Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bonus za rejestrację numeru w nju mobile przedłużony

Bonus za rejestrację numeru w nju mobile przedłużony

orson_dzi 19 Września 2016 10:33

1 4

Promocja dotycząca bonusu za rejestrację numeru w sieci nju mobile została przedłużona do października.



Wygląda na to, że operator bardziej chce wypromować ofertę nju mobile niż Orange na kartę, przedłużając promocję z bonusem za rejestrację numeru na kartę. Klienci za rejestrację otrzymają dwa pakiety - 1000 minut do wszystkich sieci i 10 GB do wykorzystania przez 30 dni. Aktywacja pakietów wymaga wysłania SMS-a o treści BONUS na numer 80028 w ciągu 60 dni od zarejestrowania numeru.




Przypomnijmy, że w ubiegły piątek analogiczna promocja zakończyła się w Orange.

Zobacz: Nowy regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: bonus | nju mobile

w sumie: 19
  • 1

    1. ~???  2016-09-19 10:59:51  host: apn-95-41-57-73.dynamic.gprs.plus.pl

    Dlaczego do zarejestrowanego numeru prepaid w Orange nie można "dorejestrować" prepaida z nju (choć można z Orange ) ? Chcecie mieć submarkę - w porządku ale czemu nie ułatwić ludziom życia ?

  • 1

    2. ~Ola  2016-09-19 11:01:45  host: apn-37-248-166-89.dynamic.gprs.plus.pl

    @1 orange specyfika, mnp z abo nju do orange karta wynaga pelnego procesu w salonie ;)

  • 1

    3.  2016-09-19 11:05:33

    Można sms-em tak jak w Orange?

  • 1

    4. ~???  2016-09-19 11:15:37  host: apn-95-41-57-73.dynamic.gprs.plus.pl

    Dziwne. Czyżby mieli dwie bazy danych klientów w jednej firmie ?!
    Poza tym w Orange można rozpocząć rejestrację sms-em (moim zdaniem bezpieczniej ) i dokończyć w salonie a nju nie.

  • 0

    5. ~  2016-09-19 11:39:52  host: 212.160.172.86

    3: można ---> http://tlp.is/b6d

  • 0

    6. ~  2016-09-19 11:40:50  host: 212.160.172.86

    4: można jak najbardziej rozpocząć online, a dokończyć w salonie ---> http://tlp.is/b6d

  • 0

    7.  2016-09-19 12:10:14

    @, 6
    Dzieki

  • -1

    8. ~pabloki  2016-09-19 13:00:36  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    w orange planowali to oddawna . dowodem jabłecznik zachecajacy do szybkiej rejestracji na blogu. nju jest polskie to mogą wydłuzac . orange jest francuskie. oderwane od rzeczywistosci. tmobile tez moze nie wydłuzyc.

  • 0

    9. ~adam  2016-09-19 13:08:34  host: public-gprs180129.centertel.pl

    Ale mnie rozczarowali. 30 września kończą mi się pakiety wakacyjne i miałem sobie włączyć bonus a tu klops. Zarejestrowałem dopiero dzisiaj

  • 1

    10.  2016-09-19 13:16:57

    @9 Trzeba by sprawdzić, czy da się włączyć bonus jak przeniesiesz SMS-em numer z Orange do nju mobile.

  • 1

    11. ~AAA  2016-09-19 13:29:43  host: user-94-254-240-64.play-internet.pl

    Gdyby jeszcze środki nie przepadały ... OFnK -> Nju....

  • 0

    12.  2016-09-19 14:18:03

    8 - może chociaż z szacunku do człowieka byś nazwiskiem się posługiwał?

  • 1

    13. ~pabloki  2016-09-19 14:56:33  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    12 jestem pewnien że jabłecznik czyli szarlotka kojarzy sie pozytywnie ... może komentuj newsa a nie rób przytyków.

  • 0

    14. ~///  2016-09-19 15:21:27  host: user-94-254-191-111.play-internet.pl

    przeniesienie się sms z orange do nju, spowoduje potrzebę powtórnej rejestracji, tak niby wynika z osobnej rejestracji w orange i nju, pewnie system orange będzie myślał co tu począć z taką zagadką.

  • 0

    15.  2016-09-19 15:25:55

    @14 Właśnie nie, jeśli numer jest zarejestrowany, to dane się przenoszą.

  • 1

    16. ~pabloki  2016-09-19 15:30:02  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    15 a wczesniej dane przy migracji sie kasowały.

  • 0

    17. ~///  2016-09-19 15:32:20  host: user-94-254-191-111.play-internet.pl

    orson_dzi - no to fajnie, kiedyś tak było dane przenosiły się, teraz nju na kartę i abonament za 29 zł jest ok oferta, szczególnie dla osób ze stażem co najmniej sześciu miesięcy w nju.

  • 1

    18.  2016-09-19 15:38:17