Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bonus" w TakTaku promowany w telewizji

"Bonus" w TakTaku promowany w telewizji

WitekT 16 Listopada 2010 13:19

0 0
Era zaczęła promować usługę Bonus w TakTaku. W telewizji można zobaczyć spoty z kurą w roli głównej.



Bonus to usługa w TakTaku, która za każde 2 minuty rozmów przychodzących spoza sieci, daje minutę połączeń wewnątrzsieciowych. Aktywuje się ją kodem *127*1#, a jej miesięczny koszt to 1 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 1

    59. ~PRACOWNIK ORANGE  2010-11-17 12:47:21  host: 94.42.115.21

    Chodzi o to czy ponad godzine dzwonia do Ciebie z innych sieci dopiero wtedy Ci się to zwraca!!

  • 0

    60. ~  2010-11-17 14:46:24  host: 188.147.1.23.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Co się zwraca, o czym Ty piszesz? Możesz mieć np rozmowę z innej sieci trwajaca 30 sek, potem np zzsdzwoni kolo z plusa i gadal bedzie 2 minuty i 5 sek. Itd itd, i w końcu np. Uzbierasz 30 min w miesiącu i tt da Ci 15 min na gadki w erze i na domowe. Tyle. Tylko raz aktywujesz. Nic już dalej nie musisz robić. Ściągają z konta zeta na miesiąc.

  • -1

    61. ~  2010-11-17 15:21:02  host: dpe152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Każdy dodatkowy bonus to jakieś udogodnienie, nie ma co narzekać. Poza tym przypuszczam, że jakaś promocja pojawi się w okresie świątecznym. Orange już zapowiedziało takie oferty, więc nie sądzę aby era pozostała bez odzewu

  • -1

    62.  2010-11-17 17:50:46

    @59 Jestem ciekawy, gdzie Ty to wyczytałeś. Aż musiałem przejrzeć regulamin. Nie ma tam nic o żadnej godzinie :)

  • 1

    63. ~PRACOWNIK ORANGE  2010-11-17 23:22:39  host: 94-40-11-179.tktelekom.pl

    60` Przelicz koszt za minute jaki masz z ery do ery?? Ile minut musisz uzbierac by zlotówka się wróciła??

  • 0

    64.  2010-11-18 09:10:23

    @63- dokładnie. Oprócz tego osoba, która dokonała aktywacji tej usługi jest skazana na łaskę/niełaskę dzwoniących do niej spoza sieci, żeby można było trochę tych "gratisowych" minut uzbierać. A opłatę za usługę trzeba płacić regularnie, do momentu jej dezaktywacji. Poza tym jaki sens jest posiadanie numeru w Erze, skoro założeniem tej usługi są przychodzące spoza sieci? Zawsze wydawało mi się, że posiada się telefon w tej sieci, w jakiej ma się najwięcej znajomych, chyba, że warunkuje to zasięg. Dla mnie osobiście to zakamuflowany sposób na dodatkowy przychód operatora. Za darmo nie ma nic, taka jest prawda.

  • 0

    65.  2010-11-18 09:57:59

    57 - to prowokacja? Aktywacja tej usługi w Tak-taku kosztuje 1 zł, cena jednej minuty to 29 groszy w Tak-tak HOT, co oznacza, że gdzieś po 7 minutach inwestycja już się zwraca. Co to jest 7 minut? Jednego dnia rozmawiam więcej z innymi sieciami, a wcale, wielu tych znajomych poza Erą nie mam.

  • 0

    66. ~...  2010-11-18 10:24:21  host: 212.2.126.225

    @65 Co za zmiana frontu:) Przecież w tak-tak jest podwójne doładwanie które wraz z pakietem tysiąca minut daje 2000 minut do ery za 9 zł miesięcznie. Tyle tego broniłeś a teraz wyjeżdzasz że minuta w tak-tak hot to 29gr. Powagi trochę i dystansu do pracodawcy. pzdr

  • 0

    67. ~tomada  2010-11-18 12:51:14  host: 87-205-196-235.adsl.inetia.pl

    ta reklama już leci w telewizji? Bo ja ciągle trafiam na tą z Samsungiem Galaxy Tab w Erze i dość często nawet, na spoty konkurencyjnej sieci ( Orange z Xperią X10 za złocisza w biznesie). A tego jakoś jeszcze nie widziałem.

  • 1

    68.  2010-11-18 16:04:48

    kiepscizna;/ w playu oplata jednorazowa a uzbierane minuty sa do WSZYSTKICH sieci... wiec era wypada lekko mowiac bladziutko;/

  • 0

    69.  2010-11-18 16:24:15

    @64 Minuty z Bonusa nie są tylko do Ery, ale i na stacjonarne... Także koszt tej złotówki zwróci się szybciej. Dodatkowo są wymienne na SMS'y do sieci (1 minuta=4 SMS). Poza tym NIKT nie zmusza do włączania usługi, korzystają z niej Ci, którym pasuje. Natomiast nadużyciem jest twierdzenie, że ktoś trzyma w Erze numer dla Bonusa. Jest to po prostu usługa dodatkowa i jako taką należy ją traktować.

  • 0

    70.  2010-11-19 08:55:59

    @69 - Nikt nie zmusza mnie do włączenia tej dodatkowej usługi, ale każdy ma prawo do oceny jej przydatności i funkcjonalności. Jednym będzie odpowiadać, innym to nieprzydatne. I każdy ma prawo się wypowiedzieć.

  • 0

    71.  2010-11-19 09:35:15

    66 - nie wypisuj dziwnych teorii. Rzeczywiście masz rację - dla korzystających z podwójnego opłacalność inwestycji pojawia się po dwa razy większej liczbie minut, a dla tych, którzy nie korzystają, po tych 7. Nie wziąłem tego pod uwagę.

  • -1

    72.  2010-11-19 11:02:21

    @50 oraz @70 Oczywiście każdy może się wypowiadać, byle ze znajomością tematu..: Wyliczenia z Twojego postu @50 to już kompletna bzdura... Nikt ROZSĄDNY nie włączy tej usługi, jak ma kontakty tylko w Erze. I żadna latająco/gadająca kura tego nie zmieni :-)

  • 0

    73.  2010-11-19 15:06:18

    Na jakiej podstawie to twierdzisz? To był tylko przykład, jak działa mechanizm Bonusa w odniesieniu do dodatkowego przychodu operatora. Jeśli twierdzisz, że się lepiej na tym znasz, to czekam na wyjaśnienie. Może się czegoś ciekawego dowiem.

  • 0

    74.  2010-11-19 15:36:50

    @73 To Ty operujesz w Swoich twierdzeniach liczbami, także masz chyba wsparcie... A to, że operator szuka dodatkowych zysków, też nie powinno dziwić.

  • 0

    75.  2010-11-19 16:03:08

    To tylko przykład, a Ty się czepiasz. Ale dobra, nie znam się.

  • -1

    76. ~roberus  2010-11-19 18:12:27  host: dsg209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bla bla bla.. usługa kosztuje złotóweczkę i nie jest zła (wadą jest jedynie zliczanie darmówek do Ery, stacjonarnych i sms, dopiero po 10 min. zebranych), a użytkownicy Orange za chu. nie dostaną żadnych minut do wszystkich sieci.

  • 0

    77. ~  2010-11-21 20:35:24  host: p15-05.opera-mini.net

    76 ten badziew do pięt nie sięga promocji orange minuty za minuty gdzie wystarczy nie odebrać ale zadzwonić.

  • 0

    78.  2010-11-22 10:46:21

    77 - ogarnij się ;-) Kiedy dzwonisz, to ty wydajesz kasę, a BONUS Tak-taka nagradza za odebrane rozmowy, czyli ktoś wydaje pieniądze. 72 - rzeczywiście, to nie jest usługa dla tych, którzy nie mają znajomych w Erze, bo i tak nie zabraliby ani minuty... Ale jak ktoś ma znajomych poza Erą to już się opłaca...

Dodaj swoją opinię