Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bonusy dla TakTaków "z szuflady"

Bonusy dla TakTaków "z szuflady"

WitekT 7 Sierpnia 2008 11:16

0 0
Użytkownicy TakTaka, którzy w ostatnim czasie nie wykonywali połączeń i nie wysłali SMS-ów, dostaną ofertę zachęcająca do doładowania konta w zamian za bonus.

Kampania zostanie skierowana do trzech grup użytkowników, którzy nie byli aktywny od 15, 30 i 45 dni. W zamian za doładowanie za minimum 25 zł w ciągu 3 dni od otrzymania SMS-a z ofertą, użytkownik otrzyma 50 minut bądź podwojenie doładowania (oferta zależy od spełnienia w systemie określonych kryteriów).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~Przemek  2008-08-07 13:14:09  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    Ale jak ktos ma np 2 miechy to sie w tedy liczy jako te 45dni. I nawet jak ma poł roku to tez sie liczy do tej promocji w 45 dniach.

  • 0

    14. ~  2008-08-07 13:20:00  host: f142-045.opera-mini.net

    Zalosna proba reanimacji zgnilego trupa jakim jest taktak

  • 0

    15. ~pytajnik  2008-08-07 13:44:26  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    naprawdę pora odświeżyć ofertę TAK TAKa. najstarszy plan cenowy pre-paid.

  • 0

    16. ~pytajnik  2008-08-07 13:46:07  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    Zwłaszcza, że na "normalną" stawkę minutową trzeba czekać 8 miesięcy. Młodzieży trudno się skusić na Tak Tak z takimi stawkami na "start".

  • 0

    17.  2008-08-07 13:54:12

    Tak tak - Fatalne stawki za internet. Lepiej tego nie zaczepiać nawet, bo 2 minuty zeżre z 5 zł:(

  • 0

    18. ~nina  2008-08-07 14:07:50  host: aegq116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na stronie ery nic na ten temat nie ma.Minimum 25 zł doładowanie a max ile ?Jestem ciekawa jakie są warunki!!!!!Czy ktoś wie?

  • 0

    19. ~dodek  2008-08-07 14:36:19  host: dpq185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta jeszcze nie weszła, co zresztą jasno wynika z treści newsa :) a że ktoś , kto ostanio nie doładowywał może dostac bonus - co w tym złego?

  • 0

    20. ~ksad  2008-08-07 15:09:13  host: dynamic-78-8-69-37.ssp.dialog.net.pl

    Fajny świat: dbałość o nieaktywnych. I tylko jakiś ochłapik dla aktywnych - from time to time. Nie, nie, nie żebym się czepiał, albo był przeciwny. Tak tylko sobie piszę. W ramach odreagowania i sezonu urlopowego.

  • 0

    21. ~kwistas  2008-08-07 15:41:02  host: w3cache.wignet.pl

    Ja mam w szuflandii Tak Taka pamiętam że przesyłali mi smsa że jeśli doładuje konto za min. 25zł dostane 10zł do wszystkich. Oczywiście doładowania się nie doczekali.

  • 0

    22.  2008-08-07 17:25:52

    No podwojenie doładowania by mnie skusiło. Ale pewnie zaproponują mi te minuty w sieci co mnie zupełnie nie interesuje. O ile w ogóle coś przyślą. Ero, postaraj się. Bo Taktaki w szuflandii usychają :-) A wszyscy, którzy doładowują i płaczą, że ten bonus nie jest dla nich niech się wypłaczą u mamy w mankiet. Ktoś was zmusza? Kupcie cobie abo w Orange i bądźcie szczęśliwi, hehe.

  • 0

    23.  2008-08-07 17:26:56

    *Czy ktoś was zmusza do używania TT? Przecież nie ma musu ;-)

  • 0

    24. ~banan  2008-08-07 19:41:18  host: apn-77-114-71-219.gprs.plus.pl

    faja sieć - dbać o nielojalnych klientów a olewać lojalnych - może masowy bojkot ery przenosząc numer do innych :-)

  • 0

    25.  2008-08-07 21:06:47

    Tu nie chodzi o klienta tylko o to by ARPU zbytnio nie siadło :-)

  • 0

    26. ~  2008-08-07 22:09:11  host: host-89-230-143-169.inowroclaw.mm.pl

    myślę tak samo jak aDI. Nic dla lojalnych klientów... Wychodzi na to że w Erze najlepiej co miesiąc kupować nowy starter i chować te zużyte po miesiącu do szuflady. A później je po kolei wyciągać i zgarniać promocje. Nie uważacie, że to trochę chore? Specjaliści od marketingu Ery chyba są trochę niepełnosprawni umysłowo.

  • 0

    27. ~neo  2008-08-07 22:32:52  host: enc94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ostatnio po dodaniu do konta pakietu 30/120 dostałem po kilku minutach sms-a, że jeśli dodam do konta kolejny pakiet tego samego rodzaju w ciągu godziny od tego sms-a to Era mi doda do tego konta pakietowego 15 min. Warunek spełniłem i czekam do tej pory, już kilka dni. Właśnie do nich piszę do ebok w co sobie lecą. Ogólnie na TakTak-a nie narzekam ale co najmniej dwie nieprawidłowości z ich strony już mnie spotkały, jedna z nich to zaliczenie połączenia przed 8 przy zamówionym "Nocnym Szaleństwie" policzona jak po godz. 8 z pakietu minut do Ery. O innych prepaidach nawet nie wspominam, chociaż używałem ale szkoda pisać i gadać. Fajny był komunikat w JInK, pozostało do odbierania 14753 dni :)

  • 0

    28. ~yogi  2008-08-08 05:17:20  host: aate58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tonący chwyta się brzytwy...

  • 0

    29. ~kwistas  2008-08-08 12:17:31  host: w3cache.wignet.pl

    ~banan daj mi 50zł to przeniosę numer dla jakiegoś tam bojkotu. Klienci dziwne że jeszcze w tej sieci siedzą żadnych promocji kompletnie nic, tak jak by Era zapomniała że ma Tak Taka.

  • 0

    30. ~M. G.  2008-08-09 15:37:04  host: aatg136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedyś kupiłem taktaka bo ceny były konkurencyjne 8 miesięcy zleciało nie wiadomo kiedy i potem okazało się, że mam do kogo pisać w sieci. Teraz ceny połączeń już są trochę nie aktualne, mam play, które oferuje lepsze stawki o razu a z tą osobą nie mam już kontaktu z resztą kto wie ona czy też nie zmieniała ona sieci.

  • 0

    31.  2008-08-11 21:53:25

    jak to zero promocji? teraz w prezencie bylo 600esow, jest przeciez pakiet lojalnosciowy, nocna taryfa, spoko gg, wychodzace za przychodzace i to wlansie sie pojawilo: http://komorkomania.pl/2007/08/01/numerki-za-grosze-w-tak-tak/

  • 0