Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bonusowe MB za doładowanie w Orange Free na kartę

Bonusowe MB za doładowanie w Orange Free na kartę

WitekT 28 Kwietnia 2010 13:00

0 0

Od 29. kwietnia za każde doładowanie konta w ofercie Orange Free na kartę, użytkownik dostaje dodatkowy bonus, który można zużyć na surfowanie po sieci. Za 100 zł, razem z bonusem, otrzymuje się razem 7 GB.




Doładowanie

Bonus

Razem do wykorzystania

Ważność

5 zł

152 MB

200 MB

2 dni

10 zł

152 MB

248 MB

5 dni

25 zł

1,01 GB

1,25 GB

30 dni

40 zł

1,01 GB

1,39 GB

40 dni

50 zł

2,27 GB

2,75 GB

90 dni

100 zł i więcej

6 GB

7 GB

150 dni



Dodatkowy bonus schodzi w pierwszej kolejności.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 218
  • 0

    199. ~  2010-06-21 09:06:18  host: public-gprs103615.centertel.pl

    u mnie także ok, dobrze że to były tylko chwilowe problemy.

  • 0

    200. ~  2010-06-21 14:49:14  host: public-gprs122444.centertel.pl

    eh. znów mają obciążoną sieć chyba.

  • 0

    201. ~  2010-06-23 12:10:58  host: aavh173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jakaś kolejna promocja Orange? Dopiero co obniżyli stawki na abonament chyba o 25 % , a teraz jeszcze bonusowe doładowania na kartę.Zapowiada się ciekawie, do kiedy trwa ta promocja?

  • 0

    202. ~  2010-06-29 19:05:41  host: adog79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    słuchajcie mam ta ofertę doładowałem sobie konto dla poznaki za 5zł i mam ten pakiet 196,2 MB tylko ale jak wszedłem na internet opera mini i liczyłem dane około 1500KB zużyłem i sprawdzam kodem "ile" na 411 koszt 20gr a tu pisze 192MB to znaczy że wcieło mi prawie 4MB a ja pobrałem tylko 1500KB jak to możliwe?

  • 0

    203. ~yolanda be cool  2010-07-30 21:39:04  host: 178.56.59.22

    dobre naprawde

  • 0

    204. ~  2010-07-30 21:40:56  host: 178.56.59.22

    mówie wam to sie opłaca naprawde

  • 0

    205. ~odp dla 202  2010-07-30 22:37:52  host: amplus9.amplus.net.pl

    MOZLIWE ZE CI WCIEŁO WIECEJ NIŻ NALICZYŁEŚ BO JAK NP KTOS CI DZWONI LUB SMS PRZYCHODZIALBO CHWILOWY ZANIK ZASIEGU (SEKUNDOWY NAWET) TO ROZŁĄCZA CIE I ŁĄCZY ODNOWA ITD.. A NALICZANIE MASZ PO 100KB ŁĄCZNIE WYSYŁANYCH I ODBIERANYCH.CZYLI JAK W JEDNEJ SESJI NP : ROZŁACZY CIE I POŁĄCZY 5 RAZY TO ZAPŁACISZ ZA 500KB , CZASEM JAK MASZ TELEFONIK WYBAJEŻONY TO JAK NETA ZAPUSCISZ TO INNE RZECZY BEZ tWOJEJ WIEDZY SAME CI SIE AKTUALIZUJĄ

  • 0

    206. ~gacek  2010-08-21 21:37:40  host: ip181-178.ghnet.pl

    Testuje orange free na karte od paru dni. Wyglada na to, ze taktowanie jest z dokladnoscia do ok 1MB! Tak. Nie pimylilem sie. Jedno spr skrzynki email - czyli transfer kilku, moze kilkunastu kB (byla pusta) skutkuje redukcja limitu o 1MB. Tak wiec te 2.75GB za50zl to sciema. w praktyce to jak 2.75MB :(

  • 0

    207. ~gacek  2010-08-25 11:17:43  host: gw-netia.pl.hurra.com

    SCIEMA! Wyjasnienia BOK orange w sprawie rozliczania w Orange Free na Kartę: "...środki dostępne na Pana koncie są przeliczane przez nasz system na ilość danych. W związku z tym każde pomniejszenie stanu konta wynikające także z wykonywanych połączeń głosowych oraz SMS spowoduje, że ilość megabajtów pozostałych do wykorzystania także ulegnie zmniejszeniu...." Jasno widac, ze orange fee na karte to sciema. Ja mialem bonus ok 250MB. Wiec wyslanie 1 smsa oprocz 20gr kosztowalo jeszcze 2MB - nie mowiac juz o rozmowach. A co najciekawsze - im wiecej zaladujesz, tym wiecej MB "pochlonie" 1 sms lub minuta rozmowy. Przemyslcie...

  • 0

    208. ~gacek  2010-08-25 11:19:05  host: gw-netia.pl.hurra.com

    I jeszcze jedno - system nalicza z opoznieniem, wiec wyslanie kilku sms "ILE" (spr stanu bonusa) po sobie pokarze ta sama wartosc. Ale sprawdzcie po kilku godzinach...

  • 0

    209. ~McSimus  2010-09-01 13:59:13  host: 78-131-222-29.tktelekom.pl

    Ktoś to może rzetelnie skomentować?

  • 0

    210. ~  2010-09-01 16:04:57  host: 25.unused.atman.pl

    No ja też się przyłaczam do zapytania o co kaman? gadam 5 min. i ile mi zje z tego bonusa? 500mb?

  • 0

    212. ~rutek  2010-09-30 22:00:35  host: 093105188090.sierpc.vectranet.pl

    coś jest nie tak z tym orange free do tej pory korzystalem z play na 1 mb mozna bylo dlugo smigac na necie a w orange wchodzisz na chwile i odrazu polyka ci pare mb to chyba faktycznie rozliczanie jest nie po 100kb ale po 1 mb

  • 0

    213. ~minik971  2010-10-09 18:08:03  host: user-188-33-118-81.play-internet.pl

    A jak jest dzisiaj? Tak samo? I czy to prawda, że z internetu można korzystać od 22 do 8?

  • 0

    214. ~  2010-10-13 23:52:27  host: t14-14.opera-mini.net

    OFnK to chyba ściema marketingowa. Ja mam jeszcze 20mb do wykorzystania i jak rozpoczynam sesję to płacę transferem i jeszcze na dodatek kasą z konta!? WTF? Orange jest cholerne fałszywe, reklamują jako super ofertę a podają pół prawdy czyli kłamią, oszukują nas i tyle!

  • 0

    215. ~  2011-05-10 11:29:10  host: host-0-11.internetunion.pl

    Witam Posiadam taką ofertę od dwóch lat i musze powiedzieć że sie opłaca!!! To nieprawda że można korzystać od 22 do 8. Jeśli jest sie w ORANGE FREE to rozliczanym zostaje sie tak- korzystasz z internetu pobierają limit z dołowania a dopiero później z konta internet. Na W955 dochodzi do 3Mb/s. Jednak na modemach mobilnych do wyższych prędkości. w ciągu użytkowania zgromadziłem ponad 30GB transferu i nie przepada on jeśli sie go nie wykorzysta tylko przechodzi z na kolejny okres po po doładownaiu

  • 0

    216. ~mate-25  2011-11-23 17:29:43  host: 88-199-232-10.tktelekom.pl

    Hej.A czy jak najpierw doladuje konto za 25zl i potem przejde na orange free to będę mieć ten bonus 1gb?

  • 0

    217. ~pytanko?  2012-03-24 17:24:03  host: public-gprs415845.centertel.pl

    a ja mam pytanko. jak to dzisiaj wyglada ? jak to aktywować? prosił bym o szybką odpowiedz.

  • 0

    218. ~vekl  2012-12-28 18:40:20  host: public-gprs556887.centertel.pl

    Coś tu ktoś poręcił chyba... Np. za 50 zeta dostajesz 50zł na konto i dodatkowo 2,27GB bonusu. Jeśli te 50zł wykorzystasz jedynie na transfer to masz 5GB + bonus 2,27Gb razem 7,27GB. Po prostu cena 100kB to 0,01zł a to daje 5GB za 50zł. Dawniej pisali o tych 5GB w tabeli, teraz piszą, że masz 50zł do wykorzystania, ale na jedno wychodzi. Korzystam z tego prapaida od dwóch lat i jak na razie nic tańszego nie wyszło. Działa rewelacyjnie. Są oczywiście inne opcje doładowań, ale ta za 50zł jest najkorzystniejsza. Korzystam z niego często jak jestem poza kablem i zawsze zostaje sporo transferu na koniec okresu. Oczywiście z karty można dzwonić, czy smsować w ramach tych 50zł. Polecam!

  • 0

    219. ~8-mio latOranger  2015-01-27 11:38:51  host: public-gprs516933.centertel.pl

    Ja jestem BarrrrDZooo długo w orange i to na free i nienarzekam mam neta i kase jak skonczy mi sie transfer przenosze sie na orange one i tam kupuje pakiet + to ze moge pisac smsy badz dzwonic do orange za darmo Wyyypas

Dodaj swoją opinię