Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bonus" w TakTak Hot

"Bonus" w TakTak Hot

WitekT 25 Czerwca 2010 12:25

0 0

Era wprowadziła w taryfie TakTak Hot funkcjonalność znaną z taryfy Happy - czyli minutę na połączenia do Ery, Heyah i na stacjonarne za 2 minuty połączeń przychodzących z innych sieci.

Zgromadzone minuty są wymienne na SMS-y na numery w Erze i Heyah. Minuty przychodzące sumują się na bonus bez względu na czas trwania poszczególnych połączeń (bonus jest przyznawany raz w miesiący za sumaryczny czas połączeń z dokładnością do sekundy). Uzyskane minuty można wykorzystać bezterminowo.




Usługę, kosztującą 1 zł, uruchamia się kodem *127*1#. Zobacz: regulamin usługi Bonus w TakTak Hot (plik .pdf; 80 kB).

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 340
  • 0

    343.  2010-07-25 13:52:59

    @Lorrine Jestes kolejna kandydatka do spalenia na stosie za herezje;) Nie dzwonisz "do wszystkich". Nie dzwonisz "do 40 milionow". Posiadasz tajemna wiedze na temat przynaleznosci klanowej znajomych.. To wszystko wydaje sie byc bardzo podejrzane ;)

  • 0

    344.  2010-07-25 14:04:52

    @336 znawca. To jest oczywiste, ale sam przyznajesz, ze to jest raczej zachowanie hobbystyczne niz sprawa zycia i smierci:) Korzystam z uslug easyCALL przez polaczenie wdzwaniane. Majac duzy Bonus w swoich kosztach moge zupelnie pominac oplate za polaczenie z bramka dostepowa, czyli za rozmowe z komorki place tak, jak z kompa. Co do Skype, to oczywiscie wiesz, ze przy takim rozwiazaniu nie place wogole :) To sa powody, dla ktorych dla mnie 500 Erajednostek z Bonusa oznacza 5 x wiecej niz 100min z ZW :)

  • 0

    345.  2010-07-25 14:22:16

    Nie wiem czy przynależność klanowa to taka tajemna wiedza :) tak ciężko wiedzieć gdzie sieciowo usytuowana jest rodzina czy 3-4 najbliższych przyjaciół? Co do dzwonienia do 40 milionów - jesli gdziekolwiek coś takiego napisałam, choć może faktycznie, mogło być dawno ;) pewnie miałam na myśli to, że jeśli sieć jest duża to potencjalnie nowopoznane osoby z większym prawdopodobieństwem tez w niej będą. Wiem, że to naciągana historia, ale czasami faktycznie zdaje egzamin.

  • 0

    346. ~Poll  2010-07-25 14:53:42  host: 195.245.213.9

    @342 Czemu bredzisz? Nie wiesz czy możesz gadać 105 minut bo nie wiesz czy rozmowca jest w Erze czy spoza niej. Jesli jest spoza Ery to to 105 minut nie możesz gadać bo masz tylko 100minut na głównym koncie a 100minut z Bonusa nie działa poza Erę. Nie potrafisz liczyć??? Ja natomiast w identycznej sytuacji mogę gadać 105 minut bez względu na to z kim .

  • 0

    347. ~Poll  2010-07-25 14:58:26  host: 195.245.213.9

    @341 No widzisz Lorrine a ja nie muszę wiedzieć gdzie moi najbliżsi maja telefony i gdzie telefony maja ich znajomi oraz ich rodzina. Ja po prostu podnoszę słuchawkę , wykręcam numer i gadam.

  • 0

    348.  2010-07-25 15:33:44

    Cóż, ja również :) a ponad to mam parę osób, z którymi wiem, że mogę gadać bez opanowania. Tyle. Jakkolwiek rozumiem, wiedzenie czegoś jest czasami naprawdę nie do ogarnięcia. Spędziłam tydzień zanim wykminiłam, że do mamy, brata i faceta mogę dzwonić praktycznie za darmo. ;-) Mogłam w tym czasie podnosić słuchawkę, wykręcać numer i gadać.

  • 0

    349. ~znawca  2010-07-25 16:23:12  host: chaos.tpnet.pl

    @344. antago, nie rozpoczynajmy dyskusji o VoIP, gdyż może się ona ciągnąć godzinami ;). Przykładowo dzięki pakietowi 500MB za 15zł mogę w przybliżeniu rozmawiać przez ponad 30 godzin przy kodeku 726-32 (4-5KBps) i uaktywnionym Voice Cancellation (brak transmisji przy braku rozmowy). Ale ja osobiście liczę na LTE w 2012 roku i niższy RTT, dzięki któremu takie rozmowy będą mogły stać się standardem. Aktualnie preferuje telefony VoIP DECT(po LAN) lub ostatecznie WiFi. Wcześniej pisząc o tej technologii miałem przede wszystkim na myśli posiadanie taniego numeru stacjonarnego do odbierania połączeń, a polityka Ery od dłuższego czasu coraz bardziej przeszkadza mi w moich planach ;(.

  • 0

    350.  2010-07-25 16:31:27

    @OK, nie rozpoczynamy:) Ja korzystam tylko ze wdzwanianego, bo takie sa moje realia..

  • 0

    351. ~znawca  2010-07-25 16:40:04  host: chaos.tpnet.pl

    @350. Tylko jeszcze dopytam. Korzysta z taryfy HOT? Raczej nie, gdyż najwcześniej dzisiaj otrzymałbyś środki z Bonusa. Poza tym raczej nie odbierasz tylu minut spoza sieci PTC, aby wystarczyło tobie na rozmowy ze stacjonarnymi. Mi potrzeba byłoby około 80-120 minut na stacjonarne, a HOT wraz z bonusem nigdy mi tego nie zapewni tanim kosztem. No chyba, że założę jakieś party line, ale to także ma swoje złe strony ;).

  • 0

    352.  2010-07-25 16:41:22

    @342 Przede wszystkim, to racz uwazac na slownictwo. Ja Ciebie nie obrazam. Podawane przez Ciebie argumenty sa totalnie pozbawione sensu i opieraja sie na zasadzie wg ktorej nie moge zadzwonic, bo nie wiem czy wykorzystam EJ. Rozumiem, ze ciezko jest Tobie wzniesc sie na nieco wyzszy poziom rozumowania i pojac iz niektorzy korzystaja z telefonu nie tylko wowczas, gdy uciulaja jakies bonusowe minuty, ale wykorzystuja pewien fenicki wynalazek do zrealizonia niemozliwego.

  • 0

    353.  2010-07-25 17:24:56

    @znawca Happy, odbieram duzo spoza PTC. HOT na stacjonarne :( To jest OT, wiec zarejestruj sie na telepolis i napisz na priv :)

  • 0

    354. ~Poll  2010-07-25 19:22:52  host: tr1-97.netfala.pl

    @352 przepraszam ale nie zrozumiałem . Odpowiadasz sobie czy mi ? Komentarz # 342 Ty napisałeś.

  • 0

    355. ~Poll  2010-07-25 19:27:50  host: tr1-97.netfala.pl

    @348 a do reszty też tak możesz dzwonić ?

  • 0

    356.  2010-07-26 12:26:50

    351. wcale nie trzeba zyskiwać poprzez BONUS tylu minut by wystarczyło na rozmowy ze stacjonarkami. Przecież zawsze dodatkowe darmowe minuty to niższe koszty. Zreszta w Tak-taku koszty rozmów na stacjonarne pomniejsza się już poprzez podwójne doładowanie, a BONUS jest tylko kolejną opcją na zmniejszenie kosztów.

  • 0

    357. ~znawca  2010-07-26 14:05:08  host: chaos.tpnet.pl

    @356. forumiak nie ucz ojca dzieci robić. Przecież Bonus także jest dostępny w taryfach Nowy TT i Happy. Tam także będziesz miał kilka "darmowych" minut, a do tego tańsze połączenia na numery stacjonarne niż w HOT'cie.

  • 0

    358.  2010-07-26 14:25:04

    @Poll #354 Nie bylo adresowane do Ciebie, a poprawnego nr nie podam, bo mod usunal tamten komentarz..

  • 0

    359. ~Poll  2010-07-27 08:58:35  host: 195.245.213.9

    @358 I z tego powodu podałeś (jako numer komentarza na który odpowiadasz) numer własny komentarza?

  • 0

    360.  2010-07-28 19:15:15

    Najpierw był dostępny w każdej innej taryfie, wyszedł z Happy w zasadzie, dopiero podem wszedł do Hota. Mnie osobiście bardziej cieszy źródło minut do Heyah niż na stacjonarki - tu w ogóle nie dzownię, no ale każdemu wedle potrzeb.

  • 0

    361.  2010-08-11 14:43:36

    @360, usługa Bonus udostępniana była w każdej taryfie Tak Taka, nawet w starym Tak Tak Fonie i Nowym Tak Tak Fonie. Nie było jej tylko w taryfie Hot, która przez pierwszych kilka miesięcy była taryfą bez możliwości obniżenia kosztów połączeń - jedyną opcją na zmniejszenie kosztów wszystkich usług była promocja podwójnych doaldowań. Bonus się przyda i w końcu jest pełnoprawną usługa, dotyczącą TT w każdej formie.

  • 0

    362.  2010-09-06 09:10:49

    Najsmaczniejsze w niej jest to, że obejmuje darmowymi minutami także Heyah - wcześniej nie było z czego obsłużyć tego pola jeśli chciało się dzwonić za darmo.

Dodaj swoją opinię