Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bony na paliwo od nju mobile do 16 sierpnia

Bony na paliwo od nju mobile do 16 sierpnia

Piszemy o tym pierwsi LuiN 3 Sierpnia 2015 11:34

4 4

Sieć nju mobile do 16 sierpnia przedłużyła promocję, w ramach której przy zakupie oferty nju z rachunkiem można otrzymać bon na paliwo.

Zobacz: Bon na paliwo przy zakupie nju z rachunkiem

Po zakupie oferty nju z rachunkiem i wpisaniu numeru zamówienia na stronie internetowej operatora klienci otrzymają punkty Vitay (13600 punktów, odpowiednik 60 zł), które można wykorzystać na stacjach paliwowych Orlen. Punkty zostaną wysłane w ciągu miesiąca od aktywacji numeru na adres e-mail klienta. Rabat na paliwo zostanie przyznany w przypadku jednoczesnego dokonania zakupu paliwa o wartości 120 zł brutto.




Pierwotnie promocja obowiązywać miała do 2 sierpnia.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orlen | nju mobile | vitay

w sumie: 16
  • 1

    2.  2015-08-03 11:41:34

    Ale mi promocja,trzeba nalać za 120 zł aby skorzystać z promocji ....

  • 0

    3.  2015-08-03 11:43:59

    2, Hektorek22 - nie zmieścisz w baku paliwa za 120 zł?

  • -2

    4. ~Piootr  2015-08-03 11:44:14  host: public-gprs517439.centertel.pl

    Czy to tak dużo? Pewnie chciałbyś za 10 do pełna

  • 1

    5.  2015-08-03 11:45:36

    No właśnie... ja tankuje zawsze do pełna i wychodzi więcej niż 120zł...... :(

  • -1

    6. ~pabloki  2015-08-03 11:55:27  host: 188.146.77.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    chyba nie było popytu na promocję.

    Hektorek22 nie naleje za 120 pln bo do motorku tzw. komara tyle sie nie zmieści.

  • -2

    7. ~amigo  2015-08-03 11:58:13  host: host-89-230-34-95.dynamic.mm.pl

    Witam

    Chciałbym zapytać jaka oferta na karte jest najbardziej opłacalna jak się chce wyjechać do Niemiec i dzwonić z Niemiec do Polski?

    Czy to prawda, że mając 2 karty Lyca Mobile dzwonimy za grosze? Znaczy jedna karta w Niemczech druga karta w Polsce?

  • 0

    8.  2015-08-03 12:28:46

    Najlepszą promocją zawsze są pieniądze bo można je wykorzystać na co się chce, nie tylko paliwo bądź skarpety.

  • 0

    9. ~F643  2015-08-03 12:29:32  host: 212.160.172.84

    @2 jak się leje z bólem serca za 20 zł to ma się takie podejście jak Ty. Głośne HAHAHA :-)

  • -1

    10. ~  2015-08-03 13:07:18  host: user-46-113-102-245.play-internet.pl

    @8: Święta prawda. Obecna promocja jest może dobra dla zmotoryzowanych (daje to 50% rabatu na paliwo), ale miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie zaproponują coś dla pozostałych klientów.

  • 2

    11. ~Mich  2015-08-03 14:22:43  host: apn-31-1-9-59.dynamic.gprs.plus.pl

    W przypadku LPG do pełna niestety to niespełna 80zł (zależnie od butli), więc trochę lipa... Chyba, że nalać benzyny, ale to trochę mija się z celem.

  • -2

    12. ~ja  2015-08-03 16:10:13  host: user-94-254-133-123.play-internet.pl

    masz LPG to beny dolej-pompa Ci nie padnie przynajmniej

  • -1

    13.  2015-08-03 16:15:22

    A ja nie mam samochodu i co? Kurde, nju we wspólpracy z orlenem daje promocje a wy narzekacie...
    Jeszcze nie widziałem wegetarian narzekających na promocję mięsa bo sobie nie zjedzą tanio...

  • -1

    14. ~ja  2015-08-03 16:19:43  host: user-94-254-133-123.play-internet.pl

    nasza polska mentalność-nic nie poradzisz, bo nam polakom źle było jest i będzie choćbyśmy byli mocarstwem. Darmo dają i źle, płacić karzą źle.

  • 0

    15. ~Piotrek  2015-08-03 18:18:31  host: apn-37-7-205-64.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie masz auta sprzedaj kod na allegro za 5 dych i zrób z nimi co chcesz - ktoś i tak kupi i ucieszy się że zyska dychę na paliwie :P

  • 0

    16.  2015-08-03 19:48:57

    15@ no choćby tak zrobić, zawsze jest to jakiś dodatek. Ludzie chwalą Play za darmowę grę, a krytykują Orange za bon na paliwo. Gdzie tu Konsekwencja?

  • 0

    17.  2015-08-04 08:45:32

    @10: 33% co najwyżej...

Dodaj swoją opinię