Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bony rabatowe w aplikacjach mobilnych Grupy Onet.pl

Bony rabatowe w aplikacjach mobilnych Grupy Onet.pl

orson_dzi 16 Lipca 2015 16:04

2 2

Aplikacje mobilne Grupy Onet.pl zyskały nową funkcję bonów rabatowych. Dzięki temu ich użytkownicy mogą korzystać z ofert partnerów Grupy Onet.pl, dopasowanych do ich potrzeb, a także kontekstu, w którym się znajdują.

Aby skorzystać z promocyjnych ofert i specjalnych zniżek użytkownik nie musi już szukać w sklepie i instalować dedykowanej aplikacji - dostęp do katalogu zniżek otrzyma w aplikacji, z której już korzysta: Onet News oraz Sympatia, a o nowej ofercie dowie się dzięki powiadomieniu push.

onet bony onet bony onet bony

Dzięki wykorzystaniu geolokalizacji, użytkownicy bonów rabatowych mogą też otrzymywać powiadomienia o ofertach w miejscach, w których przebywają, a także bony dopasowane do kontekstu - na przykład w porze lunchowej można otrzymać ofertę rabatową restauracji.
Korzystanie z ofert rabatowych jest dobrowolne i użytkownicy, którzy nie są zainteresowani, nie muszą aktywować nowej funkcji. Użytkownik może też sam wybrać kategorie rabatów i otrzymywać powiadomienia o promocjach, które najbardziej go interesują.

Użytkownicy aplikacji mobilnych Grupy Onet.pl mają dziś dostęp do ofert 12 partnerów, m.in. sieć salonów optycznych Vision Express, serwis PizzaPortal.pl umożliwiający zamawianie jedzenia z lokali w ponad 400 miastach z całej Polski, sieć stacji benzynowych Huzar, drogerie Natura, sieć restauracyjna North Fish, księgarnie Matras, centra handlowe Madison, Manhattan i Plac Unii.

Bony rabatowe w aplikacjach mobilnych Grupy Onet.pl umożliwiają partnerom dotarcie ze ofertą do kilkuset tysięcy użytkowników smartfonów miesięcznie.

Bony rabatowe są dostępne w aplikacjach Onet News oraz Sympatia, dostępnych na systemy iOS oraz Android.

Źródło tekstu: Onet     

Dodaj do:

Tagi: onet.pl

w sumie: 5
 • -1

  1. ~farenhejt  2015-07-16 16:09:21  host: 77-45-111-34.sta.asta-net.com.pl

  Hahah. Biedny Windows nie został objęty promocją. Szkoda ułatwiać życie biedakom z windowsem :)

 • -2

  2. ~MRX  2015-07-16 16:11:19  host: 77-45-111-34.sta.asta-net.com.pl

  To chyba świadczy o tym jak biedne są pozostałe systemy, że użytkownicy dostają jakieś ochłapy w postaci bonów, żeby nie narzekali, że systemy mają spartaczone. Phi!

 • 2

  3.  2015-07-16 16:32:01

  Mnie to zawsze zastanawia wydawanie aplikacji na iPhone - owszem w Stanach to podstawa, ale u nas nie szkoda kasy na aplikację opracowywaną dla promili użytkowników?
  Może się mylę, ale w takie mam odczucie że w Polsce iPhone jest naprawdę rzadki, i robienie aplikacji na niego to wyrzucanie pieniędzy w "prestiż".

 • 0

  4. ~Joey  2015-07-16 18:26:19  host: 81.219.84.18

  @3 coraz mniej żadki, bo coraz więcej osób zaczyna się do niego przkonywac, w końcu...

 • 0

  5. ~sueshack  2015-07-17 08:45:01  host: 91.199.127.162

  @3 Poza popularnością pewne znaczenie ma też to, ile przeciętny użytkownik danej platformy wydaje pieniędzy. Nawet w stanach, w których najnowsze iPhone miewają goście sprzątający metro w NYC (widziałem coś takiego tydzień po premierze 6tki) różnica między Androidem a Apple jest istotna. A w Polsce to już pewnie zupełny odjazd.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-195-11.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet