Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bonus za założenie konta w telefonii FCN

Bonus za założenie konta w telefonii FCN

sirmark 17 Grudnia 2014 09:28

2 2
Operator telefonii internetowej FCN (dawniej FreecoNet), oferuje promocyjne doładowania. Wszyscy użytkownicy, którzy założą konto do 31 grudnia otrzymają świąteczny bonus.

Każde nowo założone konto w FCN otrzyma kod rabatowy na promocyjne zasilenie w wysokości 10 zł. Bonus przyznawany jest przy doładowaniu konta za minimum 20 zł.

Koszt połączenia krajowego na numery stacjonarne wynosi 0,07 zł, na krajowe komórki - 0,24 zł, a na numery zagraniczne stawki zaczynają się od 0,05 zł.


Źródło tekstu: FCN, wł     

Dodaj do:

Tagi: fcn | freeconet | voip

w sumie: 27
  • 0

    8. ~Megabol  2014-12-17 11:48:25  host: 81.219.84.18

    Maja ofert z konsolami XXXbox ? albo PS4 ?
    Moze przejde z Orange.

  • 1

    9.  2014-12-17 12:25:17

    Szkoda, że od VOiPów przenosić numerów nie można...

  • 1

    10.  2014-12-17 12:25:59

    ViNYL: niestety, przenośność numerów jest wymagana tylko w publicznych sieciach telekomunikacyjnych, a VoIP-y takimi nie są.

  • 0

    11. ~lechu  2014-12-17 12:29:40  host: afbr207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja osobiście korzystam z happycall już od kilku lat. I przez ten czas to średnio raz na rok coś im się zdarzało - np. przez 1h nie było połączenia. Mam u nich numer przyznany przez nich i drugi przeniesiony z TPS-y. Ten z TPS-y jest ważny z nieskończoność - czyli mogę w ogóle nie ładować konta (pod warunkiem oczywiscie, że bezie służył tylko do odbierania połączeń), a ten ichni numer to 5zł/rok. Stabilność działania pierwsza klasa. Jak byłem w Grecji to na swojej Nokii (nimbuzz) tam właśnie odbierałem połączenia przez happycall będąc w zasięgu wi-fi.

  • 0

    12.  2014-12-17 12:36:01

    Ale od wszystkich VOIPow nie mozna ?? Bo UPC wydaje mi sie, ze da rade.

  • 1

    13.  2014-12-17 12:52:58

    @9,10: z tego co wiem od 2013 można przenosić numery VOIP, zresztą na formularzu przenosin sam widziałem na liście wyboru starego operatora właśnie operatorów VOIP

  • 1

    14. ~Leszek  2014-12-17 12:56:00  host: webdefence.cluster-e.websense.net

    @12 - da się przenieść numer z UPC, jeśli wcześniej był przeniesiony od tradycyjnego operatora (np. TP). Jeśli numer został pierwotnie przyznany przez UPC - takiego numeru przenieść się nie da...

  • 1

    15.  2014-12-17 13:30:07

    @ViNYL i @WitekT: Nie wiem jak u innych operatorów VoIP ale ja korzystam z HappyCall i numer z puli operatora można przenieść do innego. Tylko dane wpisane w wniosku u nowego operatora muszą zgadzać się z tymi co są u obecnego operatora.
    Najlepiej skontaktować się z BOK operatora VoIP i zapytać czy jest możliwość przeniesienia numeru (z puli) do innego operatora. ;)

  • -1

    16. ~  2014-12-17 14:05:53  host: host-89-231-223-163.dynamic.mm.pl

    Spokojnie mozna przeniesc nr do VOIP sam przenioslem z multimedi do halonet 1 zl na rok abonamentu

  • 1

    17.  2014-12-17 14:09:46

    16: tak, można, ale to dobra wola operatora VoIP, a nie obowiązek wynikający z Prawa telekomunikacyjnego.

  • 1

    18.  2014-12-17 14:37:27

    Witku, zgodnie z nowelizacją z 23 stycznia 2013 usługi VOIP z wykorzystaniem numeracji krajowej są publicznie dostępną usługą telekomunikacyjną i podlegają tym samym przepisom o przenośności. A więc już nie dobra wola tylko przepis.

  • 1

    19.  2014-12-17 14:44:08

    mi80: aaa widzisz, to musiałem to przeoczyć, bo skupiałem się na innych aspektach tej noweli. W wolnej chwili zinwestyguję temat, dzięki za oświecenie. :-)

  • 1

    20.  2014-12-17 15:36:59

    Głowy nie daję, ale w dwóch miejscach trafiłem na tę informację.

  • 1

    21. ~ml  2014-12-17 15:41:03  host: public-gprs615296.centertel.pl

    Z freeconet (fcn) też można przenieść numery. Przeniosłem już dwa numery do Play na abo za 1 zł/m-c.

  • 2

    22. ~zulugula  2014-12-17 16:25:38  host: public-gprs516351.centertel.pl

    @19 "zinwestyguję". Bez komentarza.

  • 1

    23.  2014-12-17 17:36:53

    W chwili obecnej korzystam z FCN po rezygnacji ze stacjonarnego w TP. Bardzo podoba mi się opcjonalna funkcja zapowiedzi kosztu rozmowy przed nawiązaniem połączenia. Denerwuje brak bezpłatnej funkcji blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych ACR. Bezsensownie droga jest ta usługa u tego operatora. Na komórki dzwonię z komórek, cena na stacjonarne jest przyzwoita. Połączenia zagraniczne - tylko Klucz Mobile.

  • 1

    24. ~K  2014-12-17 17:54:56  host: 77-254-141-140.adsl.inetia.pl

    Potwierdzam że można przenosić numery pomiędzy voipami. Ja osobiście przeniosłem kilka złotych numerów od FCN do Plfon.

  • 1

    25. ~rok  2014-12-17 19:37:27  host: 77-88-177-9.internetia.net.pl

    Informacja: nju mobile w swoich regulaminach blokuje możliwość korzystania z VOIP. Kuriozum jakieś.

  • 0

    26. ~  2015-02-25 16:27:47  host: revdns-94-158-225-22.jjs.pl

    Odradzam stanowczo. dopóki nie podpiszesz umowy wszytko jest ok. Potem same schody - nie ma mowy o przeniesieniu numeru telefonu do innego operatora ! Chcesz mieć dodatkowa usługę, np callcenter - umowa na 24 miesiące ! Skandal, zwłaszcza, że nie dalej jak rok-dwa temu taka usługę można było włączyć, opłacić i korzystać dopóki jest dostępna. Teraz nie! Musisz człowieku podpisać cyrograf, dlatego trzymajcie się od nich z daleka.

  • 0

    27. ~bartol  2016-01-19 17:07:04  host: a83-162-129-245.adsl.xs4all.nl

    Szału nie ma, ceny dosyć wysokie jak na VoIP. Dział obługi fatalny, nie uprzejma obsługa. Opłaty miesięczne naliczane z góry (co wiąże się z podwójna opłatą na pierwszej fakturze!) Brak możliwości sprawdzenia ile minut pozostało do końca umowy. Brak możliwości samodzielnego zarządzania usługami. Wszystko odbywa się poprzez kontakt e-mail bądż telefon. Każda "pierdoła" wymaga aneksu do umowy. Pełne funkcje przy umowie na doładowanie natomiast masa problemów przy abonamencie. Polecam pre-paid gdzie nie ma kontaktu z opieszałą obługą.

Dodaj swoją opinię