Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bonus za rejestrację numeru nju mobile

Bonus za rejestrację numeru nju mobile

LuiN 16 Czerwca 2016 16:30

6 3

Od lipca 2016 roku, zgodnie z ustawą antyterrorystyczną, rejestracja numeru będzie obowiązkowa dla wszystkich użytkowników ofert na kartę. Nju mobile chce osłodzić ten obowiązek.



Od dzisiaj na infolinii nju mobile odczytywany jest komunikat o konieczności rejestrowania numerów na kartę, dodatkowo rusza wysyłka SMS-ów informacyjnych, zachęcających klientów do wizyty w salonie Orange dodatkowymi bonusami.

Za zarejestrowanie numeru klienci sieci otrzymają dwa pakiety:
  • pakiet 10 GB transferu,
  • pakiet 1000 minut połączeń do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych.

Oba bonusy mają ważność 30 dni. Ich aktywacja wymaga wysłania SMS-a o treści BONUS na numer 80028 w ciągu 60 dni od zarejestrowania numeru.




Maksymalny limit rejestracji uprawnionych do bonusu to 20 numerów na numer PESEL oraz 100 numerów na numer REGON.

Analogicznej promocji należy spodziewać się w najbliższym czasie w przypadku ofert na kartę sieci Orange.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju na kartę | nju mobile

w sumie: 31
  • 3

    12.  2016-06-16 17:14:53

    Brawo Nju! Całkiem przyjemna oferta.

    @areksz (2), zgodnie z punktem 12 regulaminu, raczej nie:
    "Do Bonusu uprawnieni zostaną Abonenci, którzy w trakcie trwania Promocji po raz pierwszy zarejestrują swój numer telefonu. Zmiana danych rejestracyjnych nie będzie uprawniała do odebrania Bonusu.".

  • 2

    13.  2016-06-16 18:01:18

    ad9)
    Czyli przenosząc numer do Orange kasują dane które podawałem u nich w salonie?
    Dane są kasowane po przeniesieniu?

    jeszcze Plus został tam dostaniecie 2 dni na numery stacjonarne i tydzień gratis Video Streaming...

  • 0

    14.  2016-06-16 18:01:32

    Nie wiadomo czy od lipca...
    Jeśli nawet dzisiaj senat klepnie ustawę, to... No - może i zdążą opublikować w czerwcu. Jeśli nie, to przy vacatio legis dla przepisu zmieniającego ustawę - Prawo telekomunikacyjne, od sierpnia ;-)

  • 0

    15.  2016-06-16 18:10:42

    Morvius - no to ciekawy temat jest... Mówiłem o tym już kiedyś. RŚUT nie wyklucza firm, chociaż wg regulaminu abonent jest podmiotem i w treści używa się w odniesieniu do abonenta termu osoba, ale już zakup przez firmę możliwy nie jest ;-)
    W regulaminach promocji też tylko o kliencie indywidualnym jest mowa...

  • 0

    16.  2016-06-17 02:14:05

    W Nju można przez neta niby zarejestrować numer na swoim koncie?

  • 1

    17. ~krzysiek  2016-06-17 08:28:38  host: user-94-254-224-14.play-internet.pl

    Przeniosłem do nich 2 numery z Plusa i mam dwa które kupiłem w sklepie. Na stronie mam wypełnione wszystkie dane osobiste a jednak otrzymuję informację iż te numery nie są zarejestrowane. Jestem ciekawy tylko co mi jeszcze odpisze VM. Jeżeli u nich będę miał zarejestrowane to w sobotę się przenoszę. Bardzo fajną ofertę mają jednak bez dostępu do fizycznego salonu to zaczyna robić się ciężko.

  • 0

    18. ~  2016-06-17 10:04:41  host: 5.254.65.238

    Czyli Nju można rejestrować w salonie Orange?

  • 0

    19.  2016-06-17 10:05:20

    @18, nawet trzeba, jeśli chcesz mieć działający numer w lutym 2017 roku.

  • 0

    20. ~007Bond  2016-06-17 10:23:14  host: apn-46-169-197-84.dynamic.gprs.plus.pl

    http://tlp.is/a8m

  • 0

    21.  2016-06-17 10:48:42

    @15 wlo czyli możemy korzystać z nieistniejącego rozwiązania? Awesome! Zawsze wiedziałem, że Orange to stan umysłu. A wprowadzone ograniczenia prędkości na ofercie internetu doprowadzają mnie już do pasji. Cały dzień jest ok, wracam do domu, chcę włączyć serial i? I nic. bo transfer zwalnia tak bardzo, że laptop tablet i 2 smartfony zabijają tą prędkość. Orange podziękujemy.

  • 0

    22. ~007Bond  2016-06-17 11:21:15  host: apn-46-169-197-84.dynamic.gprs.plus.pl

    CZY TO WYSTARCZY ????????????? '' rejestracja w ofercie nju na kartę

    Aby zarejestrować swój numer w nju na kartę pobierz kartę rejestracyjną dostępną tutaj, wydrukuj, wypełnij i prześlij do nas listownie na adres:

    Nju mobile
    ul. Jagiellońska 34
    96-100 Skierniewice

    Możesz także zarejestrować się poprzez konto na njumobile.pl . Zaloguj się na portalu. Jeżeli nie założyłeś jeszcze konta na portalu - zrób to teraz. Następnie wybierz opcję moje dane. Uzupełnij pola formularza zgodnie z ich opisem. Podaj aktualne i kompletne dane. Ich poprawność i zgodność poświadczasz zaznaczając odpowiednie pole na końcu formularza.
    Po prawidłowym wypełnieniu wszystkich pól kliknij zarejestruj kartę.

    O rejestracji Twojej karty zostaniesz poinformowany SMS-em. ''

  • 0

    23. ~007Bond  2016-06-17 11:25:21  host: apn-46-169-197-84.dynamic.gprs.plus.pl

    http://tlp.is/9pr

  • 0

    24.  2016-06-17 13:12:24

    22. ~007Bond chyba to nie przejdzie, musiałem zawitać do salonu ORANGE, wypełnić tam taka kartę, oni już wysyłają sami sprawdzając twoje dane z dowodu. W przypadku Orange nie wypełnia się karty , tylko dane są już wprowadzone do systemu.

  • 0

    25. ~Gargol  2016-06-17 14:10:10  host: n28-03-10.opera-mini.net

    zarejestrowałem dziś nr i nie chcą mi tego pakietu włączyć - wyskakuje komunikat, że nr niezarestrowany, ktoś coś doradzi?

  • 0

    26. ~Gargol  2016-06-17 14:18:55  host: n28-03-10.opera-mini.net

    rejestracja w nju tylko w salonie orange lub tak ja zrobiłem :-) pobrałem z neta formularz, wypisałem, zeskanowałem i wysłałem przez BOK nju przez neta :-) 2 h później dostałem esa, że zarejestrowali, ale nie dostałem bonusu jeszcze.

  • -1

    27. ~Sławków  2016-06-17 15:18:47  host: 188.146.77.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @19. Myślę że nie ma się co śpieszyć..., tak jak szybko wprowadzają ustawę, tak szybko spodziewam się nowelizacji.

  • 0

    28.  2016-06-17 17:10:19

    ~Gargol też dzisiaj tak zrobiłem i mam podobnie. Dane już widnieją na stronie, ale bonusu nie chce dalej przyznać. Trzeba będzie jeszcze poczekać te kilka dni, jak mówili w salonie.

  • 0

    29. ~lipaaa  2016-06-18 15:04:53  host: public-gprs211813.centertel.pl

    26 i 28 jak to zrobiliście? Ja dzisiaj wysłałam i odesłali mnie na drzewo. Tylko list polecony.

  • 0

    30. ~bonus  2016-06-19 00:04:54  host: 188.146.5.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    29. idziesz do salonu Orange z kartą rejestracyjną i dowodem. Jeżeli dane są poprawne, wysyłają do NJU. Trwa do jednak trochę, zanim numer pojawi w systemie.

  • 0

    31. ~Kacper  2016-12-03 22:15:01  host: 095160154169.dynamic-ww-11.vectranet.pl

    Kacper G Filip

Dodaj swoją opinię