Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bonusy za przeniesienie numeru do Heyah MIX na Doładowania

Bonusy za przeniesienie numeru do Heyah MIX na Doładowania

LuiN 16 Marca 2012 14:19

0 0

Heyah przygotowała bonusy dla osób, które przeniosą numer od innych operatorów do Heyah MIX na Doładowania. Otrzymać można dodatkowe środki do wykorzystania na dowolne usługi: 30 zł, 120 zł, 300 zł lub nawet 500 zł.

Bonusy będą zwiększały stan konta przy kolejnych doładowaniach zgodnie z poniższą tabelą:

heyah mix na doladowania mnp

Klienci przenoszący numer otrzymają do wyboru listę aparatów w specjalnych cenach przygotowanych dla tej promocji. Na liście znajdują się zarówno propozycje dla osób, które nie umieją już funkcjonować bez stałego dostępu do Internetu w telefonie, jak i modele zaspokajające potrzeby mniej wymagających użytkowników:




heyah mix na doladowania mnp

Oferta Heyah Mix na Doładowania zapewnia nie tylko swobodę w zakresie decydowania o czasie trwania umowy, ale również daje możliwość z korzystania ze wszystkich ofert Heyah, m.in.: pakietów Internet non Stop (100 MB za 9,08 zł, 600 MB za 15 zł czy 1,2 GB za 25 zł), usługi Freeyah dającej możliwość nieograniczonych, darmowych rozmów z innymi użytkownikami aplikacji Freeyah czy z usługi Bezpłatnie w Heyah, dzięki której do wszystkich w Heyah i Heyah Mix można dzwonić oraz wysyłać SMS-y bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Który operator ma najlepszą ofertę bonusów w MNP do prepaida/miksa?

Orange
12.52%
Plus
5.13%
T-Mobile / Heyah
29.11%
Play
44.95%
Inni
1.81%
Nie mam zdania
6.49%

Wszystkich głosujących: 663



Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20. ~...  2012-03-16 17:22:56  host: 89.204.155.101

    Nie jestem zainteresowany,ale na moje oko oferta se live with walkman za 249 + 12x50= calkiem cikawa

  • -1

    21. ~  2012-03-16 17:22:58  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @19, wtedy jak play zrobi bezpłatne w sieci bez doładowania.

  • 0

    22. ~jontek  2012-03-16 17:45:47  host: V32-04.opera-mini.net

    18 Jak juz robisz reklamę Heyah to pamiętaj że jest to jednak malutka sieć w porównaniu do Simplusa lub Orange na dodatkowo odizolowana do T-Mobile. Darmowe sms po doładowaniu lub w tanich pakietach za parę zł są praktycznie wszędzie. To nie jest już żaden wyznacznik atrakcyjności.

  • 0

    23. ~luk  2012-03-16 17:53:31  host: 77-253-114-18.adsl.inetia.pl

    Szkoda , tylko że Heyah wycofała z oferty telefony SonyEricsson z powodu jak się wyraziła pani z infolinii (dzwoniłem 14.02.1012r. o godz.13:08)"wadliwej partii towaru", nie informując o tym nikogo, ponieważ nie wiadomo czy ta wada może zagrażać użytkownikom, którzy już nabyli telefony SE.

  • 0

    24. ~luk  2012-03-16 17:54:31  host: 77-253-114-18.adsl.inetia.pl

    Sorki, chodziło o 14.03.2012r.

  • 0

    25. ~...  2012-03-16 18:04:59  host: 89.204.155.101

    @24 To troszke gorzej. Ale i tak ceny telefonów w mix mają dobre. Taki Play np. za neoV (i tak chyba "chwilowo niedostepny") zyczy sobie 400 czy 500 zl w 30x60zl. W takim samym zobowiazaniu se live with walkman kosztuje coś okolo 200zł... Jednym slowem zenua i do tego sama mixtura nie wydaje mi sie jakos specjalnie lepsza niz Heyah mix- mysle ze oferty sa porownywalne(cennik+promocje).

  • 0

    27. ~  2012-03-16 18:28:42  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @22, nie wiem, czy zauważyłeś ale news dotyczy właśnie heyah więc pisanie i jej ofercie pod tym newsem nie jest reklamą ale widać masz problem z zaakceptowaniem tego-twój problem. Dziwne, ze tutaj rozumiesz, że istotne znaczenie ma wielkość sieci ale nie rozumiesz dlaczego duże sieci nie mogą zrobić SD za 10zł jak w innej znacznie mniejszej sieci.

  • 0

    28. ~  2012-03-16 18:30:27  host: z35-12.opera-mini.net

    a ja ładujemy za pintke i gadam i smsuje bez limituf i opłat jak w orange lup hej wszy

  • 0

    29.  2012-03-16 18:38:14

    Przeniosłem nr do Heyah w grudniu. Szkoda że ta promocja jest tylko dla klientów obcych sieci, bo może tacy jak ja również byliby zainteresowani. A teraz trza iść do Play po 60 zł, a później wrócić do Mixa. Mogli zrobić normalnie z Heyah do Mix i nie byłoby kombinowania.

  • 0

    30. ~  2012-03-16 21:05:32  host: z47-14.opera-mini.net

    ja wole ofnk. Jest dla mnie lepsza.

  • 0

    31.  2012-03-16 21:11:47

    30). Tak? A po ile masz w niej smsy? Stać Cię aby z niej wysyłać? Np.600 miesięcznie? ;-D

  • 0

    32. ~  2012-03-16 21:19:50  host: z47-14.opera-mini.net

    nie potrzeba mi tyle.

  • 0

    33. ~Karol  2012-03-17 01:00:09  host: apn-77-112-174-106.dynamic.gprs.plus.pl

    mam pytanie a jeśli ma ktoś heyah na kartę i chciał by się przenieść do heyah MIX to miał by takie warunki??

  • 0

    34. ~michu  2012-03-17 13:48:56  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    ad33 przenieś do innej sieci np play dostaniesz starter 4 zł na promo i 1zl na głownym powoli je zużywaj zeskanuj dokumenty w których będzie pytanie w ciagu ilu dni chcesz przenieśc do mixa napisz 7 dni bo zanim sim ci poczta wyślą to pare dni upłynie i będziesz miał te promocje w mixie ale lepiej do prepaid przenieść tam za doładowanie 20zł przez 6msc dają 20zł bonus

  • 0

    35. ~  2012-03-17 18:19:42  host: z50-07.opera-mini.net

    Podobno niedlugo Play ma zlikwidowac bonus MNP. Tak donosza zrodla z Tasmowej. Jak ktos planuje przejscie to lepiej niech sie spieszy. Niestety Play obcina wszystkie niedochodowe promocje

  • 0

    36. ~Omnis  2012-03-20 11:33:08  host: 77-255-60-11.adsl.inetia.pl

    ~19 jak dla mnie już obniżyli dając pakiet 1000smsów do wszystkich za bodajże 9zł, jeden na miesiąc i jest święty spokój.

  • 0

    37. ~pz  2012-03-21 19:00:12  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    Przenoszenie numeru do Heyah to droga przez mękę.14 wysłałem komplet dokumentów , 15 uzupełniłem dziś 21 jeden numer mam wyłączony a starterów jeszcze nie otrzymałem. Do play przenosiłem 15min.i na drugi dzień zmieniłem tylko SIM .

  • 0

    38. ~PZ  2012-03-22 07:45:40  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    DZIŚ ÓSMY DZIEŃ PRZENOSZENIA NUMERÓW DO HEYAH NIE MAM KART SIM A STARE SĄ JUŻ NIEAKTYWNE.Trzeba sie dobrze zabezpieczyć żeby mieć jakiś kontakt z innymi zanim rozpocznie się przenoszenie do Heyah. Jestem rozczarowany takim traktowaniem klientów chcących zmienić operatora.

  • 0

    39. ~puz  2012-03-22 18:57:10  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    Wreszcie otrzymałem upragnione karty SIM no oczywiście jedna nie aktywna. Co sie wszyscy dziwią ze ludzie przechodzą do Play - 15 minut w salonie i w ciągu 48 godz wystarczy zmienić SIM o czym jest się wcześniej powiadamianym SMS-em. T-mobil jest właścicielem Heyah czemu nie można w ich salonach dokonać tak szybkiego przeniesienia ???

  • 0

    40. ~to nie ja  2012-07-03 23:03:54  host: 46.31.32.44

    a ja przeniosłem numer bardzo szybko w saturnie w arkadii

Dodaj swoją opinię