Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bony na usługi w Orange na kartę

Bony na usługi w Orange na kartę

sirmark 21 Grudnia 2012 09:25

0 0

orange bonyOrange jeszcze w tym roku wprowadzi do sprzedaży w wybranych punktach 1-Minute, Inmedio, Inmedio Cafe, Relay i Relay Services specjalne bony na usługi dostępne w ofercie Orange na kartę.

Na początku dostępne będą następujące bony:
pakiet 1000 minut do Orange ważny 14 dni w cenie 10 zł,
pakiet 600 SMS do Orange ważny 30 dni w cenie 6 zł,
pakiet 500 MB ważny 30 dni w cenie 15 zł.




Aby kupić usługi nie trzeba mieć środków na koncie w telefonie. Za bon płaci się sprzedawcy przy kasie w standardowy sposób. Na paragonie, który otrzyma klient wydrukowany będzie 8-cyfrowy unikalny kod aktywacyjny oraz numer, na który należy wysłać ten kod, by aktywować usługę.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 2

    17. ~  2012-12-21 12:59:04  host: v40-01.opera-mini.net

    wlaczcie zdrowy rozsadek na swoich onfk i tak z tych pakietow nie skozystacie to zn skorzystac mozecie ale te pakiety w tym przypadku tak drogo wychodza ze to nie ma sensu

  • 3

    18.  2012-12-21 13:05:01

    To Orange nie miało do tej pory żadnych tanich pakietów z nielimitowanymi/limitowanymi pakietami minut do Orange, pakietami SMS do orange (już nie mówię do wszystkich) czy pakietami danych? Tylko trzeba jakieś bony zbierać? I jeszcze płacić nie najtańsze opłaty za aktywacje w porównaniu do konkurencji. I jeszcze te krótkie okresy ważności. Przecież ta oferta to jakieś badziewie. Ale jak klienci Orange się nią zachwycają, to aż boję się jak słabą ofertę musi mieć Orange żeby takim czymś zachwycać się hehe

  • 2

    19.  2012-12-21 14:28:54

    Takie pakiety powinny być w standardzie, a nie jakieś kombinowanie...

  • 2

    20. ~  2012-12-21 14:45:11  host: v30-04.opera-mini.net

    Może ktoś powiedzieć co to za rewolucja? Taki sam pakiet mogę kupić sobie normalnie, w domu, z konta. Nie wiedzą już co wymyślać

  • 1

    21. ~  2012-12-21 14:55:27  host: s32-02.opera-mini.net

    majorka32, źle mówisz. Są pakiety w Orange. Nie ma w ofercie FREE. A to to żadna rewolucja, ot, kolejna pierdułka.

  • 0

    22. ~  2012-12-21 16:10:08  host: V32-15.opera-mini.net

    8@ kolego w Play na kartę 1gb 10 zł tanie sms tanie minuty pozdrawiam:)

  • 0

    23.  2012-12-21 16:13:00

    Dla użytkowników taryfy Orange Free na kartę całkiem niezła opcja na obniżenie kosztu rozmów i SMS-ów wewnątrzsieciowych. Rozmowy wychodzą dosyć drogo, ale na SMS-y w sieci za 6 zł może znaleźć się trochę amatorów. Pytanie jak będzie z dostępnością bonów...

  • 0

    24. ~  2012-12-21 16:44:47  host: 84-10-212-9.dynamic.chello.pl

    Po prostu kolejny kanał sprzedaży usług dodanych.

  • 0

    25.  2012-12-21 18:47:12

    Wkurza mnie uznaniowa polityka obniżania kosztów usług. Dlatego tę promocję traktuję jako ciekawostkę i nic więcej.

  • 0

    26.  2012-12-22 12:11:18

    "Nie musisz doładowywać konta! Wystarczy bon." A mi bony kojarzą się z kartkami z prl. A w ogóle ile bon ważny od zakupu?

  • 0

    27. ~Facet  2012-12-24 01:07:08  host: nyl9.internetdsl.tpnet.pl

    To są bony do płacenia za pokazy przed kamerką na czacie:D ha ha ha

  • 0

    28. ~zlotowinfo  2012-12-24 14:07:39  host: 77-45-37-171.sta.asta-net.com.pl

    głupota totalna, kolejne kody doładowujące które są już przecież rozprowadzane orange, takimi bzdurami sieci już się nie uratuje pogrzebaliście się już zmniejszając przelew sms

  • 0

    29. ~  2012-12-28 13:17:38  host: ip-37-209-142-99.free.aero2.net.pl

    Do konca roku zostaly 3 dni, z czego 1 roboczy ...zdazycie?

  • 0

    30. ~  2012-12-29 10:55:30  host: ppp149006.ostnet.pl

    Pakiet wewnątrz sieci? W heyah wystarczy doładowanie za 30 zł lub więcej by rozmawiać za darmo 30 dni. Pakiet smsów też w lepszej cenie, i do wszystkich, nie tylko w sieci...

  • 0

    31. ~  2012-12-29 11:11:19  host: v28-10.opera-mini.net

    Do 30 ile użytkowników ma Twoja heja, a ile orange?

  • 0

    32. ~  2012-12-31 13:20:56  host: ppp146099.ostnet.pl

    @31 wiesz, ilość nie koniecznie przekłada się na jakość, przy tym w Heyah masz pakiet smsów do wszystkich za 3,90 zł, a swój pakiet, i tak z mniejszą ilością, orange wycofało.

  • 0

    33. ~jancom  2013-01-04 12:49:14  host: xdsl-89-0-140-142.netcologne.de

    czego to orange jeszcze z glodu nie wymysli

  • 0

    34. ~5-tka  2013-01-21 15:19:25  host: public-gprs568052.centertel.pl

    Wie ktoś, gdzie można kupić takie bony w Wawie?

  • 0

    35. ~  2013-02-26 10:51:51  host: v38-08.opera-mini.net

    34 W centrach handlowych? Kiosków i saloników prasowych gromady.

  • 0

    36. ~  2013-11-16 08:59:03  host: public-gprs492173.centertel.pl

    Gdzie mam znaleźć listę takich punktów?

Dodaj swoją opinię