23

    @3orson a jak baterie? Słyszałem, że 1.5h to max. Ale chciałem się dowiedzieć czy faktycznie tak jest?

  • 0

    11.  2018-02-08 00:05:16

    Mam wersję przewodową słuchawek SoundSport.... świetny dźwięk, wszyscy znajomi którym je pokazuję - kupują. No ale cena dwa razy niższa od wersji bezprzewodowej.

  • 0

    12. ~Djdjs  2018-02-08 07:30:00  host: 178235042026.dynamic-ww-07.vectranet.pl

    Wuglada jak bu skopiowali ten produkt: Jabra Elite Sport

  • 1

    13.  2018-02-08 07:50:39

    @10 na jednym ładowaniu słuchawek działają ok 5 godzin. Ale masz powerbank w pokrowcu. Tylko że to IconX 2018. Pierwsza generacja faktycznie działała krócej.

  • 1

    14. ~sueshack  2018-02-08 10:06:45  host: 80.245.23.162

    @7 Tak, przyklejcie Xiaomi i będą kosztowały 9,56 zł + CŁO + VAT (po użyciu magicznego kodu i cashbacku), więc każdy machnie ręką na to, że nie będzie na nie gwarancji, jedna słuchawka będzie się wyłączała w losowych momentach, a druga będzie trochę parzyła.

  • 0

    15.  2018-02-18 23:22:38

    @13 Dzięki. Bo chcę sobie takie kupić i jak 5 godzin to ok. Zobaczę i porównam z tymi Bose.

Dodaj swoją opinię