Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bonusy za rejestrację numeru w Mobile Vikings

Bonusy za rejestrację numeru w Mobile Vikings

orson_dzi 25 Lipca 2016 08:23

5 2

10 GB Internetu, nielimitowane rozmowy i weryfikacja za pośrednictwem kuriera - tak wygląda proces rejestracji numerów na kartę w Mobile Vikings.



Użytkownicy, którzy dopiero zamawiają kartę lub przenoszą do Mobile Vikings swój numer, będą wpisywać dane osobowe (imię, nazwisko i PESEL lub dane z dowodu tożsamości w przypadku jego braku) w specjalnie dedykowanym, rozbudowanym formularzu elektronicznym na stronie internetowej operatora. Natomiast dotychczasowi członkowie społeczności Mobile Vikings mogą uzupełnić te dane na swoich indywidulanych kontach użytkownika bądź też podać je bezpośrednio podczas drugiego etapu procesu - weryfikacji dostarczonych danych.




Weryfikacja dostarczonych danych osobowych może odbywać się w następujący sposób:
  • Osobiście w biurze Mobile Vikings (VikingCo Poland) przy ul. Tęczowej 13/210 we Wrocławiu, budynek Temida 2, I piętro.
  • Za pośrednictwem kuriera - w ciągu 24 godzin od zamówienia tej opcji pod wskazanym adresem pojawi się kurier, który w ciągu kilku minut zweryfikuje dane. Usługę można zamówić na stronie internetowej operatora. Jest ona darmowa dla osób przenoszących numer do sieci Mobile Vikings. W przypadku pozostałych użytkowników koszt zamówienia kuriera wynosi 9,99 PLN.
  • W dowolnym salonie sieci Play.

Dla wszystkich, którzy zarejestrują kartę pre-paid w Mobile Vikings, przewidziano bonus w postaci darmowych 10 GB Internetu oraz nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci i na numery stacjonarne na okres 31 dni. Użytkownik będzie mógł na swoim indywidualnym koncie samodzielnie zadecydować, kiedy chce skorzystać z promocji i tym samym - od kiedy ma być naliczany okres 31 dni. Jeżeli ważność środków zgromadzonych na koncie zostanie przedłużona (tzn. najpóźniej dzień przed upływem terminu ważności karta zostanie doładowana), po upływie 31 dni niewykorzystany Internet przejdzie na kolejne miesiące.

Osoby korzystające jedynie z oferty Internetu mobilnego otrzymają w prezencie 14GB Internetu na okres 60 dni. W tym przypadku promocja również zostanie uruchomiona w terminie wskazanym przez użytkownika i pod warunkiem doładowania konta kwotą minimum 20 PLN (w przypadku dotychczasowych użytkowników wymagane jest jedynie doładowanie w tej kwocie w historii konta).

Źródło tekstu: Mobile Vikings     

Dodaj do:

Tagi: rejestracja | mobile vikings

w sumie: 29
  • 2

    10.  2016-07-25 09:41:32

    @wlo Widzę, że też niewiele zrozumiałeś z tego artykułu. Przecież news jest o Vikings, a nie o VIrgin.

  • 0

    11.  2016-07-25 09:45:24

    Maniek99 - sorry. Wprowadziłem Cię w błąd i się czepiałem, ale cały czas na myśli miałem Mobile Vikings oczywiście ;-)
    Z kolegą przed chwilą o Virgin rozmawiałem i pewnie stąd pewnie pomyłka.

  • 1

    12.  2016-07-25 09:47:25

    Niema sprawy ;)

  • 0

    13. ~yyy  2016-07-25 09:52:43  host: 095160153175.dynamic-ww-10.vectranet.pl

    fajnie że pracownicy Play nic nie wiedza o tym ze maja rejestrowac kogos z obcej sieci, nie dostali takiego komunikatu...

  • -1

    14.  2016-07-25 09:53:02

    I pytanie od kolegi... Co z kupionym od dzisiaj starterami?
    Rejestracja w celu aktywacji już pozbawia bonusów z tym związanych?
    Pytanie dotyczy wszystkich sieci oczywiście a nie tylko Vikings czy Virgin ;)

  • 0

    15.  2016-07-25 10:08:16

    Mam w Vikingach numer przeniesiony z innej sieci. Myślałem, że takie są zarejestrowane z automatu, ale się myliłem. Tym niemniej kilka klików na stronie i gotowe. Bez zamawiania żadnego kuriera czy wycieczki do Playa.

  • 0

    16. ~  2016-07-25 10:18:07  host: 178-37-234-235.adsl.inetia.pl

    Czy Virgin juz sie jakos ogarnelo, czy wciaz bredza o przeslaniu skanu dowodu, co jest calkowice niezgodne z prawem?

  • 0

    17. ~bolo  2016-07-25 11:20:14  host: 217-67-205-170.itsa.net.pl

    Przesyłanie skanu dowodu nie jest niezgodne z prawem :), a przetwarzanie danych bez zgody. A Virgin wprowadziło darmową weryfikację danych przez kuriera dla wszystkich + możliwość rejestracji w RUCHU i punktach GSM.

  • 0

    18.  2016-07-25 11:54:18

    Nomedaj - rejestracja wg dotychczas obowiązujących przepisów to nie to samo co teraz. Teraz kluczowe nie jest podanie danych... Teraz kluczowe jest POTWIERDZENIE tych danych ;-)

  • 1

    19. ~  2016-07-25 16:24:22  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    9,99 za kuriera w przypadku obecnych klientów to słabe zagranie, ciekawe kiedy obecni klienci zaczną być traktowani chociaż równie dobrze jak ci nowi???

  • 0

    20. ~pabloki  2016-07-25 16:34:17  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    no nieźle. klient ma płacić za rejestrację.

  • 0

    21.  2016-07-25 16:39:04

    skandalem jest pobieranie opłaty za kuriera. operator jest zobowiązany do rejestracji karty SIM i nie ma prawa pobierać opłaty.Zdecydował sie na taka formę rejestracji jak kurier jego sprawa musi to być bezpłatne.mógł wybrać inną formę rejestracji .
    Dla mnie to jest koniec vikinga i strzelił sobie w kolano tą opłatą ludzie porejestruja karty i uciekną do innych.
    kandydat do nominacji na głuchy telefon

  • 0

    22.  2016-07-25 16:41:22

    dobrze ze jeszcze w salonie play można zarejestrowac kartę to ich troche ratuje

  • 0

    23.  2016-07-25 16:42:20

    Dobrze, że Dziewica (do tej pory) nie wpadła na tak genialny pomysł z opłatą za kuriera. Obym tylko nie wykrakał...

  • 0

    24.  2016-07-25 16:50:44

    chciałbym to zobaczyc jak kurier dokładnie weryfikuje dane klienta. Przy zawieraniu umów i dostawie fonów robia to na łapu capu i sie zawsze śpiesza a teraz będa weryfikowali dane dokładnie. w cuda nie wierzę. Ile razy było afera że kurier wspólpracował z przestepcami i wyłudzali telefony na lewe dane a z rejestracją prepaid to mogą teraz jeszcze bardziej kombinowwać przez kuriera. łatwiej im bedzie zrobic przekręt z rejestracja niż z umowa abonamentową

  • 0

    25. ~lolik  2016-07-25 16:55:56  host: 62.244.130.74

    A ci kurierzy to są jakoś certyfikowani czy łapanka z ulicy - obcy gość będzie sprawdzał mój dowód ?

  • 1

    26.  2016-07-25 17:23:56

    @21 To klient ma obowiązek rejestracji karty SIM, a nie operator. Ja wolę zapłacić 10 zł za kuriera, niż iść do salonu Play, gdzie będą mi chcieli wciśnąć abo i przeniesienie nr. Nie zdziwię się, jeżeli w salonach Play nic nie wiedzą o rejestracji nr z Mobile Vikings.

  • 1

    27. ~Dybek  2016-07-25 18:49:41  host: user-94-254-243-75.play-internet.pl

    Opcja z kurierem odpłatnie dotyczy tylko osób które już są u Vikingow ale kupiły starter a nie przeniosły się z innej sieci. Chyba jednak większość Vikingow przeniosła nr do nich.

    I super sprawa, że to ja decyduje kiedy mogę aktywować o wykorzystać bonus :-)

  • 0

    28. ~Dybek  2016-07-25 18:49:48  host: user-94-254-243-75.play-internet.pl

    Opcja z kurierem odpłatnie dotyczy tylko osób które już są u Vikingow ale kupiły starter a nie przeniosły się z innej sieci. Chyba jednak większość Vikingow przeniosła nr do nich.

    I super sprawa, że to ja decyduje kiedy mogę aktywować o wykorzystać bonus :-)

  • 0

    29.  2016-07-26 04:12:54

    @27 w play tez decydujesz kiedy aktywujesz bonus

Dodaj swoją opinię