Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bonus" w TakTaku - przedłużony

"Bonus" w TakTaku - przedłużony

WitekT 31 Lipca 2007 14:47

0 0
Era przedłużyła, do odwołania, promocyjną usługę Bonus w TakTaku i TakTak Fonie.

Promocja została przedłużona na dotychczasowych zasadach.

W usłudze za każde 2 minuty połączeń przychodzących spoza sieci Era i Heyah, użytkownik TakTaka otrzyma 1 Erajednostkę. Konto klienta doładowywane jest raz w miesiącu skumulowaną wartością - minimalnie 10, a maksymalnie 2 tys. Erajednostek.

Miesięczna opłata za usługę to 1 zł brutto. Usługę można włączyć przy pomocy kodu *127*1#. Dezaktywacja usługi następuje po wpisaniu kodu *127*2#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~Liwiusz  2007-07-31 15:24:05  host: dqe226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co z numerkami za grosze?

  • 0

    5. ~aro  2007-07-31 15:39:00  host: gaja.tpnet.pl

    w czym lepszy bo jakos nie łape???w play ma za darmo bez 1zł opłaty kase tuz po zakaczeniu rozmowy a nie za 30dni,no a ze 2minuty pelne to sie zdarza ja optrzymałem 96minut z powrotem za odebrane .....no i za darmo !!!!! w playu...jest lepiej!

  • 0

    6.  2007-07-31 15:42:25

    5 - cieszymy się z tobą

  • 0

    7. ~spat  2007-07-31 16:07:15  host: atm.ssnet.pl

    LIWIUSZ. Promocja "Numerki za grosze też została przedłuża do odwołania.

  • 0

    8.  2007-07-31 16:08:13

    tam zawsze cos fajnego robia tak jak to teraz zrobili cieszy mnie to bardzo

  • 0

    9.  2007-07-31 16:17:40

    WitekT: powinno byc chyba '_W_ TakTaku i _W_ TakTak Fonie.' :)

  • 0

    10. ~  2007-07-31 16:17:47  host: p11-08.opera-mini.net

    cieszmy się że nie zabierają tego co dobre dla użytkownika bo to ostatnio rzadkość.mogli przecież podnieść opłatę na 5zł lub wycofać się z rozliczania sekundowego bonusa na minutowe

  • 0

    11.  2007-07-31 16:37:42

    9: fixed, dzięki! :)

  • 0

    12. ~  2007-07-31 16:38:33  host: fax74.internetdsl.tpnet.pl

    dziwie się, że w Erze nie mogą dać czegoś na stałe :/ tylko przedłużają promocje :/ , PLAY bynajmniej daje na stałe i to jest w nim OK :)

  • 0

    13. ~Adriand  2007-07-31 18:25:33  host: ip-81-15-216-56.unregistered.net.telenergo.pl

    I bardzo dobrze :) Wlasnie tak myslalem ze przedluza do odwolania - tak powinno byc od dawna a nie co 3-6 miesiecy! ja wyciagam czasami nawet 100 minut!! Wlasciwie to do tak taka przedewszystkim ta usluga mnie przyciagnela :))

  • 0

    14. ~Yca  2007-07-31 19:01:24  host: bmh144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku - Zapomniałeś dodać ze ze stacjonarnych tez sie minuty nie liczą.

  • 0

    15. ~wt  2007-07-31 22:13:01  host: abrk72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z mojego doświadczenia wiem że stacjonarne się liczą a na 100% z TP

  • 0

    16.  2007-07-31 23:00:11

    14: nie liczą się tylko ze stacjonarnych należących do PTC

  • 0

    17. ~nimfa  2007-08-01 11:06:44  host: dpu204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie ta usluga sie cieszy popularnascia, iz zadezydowali ja przedluzyc, tak trzymac!

  • 0

    18. ~  2007-08-01 21:38:07  host: p09-13.opera-mini.net

    Liczą się wszystkie stacjonarki oprócz PTC. A w czym lepszy Bonus TT od bonusa w Play? Odp: Naliczanie sekundowe kumulowane, mimo że tylko PTC i stacjonarne. W Play nieźle trzeba się naćwiczyć aby uzbierać choć parę minut. Poza tym bonusy w Play wykorzystywane są w bezsensownej kolejności - najpierw bonus potem premia. Jak dużo przychodzi rozmów to do premii można się nie dostać i ją stracić, ważność TYLKO 1 miesiąc od doładowania! Potem przepada

  • 0

    19. ~  2007-08-02 09:27:23  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT: pisałeś chyba kiedyś, że bonus wejdzie do Fun-a. U mnie nie działa. Nie wiesz, czy Era wycofała się z tego pomysłu, czy tez mnie się coś pomyliło odnośnie tego newsa?

  • 0

    20.  2007-08-02 09:31:45

    19: no pisałem tu: http://www.telepolis.pl/news.php?id=8563 Napisałem to na podstawie wewnętrznych materiałów PTC. Nie wszedł? Przy okazji podpytam źródła...

  • 0

    21. ~  2007-08-02 09:45:45  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    #20: Przynajmniej nie mogę aktywować przez itaktak.

  • 0

    22. ~  2007-08-02 09:48:52  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    #20: spróbowałem krótkim kodem - przyjęło zlecenie do realizacji, więc może faktycznie działa. Ale mógłbyś kiedyś poruszyć w felietonie kwestię (nie)funkcjonalności iboa poszczególnych sieci.

  • 0

    23.  2007-08-02 10:07:01

    22: a kodem możesz? Chociaż nie wiem czy ta promocja CIĄGLE obowiązuje, bo ztcw to ją na razie tylko przedłużyli dla TT.

Dodaj swoją opinię